Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obciachowe pytanie

Czy 28/32 to duzy rozmiar spodni???

Polecane posty

Gość obciachowe pytanie

j.w.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciachowe pytanie
nawet przy wzroscie 168cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciachowe pytanie
ej bo nie wiem czy sobie jaja robicie czy nie zadzwonilam przed chwila do sklepu czy maja w danym modelu taki rozmiar a babka do mnie: "nie,my tylko mamy male rozmiary" no i dala mi do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
13:24 obciachowe pytanie jak w temacie 13:25 jak cholera 13:26 obciachowe pytanie serio? 13:26 hehehe heh he he Taaak To już normalnie namiot!!! 13:27 trzy kropki Nie wiem, czy wszystkie firmy mają takie same rozmiary, ale w Diversie, Pepe Jeans czy Levisie zawsze kupuję 28/32. Mam 168 cm., i ważę 52 kg, w pasie mam ok. 68 cm. Uważam że to jest jeden z mniejszych rozmiarów spodni. http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007090100400430.png 13:28 obciachowe pytanie ej bo nie wiem czy sobie jaja robicie czy nie zadzwonilam przed chwila do sklepu czy maja w danym modelu taki rozmiar a babka do mnie: "nie,my tylko mamy male rozmiary" no i dala mi do myslenia 13:28 jeeeeee 32 to długość nogawki? 13:29 obciachowe pytanie tak 13:30 moze moze moze maja małe rozmiary w sensie same krotsze nogawki 13:31 jeeeeee jak tak to pewnie że mały rozmiar! może babka miała na myśli że zostały im tylko jeszcze mniejsze 13:32 obciachowe pytanie troche mnie pocieszylyscie a byl to sklep Aggi jakby ktos chcial wiedziec o jaka rozmiarowke chodzi... 13:33 mam taki sam rozmiar i moger powiedzieć że to raczej mały niz za duży jest taki w sam raz 13:33 współczuję awarii wyszukiwarki http://www.sklep-internetowy.megasam.net/rozmiary.htm 13:34 ja nosze 25/32 mam 158 wzrostu 13:34 jeeeeee a własnie się zastanaiwałam czy ktoś wciśnie sie w te 25 13:35 ja nosze wciśnie niestety 13:37 HAHAHAHA.... DUZY???? NAWET ZA MAŁE DLA ANOREKTYCZEK 13:37 jeeeeee niestety? a tak z ciekawości - masz problemy z kupnem ciuchów czy na takie chudzinki łatwo jest coś znaleźć? 13:39 ja nosze To zależy. Z bielizną masakra Spodnie eleganckie tylko w Orsayu rozmiar 32 (i to też nie wszystkie modele) Z bluzeczkami, czy sweterkami problemu nie ma, ale marynarka... W ramionach jestem wąziutka, biust malutki... Ciuchów w rozmiarze 36 jest zdecydowanie więcej niż 32 13:40 Furious and Deadly nie... ja taki mierzylam..na dole bylo ok..ale w udach i w tylku sie nie mofglam dopiac... (albo ja jestem NIEWYMIAROWA) za to 29/32 wisi na mnie jak na kolku... "How I wish, how I wish you were here. We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year, running over the same old ground. What have we found? The same old fears, wish you were here" 13:41 ja nosze zazdroszcze Ci tego rozmiaru 13:41 jeeeeee ja to rzadko w sklepach widze rozmiar 34 a co dopiero 32! no to rzeczywiście nie za ciekawie.. ale dobrze że nie jsteś za wysoka przynajmniej się to tak w oczy nie rzuca.. żona mojego kumpla nie dość że jest niesamowicie chuda (!!!) to jeszcze w miare wysoka i to naprawde wygląda jak anoreksja 13:43 ja nosze ja tam nie wyglądam na super chudzielca, przynajmniej tyłeczek mam zgrabny bo widziałam dziewczyny, które noszą ten sam rozmiar, ale nie dość że zero biustu (tak jak ja) to i zero pupci... Niestety nic z tym nie zrobie 13:44 jeeeeee dużo zalezy od kroju spodni, ja czasami idealnie mieszcze się w 36 a czasami nie moge nawet na tyłek