Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miichał

Moja narzeczona nie jest dziewicą, okropnie się z tym czuje

Polecane posty

Gość a na męża
to TYLKO PRAWICZEK inni to kurwy męskie nie warte spojrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkkhi
Dzieki abc. Ja własnie byłam taką ,która przez 8 lat kochała ,była wierna i oddana. I jeśli pokocham kogoś znowu, narazie leczę serce ... to nie zdradzę go, bo to nie w moim stylu, nie potrafię ranić ludzi i nie chcę a wiem jak rani zdrada. Nie jestem dziewicą, ale nie jestem kurwą i albo jesteście wartościowymi ludźmi, którzy nie katologizują ludzi albo chcielibyście tacy być i tak sie o sobie wyrażacie a nimi nie jesteście. Ja jestem kurwą, a on niby kim jest? Wziął sobie kolejną dziewice, wczesniej czestując mnie masą kłamstw za to, że ja nigdy go nie okłamywałam- bo nie potrafiłabym. Ma dla siebie szacunek tylko dlatego ,ze jest z dziewicą? W moich oczach dawno stracił szacunek, a on jako on może sobie różne rzeczy o sobie myśleć. Ja wiem ,ze ten człowiek nie ma honoru, jest kłamca ,egoistą i złym człowiekiem. Ale to ja jestem kurwą, bo oddalam swoje serce, nie oklamałam, szanowałam, bylam wierna i oddana. Już sama nie wiem jakie wyznajecie wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziewica bo widzę jak mój brat traktuje swoje dziewczyny przeleci i wypierd a na żonę planuje oczywiście dziewicą,, jest przystojny i wiem że znajdzie, mowi że bierze to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
uważam mężu, że facet możę "wymagać" się dziewicy jeśli sam jest prawiczkiem.. i wtedy taka czystość wydaje mi się że może troszeczkę jeszcze bardziej złączyćludzi, ale przecież to niej jest najważniejszym wyznacznikiem:( a co na to Twoja żona, żę miałeś kilka kobiet przed nią... że dotykałeś, pieściłeś inne ciało i "wsadzłeś"... może ona Ci teżkiedyśto wypomni.. w sumie życzę Ci tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kto atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkkhi
Nie ważne dziewica, prawiczek - czy niedziewica nieprawiczek. Tak naprawde w ostateczności liczy się czlowiek, jaki jest, kim jest i co sobą reprezentuje. Dziewictwo traci się z róznych powodów, jeden gardzi sobą i pomiata każdej nocy z innym, drugi kocha ... ale życie róznie się układa. Smutne kiedy ludzie obrzucają wyzwiskami innych nie znając ich historii, wiedząc tylko o tym jednym szczególe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell.2
godoj co wiesz,!!!!!!!!!! kobietko tepe glowy nie przyjmuja info mezus Krzysiu chce sie dowartosciowac dziewica, rozum maly, pytka krotka a dziewica-zona nadal ciagnie sasiadowi i mysli O oooo to tak to wyglada, takie duze? O la la lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell.5
mezus:::: a to autor juz nie jest prawiczkiem??? to dziewica-zona go zalatwila jak Ty siedzisz na babskim Forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
nie atakuję autora tego topiku.. tylko włanie Ciebie.. bo dziwny jest Twój sposób myslenia..echh:( byłam troszkę ostra w jednym poście ale wzburzyła się we mnie krew.. bo pomyślałam sobie o zgwałconych dziewczynach, które w tak brutalny sposób straciły dziewictwo lub innych wykorzystanych.. może jedeśmy naiwne, ale Ey też nie jesteście wobec Nas fair.. wykorzystujecie, potem zostawiacie, odbierając nam tym samym Nasz największy skarb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest topik dla facecików
o krótkich kuśkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kobiet o
rozjechanych cipkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkkhi
