Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daissy

perfumy z internetu

Polecane posty

Gość Daissy

Kupowałyście kiedyś perfumy przez internet?ja oglądam już różne strony, a różnica w cenach jest dość rażąca, boję się, że trafię na podróbę. Macie jakieś zaufane stronki? Napiszcie jakie macie doświadczenia. Będę wdzięczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze perfumy arabskie
www.gwiazdy-pustyni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tanie z allegro to tureckie podroby:o Kupilam coco chanel za 50 zl.....sa w smietniku:o Brzydki, nieorginalny zapach, wietrzeja po paru godzinach. NIE KUPUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy feromonowe ( jezeli chodzi o zawartośc feromonów i o ich konkretne działanie ) polecam z miiko nakaido , mają nute zapachowa ale nie sa rozcienczane alkoholem :) trwalsze a czy działaja :D nie mam niezadowolonych klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadzieji12345
NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNE PERFUMY NA śWIECIE MęSKIE: CHANEL EGOISTE CHANEL EGOISTE PLATINUM HUGO BOSS ARMANI BLACK CODE LACOSTE DAMSKIE: DIOR CHANEL CHANSE (RóżOWE) CHANEL ALLURE CALVIN CLEIN GIORGIO ARMANI LACOSTE TOUCH OF PINKLACOSTE INSPIRATION CHANEL COCO PARIS HUGO BOSS W BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH: 100Zł/SZT.!!!!!!!!!!!!! ! ! ! WEJDZ NA: ! www.ekskluzywne-perfumy.eblog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama właśnie mam taki problem. Zazwyczaj kupowałam w superpharmie i różnica pomiędzy sprawdzonymi sklepami internetowymi wynosiła max 20 zł. Teraz szukałam w ceno i różnica wynosi około 50 zł. Jednak są to nie znane mi sklepy internetowe i ich strony są nie dopracowane (wyglądają jak własnej roboty lub tworzone z jakiegoś designera) co mnie kompletnie nie przekonuje. Od dłuższego czasu nie mogę kupić versace crystal nosi w superpharmie kosztowała tam 150zł za 30 ml a w ceneo widza za 100zł ( wysyłką). http://www.ceneo.pl/991312 Nie kupuje podróbek z przekonania a nie mam pojęcia co to za perfumerie. Orientuje się ktoś? Merlina znam jednak to będzie już 130 zł (z przesyłką) a za 20 zł to nie chce mi się z tym bawić. Macie doświadczenie z którąś z tych perfumerii? (wiem na ceneo są opinie jednak nie ufam klikologi na tego typu serwisach gdzie wystarczy ziemny adres ip i kilka godzin na podbicie oceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×