Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie ..

Jak to jest z tymi kursami z Urzędu Pracy ?

Polecane posty

Gość gość
Mi chyba też w tej sytuacji bo jak odmówie pracy to mnie wyrejestruja a jak przyjmę pracę to też baj baj kursiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy instytucja organizująca szkolenia dofinansowywane przez UE jest w stanie zdobyć informacje o tym, że pracuję dorywczo poza godzinami kursu na umowę zlecenie? Jeśli taka ewentualność nastąpi, jakie są tego konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 32 230 26 34 , 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gocha
witam , chciałabym skorzystać z dofinansowania na kurs z UP ale na dwa kursy wiążące się z ta sama profesja , wiem ze kwota jaka max dofinansowują to 6 tyś w tym roku i bym się mieściła . czy ktoś się orientuje czy tak można ? Niegdzie jasno nie jest to napisane .( albo ja noe znalazłam ) proszę o odpowiedz . Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×