A moim zdaniem to nie jest zalezne od tego czy ktoś jest tak czy inaczej wyposażony. Mysle, że zwyczajnie zbyt płasko ocenia, traktuje drugiego człowieka, ocenia go po jednym szczególe. Jesli narzeczona autora jest dobrą kobietą, wartościową, współczującą pełną miłości - to powinien dostrzec własnie te cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkkhi
Tu jest raczej problem za złym postrzeganiem drugiego człowieka przez pryzmat własnych zachcianek i potrzeb, nie nastawiony na akceptację kochanej osoby takiej jaka ona jest, nie szukaniem cech, które posiada. Odnosi sie tylko do postrzegania i wartościowania na podstawie fizyczności w oderwaniu od wszystkiego tego co określa człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
a ja jestem dziewicą... i wcale nie ejstem dumna z tego powodu.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllooooo
mezus czy juz skonczyles ze swoja dziewica-reka to zmiana raczki - Krzysiu no wal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się rozjechać cipki
maluśką kuśką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie tak mysle..
nie wiem czy ten topik to prowokacja..ale ja powiem tak..nie wiem dlaczego marzysz o dziewicy..pewnie czyms to uzasadnisz ..z punktu wiary albo z innego punktu.....nie wiem bo nie pisales dokladniej...moja rada jest taka ..albo przyjmujesz taka osobe jaka jest ..czyli niedziewice...albo szukasz dziewicy...albo jeszcze dojrzejesz do niedziewicy. Ja bedac dziewica poznalam chlopaka ktory sypial z inna kobieta..na poczatku mi to przeszkadzalo a potem zaakceptowalam to....i pokochalam ze wszystkim..sam musisz zobaczyc czy jestes w stanie to przyjac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miichal
Powiem prawdę. Jestem czysty, bo mój kutas jest tak mały, że nie mogę z nim wejść do żadnej dziurki, oprócz dziurki od klucza, tej samej przez którą podglądam moją 70letnią sąsiadkę podczas sexualnych orgii od tyłu, w której cenię właśnie to, że dziewicą była, jest i będzie aż do śmierci. TAK MI DOPOMÓŻ BÓG!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiiiiiiijjjjjjjjaaaaaaaaa
A czy twoja narzeczona nie ma innych cech, które w niej cenisz? Czy nie ważne jest dla ciebie to jakim jest człoweikiem? Nie mysl o tym tak usilnie, bo im wiecej myslisz tym bardziej cie to prześladuje. A tak naprawdę pewnie twoja narzeczona jest fajną kobietką, wartą uczucia, wierną, której życie ułożyło sie tak a nie inaczej (sam wiesz jak) i po co sie nad tym rozwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjie hjie
oj dajcie spokoj toz to prowokacja. juz bylo 100000 topikow pod tytulem: nie ozenie sie z niedziewica bo to kurwa. :D:D siedza takie chlopczyki,(albo dziewczyny,przeciez to nie wiadomo) i maja z was niezly ubaw. przeciez kazdy normalny czlowiek wie jak jest w tej kwestii i nie ma co na ten temat dywagowac! ogarnijcie sie ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to żadna prowokacja, a wracając do tematu to sądzę że ta dziewczyna znajdzie takiego faceta któremu to nie będzie przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjie hjie
o jasne, juz widze jak koles najpierw sie oswiadcza dziewczynie,a potem zaczyna miec watpliwosci. faceci tacy nie sa. ich struny glosowe sa tak zbudowane,ze pytanie "wyjdziesz za mnie" moze pasc tylko TYLKO i wylacznie wtedy, gdy nie maja ZADNYCH watpiwosci... (no albo wtedy gdy dziecko w drodze. :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiiiiiiijjjjjjjjaaaaaaaaa
No to nie rozumiem cię, piszesz twoja narzeczona - to po co się jej oświadczałeś.A skoro ci to jest takie obojętne, to widocznie jej nie kochasz, wiec daj jej spokój i możliwość poznania kogoś kto doceni ja jako człowieka a nie jako towar.No i powinin być chyba temat skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×