Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FAJNA-AJ-

kurs dzięki któremu możnaby było zająć się sprzedażą nieruchomości

Polecane posty

Gość FAJNA-AJ-

Witam ! Chciałabym poprosić o małą poradę :-) chciałabym związać swoją przyszłość ze sprzedażą lub pośredniczeniem w sprzedaży nieruchomości . Obecnie mam wykształcenie wyższe ekonomiczne . Jestem ciekawa czy są jakieś szkolenia albo kursy , które mogłyby mi pomóc lepiej zrozumieć całą istotę takiego fachu ? Serdecznie proszę o jakieś wskazówki i porady . Z góry dziękuję i liczę na Państwa pomoc:-) ( Ps. Jestem młodą osobą i nie mam za bardzo pojęcia od czego zacząć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Myslę ,że tak ale to zależy od kosztów związanych z tym kursem . Proszę o jakeś bardziej szcegółowe inf. na temat tego kursu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Do naga prwda ! Przykro mi kochana nie wypali bo dzieli nas 500 km , cena jest przystempna ale ja jeszcze pracuję i muszę znaleźć coś blizej . Serdeczne dzięki . Ps > dowiem się jeszcze czy otrzymam jakiś urlop to wtedy się odezwę . Wyślij mi swój e-mail na xenia9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolosek
słuchaj sa studia podyplomowe związane z nieruchomościami. i ja tam radziłabym Ci sie kształcić. wiem o takich n a UW, poszukaj czegoś u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Kolosek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×