założyć ostatnio mierzyłam 38 i wisiały a 36 też mogłyby być ciutke węższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 na 32 to jest przeciętny rozmiar a nawet taki mniejszy :) ... w sumie we Wranglerze damska rozmiarówka zaczyna się chyba od 26 a kończy na 31 zależy od modelu ... natmomiast nogawka też jest normalna .. ja nosze długość nogawki 34. Nie wiem o co tej sprzedawczyni chodziło ... pipka z nej jakaś chamska .. chyba że przez przypadek dodzwoniłaś się do sklepu dla dzieci :) Moja siostra ma 170 cm wzrsotu i waży 55 kilo, jest szczupła a ostatnio kupiła spodnie Lee rozmiar 28/34 własnie i wacle nie jetst ona gruba :) Nie martw się ta babka to pewnie jakaś stara raszpla chciała komuś dowalić żeby sobei humor poprawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciachowe pytanie
no ja jestem przewrazliwiona,bo troche mi sie przytylo przez ostatnie pol roku,dltego pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 168 wzrostu
i noszę rozmiar 28/32. Lubię troszkę luxniejsze spodnie, nie takie opiete:) Ale te same są na mnie dobre i jak ważyłam 58kg i jak teraz mam 52kg. Moje wymiary to 87-62-89, więc chyba gruba nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paździochowa
ja noszę 30/34 , czasem 32/34 i wcale gruba nie jestem (no , szparag tez nie , taka normalna); ale te pipcie w sklepach odzieżowych to takie małe , chude , same noszą 26 , to dla nich jest optymalnie , powyżej to "duże"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla laska
no pewnie, ze to duzy rozmiar spodni!!! Schudnij troche, grubodupcu, a nie siedzisz przed kompem i sie obzerasz chipsami!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obżeram sie teraz chipsami
tylko frytkami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla laska
A, to zwracam honor. Zryj dalej, tluscioszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
przed ciaza nosilam w27 l32, a teraz w30 l 32 i uwazam ze obydwa roz. zaliczaja sie do mniejszych.. otworzcie oczy.. duzo kobiet sie w nie nie miesci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja ja mam
90 cm biodrach to przy moich 1,76 cm to jest chyba rozmiar w sam raz. Nie chciałabym być chudsza, a raz noszę 28, zdarza się i 30, zależy od sklepu, modelu. Wystają mi kości, ważę 55 kg i jakbym uważała ten rozmiar spodni za duży byłabym już w 1 stadium anoreksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Hmmm... ja noszę 26-27/30-32 a mam 82cm w biodrach. Podobno jestem szczupła, więc sądzę, że to mały rozmiar ;). Mam 160m i ważę 42kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Roche
Ja nosze 29/34 czasem 32 zalezy od modelu i nie uważam sie za grubą:)...a tak twierdza tylko te chudzielce z rozmiarami 25 - 26...bo dla nich to normalka..ale za to sa bezksztaltne, bez dupy i cykcow :) POzdrawiam kobeitki z co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nosze
30/32 i co? wcale nie jestem gruba,mam szersze bioderka i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zwykły/przecietny/ średni rozmiar :) radze, nie obrazac nosicielek tych mniejszych rozmiarow! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna87
