Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obciachowe pytanie

Czy 28/32 to duzy rozmiar spodni???

Polecane posty

Gość Dou
Mam 159 cm wzrostu, waże 45 kg jestem szczupły czy da rade założyć spodnie 30/32? Nie będą za duże czy w sam raz ? Oczywiście przy pomocy paska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dokladnie tenrozmiar spodni, co autorka, a mam 152 cm wzrostu wagi nie powiem dokladnie, ale 5 na poczatku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
wg mnie to maly rozmiar, taki w sam raz, zalezy z reszta na jaki wzrost, ale przypuszczam ze 32 to dlugosc wiec pewnie kolo 167cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średni rozmiar
Ja noszę 27/32 mam 170 wzrostu i szerokie biodra wg opinii innych. Więc nie mogę powiedzieć, że 28 to mały rozmiar. Tak samo jak 38 czy 40 małym nie nazwiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło żesz
o kurwa :O :O ja kupiłam shorty w hipermarkecie, na poczatku mnie uwierały, jakos źle uszyte ale teraz jest ok; w biodrach są dobre, w udach odstają a na miejscu kieszeni to juz w ogole, z +7 cm w udach bym mogla miec zeby byly dobre; i jest to rozm. 30 czyli z tego co wyczytalam rozm. 40! :D a spodnie noszę z reguly w rozm. 36, rzadko 38, mam w dupie 89,5 cm a w udach po 47 cm. w morde, 40-stka na nogach chudej, wysokiej osoby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 na 32 to rozmiar
na osobę o obwodzie bioder 92 cm i wzroscie ok. 176 cm a więc jest to rozmiar na szczupłą, wysoka osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnn
A przy wzroście 171-2 jaki jest idealny rozmiar spodni. Bo nie wiem czy powinnam się załamać. Przez wakacje sie przytyło troszkę. Ogólnie jestem szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki wyrzezceniom
znow pasuej w w27 l32, zycie jest piekne!!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1990
Rozmiar 28/32 odpowiada rozmiarowi 36????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej wiecej
bo te oznaczenia tez roznie wypadaja, zalezy od producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L----O----L-----A
28 czyli 71 cm w pasie ------------1 Inch = 2.54 cm 34 (w inch`ach) to dlugosc mierzona od kroku w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę 25-26/32 przy wzroście 165cm i TO jest mały rozmiar (w rozmiarówce ubraniowej 34 lub XS) - 28 to coś bliżej S/M lub 38 - moim zdaniem to jest średni, na pewno nie mały, rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaaaaaaaaaaa
dla mnie od 28 w góre to już taki wiekszy rozmiar....... napewno mega szczupła nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania190
mam 190 wzrostu, spodnie rozmiaru 29/36 (dłuższych niż 36 chyba nie robią) są na mnie za krótkie..... znacie jakieś sklepy internetowe z ubraniami dla gigantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhzd
ja mam 169 wzrostu i nosze albo 28/32 albo 28/34 i wszyscy mowia ze jestem zgrabna i sama tez za gruba sie nie uwazam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxr25
Mam 14 lat i wydaje mi sie ze jestem potężna kumpele mi mówią ze wcale nie ale mi sie tak wydaje ... jak parze na moje uda z góry wydaja mi sie grube jak nie wiem ... Mam rozmiar w pasie 28 a na dlogosc 34 i wydaje mi sie ze yestem mala i gruba mam ok. 180 cm :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacik
hehe 28/32 nie sią wcale duże. Ja jestem mała i szeroka w biodrach. Noszę 30/32 i nigdy nie mam problemu z kupieniem spodni w tym rozmiarze. Nidgy. W każdym sklepie. Dziewczyno, musiala Cie baba zle zrozumiec. 28/32.. jestes szczuplutka laska i zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymały
ja mam 160 cm i około 60 kg waże a zmieszcze się w 28 czasem 27 mam jeszcze kilka par26 i co na to powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alles
ja mam 170 cm ważę 58 kilo mam rozmiar spodni 25 i mi z tym dobrze. nie ma normalności, nie żyjmy stereotypami jak komuś dobrze, to niech zostanie takim jakim jest jak źle niech chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar rozmiarowi nie rowny, tyłek tyłkowi tez, ktos moze nosic 28 i nie wygladac szczuplo... ja nosze 24/25 i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo łatwiej byłoby gdyby jedyną rozmiarówką było S,M... :P Ostatnio kupiłam spodnie rozmiar 30 (bez żadnego ukośnika).To jest 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahijijoijoi
30 to moim zdaniem jak 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARIELKA111
a ja waze 80 kg i nosze spodnie w rozmiarze 40/42 i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacyfistka29
Oj Drogie panie..mam29lat,czytam te wszystkie wypowiedzi iśmiać mi się chce..Ja mam 162/61 i gdubym ważyła o kilka kg mniej już nie miałabym pupy.Waga ciała i nasza sylwetka ustosunkowana jest wieloma czynnikami, nie tylko tkanka tłuszczową,ale także budową kości,budową mięśniową szczupła kobieta może mieć ten sam rozmiar spodni co ta,która wygląda na pulchniejszą.miałam koleżankę,która przy wzroście 146cm miała niemal ten sam obwód bioder co ja,choć była drobniutkiej budowy ciała i było jej bardzo do twarzy.Do dziś zazdroszcze jej tej krągłej pupy i trzeba zauważyć fakt,iż choć obie nie byłyśmy brzydkie jako nastolatki -ona miała większe powodzeni u płci przeciwnej .Biust mam też nie za duży,ale dbam o niego i go lubię.Nie miałam problemów z wielkimi piersiami pcdczas ciąży..itp.Spodnie noszę30-31-32.Tak naprawdę wszystko zależy od firmy i kroju.ja mam92 w bodrach i wcale nie mam ogromnego tyłka.Czasem sądzę nawet że mógłby być nieco wypuklejszy.Wcisęłam się też w 29,ale wszystko zależy od producenta.Nie noszę tak zwanych biodrówek,ale z tego tytułu,że po prostu mnie te spodnie drażnią(na mnie),a ogółem ładnie się na niektórych prezentują.Szczupłe Panie i te mniej szczupłe i te chudziutkie,wszystko zależy od fasonu,od firmy,rozmiary są różnorodne naprawdę.Nie ma co wpadać w panikę, apo prostu polubić Siebie i swoje ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacyfistka29
30-32 mogą odpowiadać rozmiarowi 40-42,28-29 do 30 to plus minus może byći 38.Wiadomo jednak iż wiele pań jest szczuplutkich,drobnychi niskich i wiadomo,że nie będzie nosiła 40stki,tak samo jak wysoka nie założy 36,chyba że jest bardzo szczupła.Trudno to jasno określić.Tak jak już wspomniałam wszystko zależy,bo możemy wcisnąć nogawki a w biodrach nic z tego,albo też nie dopniemy się w pasie itp.Osobiście uważam,że spodnie mają być po prostu wygodne-niezależnie od rozmiaru.Pozdrawiam wszystki Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były sobie świnki trzy..
Pieprzysz głupoty. Noszę rozmiar 25/32, rozmiar nasz to - 34, czyli XS/S, w talii mam 60 cm, wzrost - 168 i nijak na anorektyczkę nie wyglądam. Po prostu nie jestem tucznikiem i uprawiam sport. Dodam, że mam 35 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie brednie. Mam 30/32, a w oryginalnych rozmiarówkach tylko 38. Zależy od kroju spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×