Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamil_26

Jak poradzić sobie z silnym uczuciem?

Polecane posty

Witam, mam 26 latek. W liceum na wymianie między-nardowej poznałem dziewczyne z któa byłem jakiś czas...Odwiedziłem ją w jej kraju...wszytsko wyglądało pięknie...jednak po jakimś czasie ona stwierdziła, że taki związek nie ma sensu...miała przyjechać do Polski lecz zerwała i zrezygnowała. Kosztowało mnie to sporo cierpienia...starałem się utrzymać z nią kontakt lecz ona nie odpisała na list. Po 7 latach znalazłem przypadkiem jej telefon w internecie...napisałem sms\'a...\"co u Niej\". Odpwiedziała, że jest w ciązy i mieszka ze swoim facetem. Załuje że próbowaem się odezwać bo teraz znowu cierpienie powróciło...i myśle ze niepotrzebnie właziłem jej w życie...Czy ktoś miał podbna sytlacje? Czy można odzyskać miłość po wielu latach...czy ona już nigdy nie \"odrodzi\" swojego uczucia do mnie? Wiem że bardzo mnie kochała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusiaa22
witaj..powiem Ci tlel, ze miłosc jak byla..nigdy nie przestaje istniec:( ja pare lat temu(6) poznałam chlopaka..on sie zakochal..spotykalismy sie, ale nie bylismy razem..potem kontakt nam sie urwal ja wyjechalam, tera po tych latach spotkalismy sie przypadkiem...on ma kogos od kilku lat, ja tez a nasze uczucie iodzylo..on dzwoni, pisze, po kryjomu sie spotykamy...jak nastolatkowie..bardzo mi go brakuje, mieszka ze swoja dziewczyna...on mowi, ze mnie kocha i zawsze kochall...a mi jest teraz bardzo zle..jestem w syt bez wyjscia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ci współczuje. Chciałbym tylko wiedzieć, czy ktoś przyżył podbną sytlacje i \"niemożliwa\" miłość ze względu na odległość po latach zaistniała ponownie...Nasz rozstanie było \"wymuszone\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×