Witam :-) Chętnie się wypowiem w tym temacie, bo ostatnio właśnie się nad tym dużo zastanawiam. Odchudzałam się ostatnio i schudłam do 55 kg przy 168 cm wzrostu. Stwierdziłam, że nie będę przesadzać i że taka waga jest odpowiednia. No więc idę do sklepu i...w rozmiar 28/34 się nie zmieściłam. Ubrałam 29/34 i powiem, było trochę ciasne. O większych rozmiarach w sklepie nie słyszeli, generalnie no cudem udało mi się wejść w największy rozmiar. Coś tu chyba jest nie tak. Tyle się mówi o anoreksji i że dziewczyny przesadzają z odchudzaniem, a w sklepie spodnie mają takie rozmiary, że mi nogawki do kolan wchodzą :-/ Masakra. I co, mam się do 45 kg odchudzić żeby mieć swobodę z wyborem? Bez sensu...Pozdrawiam wszystkie NORMALNE dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuję tylko
Ale ja jestem dosyć szczupła. Mam 1,76 cm i ważę 58 kg. I noszę od 28 do 29, jeżeli 29 miałby być największym rozmiarem spodni, to ja musiałabym się odchudzić do kości. Nie wiem co to był za sklep, ale ja w domu mam spodnie rozmiar32. Takie bardzo duże, szerokie (trochę jak spodnie skate'a), ale kupiłam je do chodzenia na spacery. Są tak duże, że gdyby nie pasek to nigdy nie mogłabym ich ubrać i nie był to chyba jeszcze największy rozmiar w H&M. Gdy wchodzę do orsaya to czasem rozmiar 38 jest ogromny, a tutaj niby 29 miałby być największy? Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cholera wie kto
masz 180 cm i nosisz rozmiar 28/32? te spodnie nie są na Ciebie za krotkie? ja mam 182 cm i nosze 28/36. to o dwa rozmiary dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msfknsikgd
Marianna87, może nie obrażaj dziewczyn, które jednak mieszczą się w spodnie mniejsze od twoich? Sorry, ale może odrobinę pomyśl zanim coś napiszesz - ja akurat ważę 44kg, mam 157zm wzrostu i kupuje spodnie w rozmiarze 25-26 (xxs, xs, 32, czasem 34). I uważam się za NORMALNĄ! nigdy sie nie odchudzałam, bo uważam to za głupotę, niskiego wzrostu i wagi sobie nie wybierałam, więc daruj sobie stwierdzenie że pozdrawiasz NORMALNE dziewczyny ;( co do tematu - rozmiar 28 jak najbardziej normalny :) ja osobiście bym powiedziała, że jest taki akurat, ani za bardzo w tą ani w tamtą :) na pewno nie jest to duży rozmiar, jakaś dziwna baba musiała to być ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbb
Ja noszę w zależności od firmy rozmiary od 27-30/30. Także cała ta rozmiarówka jest bardzo umowna i nie wiem jak kobieta w sklepie mogła powiedzieć, że ktoś noszący rozmiar 28 jest gruby. Głupota. Poza tym w biodrach mam 92 cm i wcale nie uważam, że jestem gruba nawet przy wzroście 164:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna87
Witam :-) To był sklep Boss i tam naprawdę nie słyszeli o innych rozmiarach. do ~msfk... Nikogo nie obrażałam. Nie użyłam żadnego słowa, które mogłoby być obraźliwe dla kogokolwiek. I zawsze myślę zanim coś napiszę (tutaj to Ty mnie obrażasz sugerując, że jestem niemyśląca). Użycie określenia NORMALNA dziewczyna jest w pełni usprawiedliwone - NORMALNA oznacza "typowa" oraz "najczęściej spotykana". A, wybacz, waga 44 kg przy wzroście 167 kg i, jak sama piszesz, rozmiar 34 czy 32 (!) nie jest "typowy". No chyba, że mówimy o Los Angeles, to faktycznie. Tam na ulicy wagi powyżej 40 kg nie uświadczysz. Na naszych ulicach "najczęściej spotykany" (nie użyję słowa NORMALNY, bo masz na nie chyba uczulenie) jest rozmiar 36-38 i te właśnie rozmiary uważam za "typowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam spodnie 26/31
mam wymiary 90/60/90. Jaki jest najmniejszy rozmiar w tej numeracji? 25?24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestuj
a ja nosze 33/34 i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndjbd
ojezu ja mam 162 i waze 65 i nsze30/32 to uważacie mnie tez za szczupła? te co pisza że 30 w pasie to mały rozmiar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×