Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miichał

Moja narzeczona nie jest dziewicą, okropnie się z tym czuje

Polecane posty

Gość 11111111
hehehe ale uwazaj bo te na gwarancji moga się szybko popsuć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech coraz więcej
jest tu prowokatorów, i ludzi NPR, i różnych jeszcze dziwnych pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz że coś w tym jest
to prawda słyszałem, że niektóre błonki bywają agresywne...jeżeli nie spodoba się takiej błonce Twój pyton to może zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko osoby wierzące szukaja dziewic. to raczej kwestia szacunku do siebie niż wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz przez szacunek
?? Nie jestem dziewicą- cóż pewnie nie obdarzysz mnie szacunkiem, ale na takim szacunku mi nie zależy.Byłam z kimś bardzo długo ,bo 8 lat kochałam go całym sercem, mielismy wiele planów - nigdy go nie zdradziłam, nie okłamałam.Dostałam za to cios w samo serce: kłamstwa i zdrada. Teraz mam 24 lata, zostawił mnie, jak wiem dla młodej, bardzo młodej panny - dziewicy. Wiem ,że to dla niego bardzo ważne. Tylko. On może i myśli o tym ,że to jest szacunek do samego siebie itd. Wyrwał nową kobietę - tylko dla niego. Ale czy tak naprawde zasługuje na szacunek on? Człowiek ,który kłamał,zdradzał i ranił - z premedytacją.Wiedząc ,ze skrzywdzi i odbierze siłę do życia komuś, kto oddał mu swoje uczucia. Czy zresztą ma szacunek do samego siebie, skoro przyrzekał wiele i to na swój honor - a potem sam swój honor podeptał? Nie podreperuje tego jego dziewica, a zresztą już teraz widze, kiedy dostał od niej wiano - nie traktuje jej dobrze. To nie dziewictwo czyni człowieka godnym szacunku. Nie przecze też ,ze dziewictwo nie jest powodem do dumy. To coś pięknego ofiarować siebie tylko tej jednej osobie. Ale ofiarowanie ... MUSI być obustronne, bo czy w innym wypadku jest prawdziwe? Co z tego ,że ona jest dziewicą, a on już miał wiele kobiet. Dla niego tylko to jest komfort, ale nie ma to już takiego znaczenia. Po nim ona "dziedziczy" te wszystkie ,ze którymi on był.To tylko egoizm podpowiada, że woli mieć "nówkę" jak to potrafią tacy ludzie mówić. Człowiek godny szacunku to człowiek pełen człowieczeństwa, godności, z rysami, które kreśliły jego życie - ale który wyciąga z nich wnioski, wybacza, potrafi kochać całym sercem swojego blixniego i wiele wiele innych cech. A nie ta jedna dziewictwo. Wiekszosć dziewic, kiedyś tą dziewicą przestanie byc, ale cechy charakteru pozostaną. To sie najbardziej liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz przez szacunek
Mężusiu a ty byłeś prawiczkiem? Bo jesli nie to co to za szacunek, to egoizm(zwany tu szacunkiem do samego siebie).Do niej na pewno w takiej okoliczności nie miałeś szacunku, jesli nie ofiarowałeś jej w zamian swojej czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkowidz
mój mąż też nie był dziewicą , ale jakoś nie mam z tym problemu; może dlatego , że i ja nie byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle mnie zrozumiałas nie pisałem że to kwestia szacunku so siebie a nie do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie...przy całym moim opanowaniu...zaraz mnie szlag trafi:o Jak mozna traktować człowieka w tak....własnościowy sposób...kto pierwszy...kto ostatni...litości:o Czym jest dla Ciebie drogi chłopcze...seks? Kontraktem własności...a kobieta osobistą szczoteczką do zębów...ktora przy zmianie właściciela wywoluje obrzydzenie? Zastanówcie się ludzie czasem nad sobą...bo to jest przerażające. To może jeszcze podzielmy ludzi na kategorie zużycia seksualnego...i posłużmy się metaforą samochodową....żeby już było tak zupełnie przedmiotowo.....\"czyściutcy i nietknięci\" to taka nówka z salonu... o zerowym przebiegu....oraz podkategoria...\"jeżdżone\"..czyli.. egzemplarze uzywane....takie np z giełdy......blagam.....to jest żałosne😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topicu ma problem
ale ze soba chyba :/ a coo,wolalbys zeby byla dziewica a potem Cie zdradzala?? oj duuurny Ty duuurny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topicu ma problem
nie chce mi sie gadac z takimi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baba jak puszczała sie przed slubem to i po ślubie będzie jej łatwiej zdradzać. Taka szmaciarska natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllooooo
a czy wiesz Michal, ze duzo kobiet jest dziewicami, a te bardziej sa zepsute, robia wszystko z chlopami - przede wszystkim - anal - ale twardo trzymaja.... dziewictwo chlop ktory szuka dziewicy boi sie rywalizacji, bo nuz-widelec, tamten mial wiekszego ... pytona ... i byl lepszy, czulszy to na jedno g.... wno Kobiety i tak udaja orgazm zeby was uszczesliwic :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierz w to szmaty tylko tak pisszą mało która na pierwszy raz zdecyduje sie na sex analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boi się rywalizacji tylko żeniąc się z niedziewicą na starcie jest przegrany bo inny był pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrazy współczucia.....przegrani to wy faktycznie jesteście....ale z dziewictwem to to nie ma wiele wspólnegp:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllooooo
jestes naiwny masz 12 lat i narzeczona to Twoja reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllooooo
a nie tylko Michas jest 12 latkiem\ ale mezus tez luzer pierwszy, i co tym udowodnisz? to znaczy ze ona jest lepsza zona? a czy tak szanujesz kobiety a przede wszystkim innych chlopow i tez nie masz sexu z kobietami bo ona musi trzymac dla ew. meza? przypomne ze jest 21 wiek a nie 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tak miałem
Bardzo cierpiałem, ale miłość pozwoliła mi "wybaczyć". Tak, właśnie wybaczyć - bo w jakiś sposób winiłem ją za to, że nie poczekała.. A potem i tak się wszystko rozpadło, z innych zupełnie przyczyn. Tylko nie próbuj się "odegrać" jakimś bzykankiem na boku - nie pomoże Ci to zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popracuj troche nad interpunkcją bo cięzko te twoje wywody się czyta. Tak jestem szczęśliwszy dzięki temu że była dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz Michałłku
że ona nie jest dziewicą ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może żartowała
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki sam nie sprawdzisz nie będziez miał żadnej pewności, ale z kolei jak już sprawdzisz na pewno nie będziesz miał dziewicy :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satinelle, całkowicie sie Toba zgadzam, szlag mnie trafia jak czytam wypowiedzi ludzi którzy nie dorośli do tego by być z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje założyć sobie hodowle.....co roku na gwiazdkę będzie nowa dziewica do zabawy...[co za ludzie...:o]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś - coś ci się popierdzieliło i to zdrowo - w seksie nie chodzi o to kto był pierwszy ale o to kto był lepszy :P poszukiwacze dziewic to jak powszechnie wiadomo nieudacznicy seksualni :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×