Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapitalna

Poszukuję prawdziwego faceta

Polecane posty

Takiego który jest wysoki (sama mam 186 cm) i ma prawdziwe męskie duże stopy! Tak się szczęśliwie składa że natura mnie bardzo bogato obdarowała :) Dlatego potrzebuję porządnego dużego faceta !!! Mam 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212121
Z taka oferta to moze na erotyczne?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnaiłam dodać że świetnie jeżdzę samochodem. Prawo jazdy zrobiłem w dniu moich 18 urodzin :) Pierwszego faceta miałam w wieku 15 lat (wtedy już miałam 180 cm wzrostu). Myślę że niejeden wysoki facet byłby zainteresowany moją osobą! Aha zapomniałabym! Kurduplom radzę w ogóle nie czytać tego wątku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tymi stopami
jakiś fetysz? bo dla mnie prawdziwy facet może mieć małe stopy ja tam zwracam uwage na intelekt, poczucie humoru i kilka jeszcze innych rzeczy, zalet ale stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obdarowała Cie
we wszystko oprócz mózgu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tymi stopami
no dobra wstręt do niskich zrozumiem chcesz się czuć komfortowo w szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow....wielka stopa
z Ciebie jest (47 !!!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no nie róbie se jaj! Wyobraźcie sobie faceta co ma numer buta 39! Toż to obrzydliwość. No i pitola też ma pewnie małego i cienkiego. A żeby mnie zadowolić to naprawdę trzeba mieś sprzęt konkretnej średnicy. Jestem wysoka i dlatego otwór w pochwie mam o średnicy 6 cm (oczywiście jak się podniecę, bo w stanie spoczynku to mam coś około 4 cm średnicy)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tymi stopami
a ty jesteś babka czy facet? bo piszesz "prawo jazdy zrobiłem" a "pierwszego faceta miałam" jakaś operacja po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście prawo jazdy zrobiłam. Przejęzyczyłam się. A tak w ogóle to wszystkie młode dziewczyny w dzisiejszych czasach są coraz wyższe i mają coraz większe stopy. nic na to nie poradzę że jestem na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tymi stopami
jasne bo to powszechnie wiadomo ze wzrost ma dużo do wymiarów jak się wyrażasz "sprzętu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy facet miał 185 cm wzrostu, ale urosłam do 186 więc oczywiste że się z nim rozstałam! Potem miałam faceta 190 cm wzrostu ale rozmiar buta miał tylko 44 :( więc też niz z tego. A ja poszukuję prawdziwego dużego faceta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś tak kapitalna
że bałbym się Ciebie..prawdziwy z Ciebie facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde przecież każda młoda dziewczyna ma teraz długie duże stopy! Tak po prostu jest! Córka mojej koleżanki ma 10 lat i 43 rozmiar buta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żżżżżżżżżżżżżżżż
Z pierwszym rozstałaś się bo był o parecm za niski, a z drugim bo miał za małą stopę? Gratuluję rozumu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstałam się bo ja potrzebuję faceta w którym będę miała oparcie. Chcę się czuć przy nim malutka, chcę żeby mnie chronił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żżżżżżżżżżżżżżżż
No tak a ten z małą stopą to Cię chronił nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańciem nie obrażać. Przecież ja nie szukam faceta żeby z nim opd razu być, ale po prostu chcę pogadać z kimś na kafeterii. Z kimś wysokim i atrakcyjnym. Facetów to ja mam na pęczki :) No cóż w końcu naturam nie obdarowała bogato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość ależ oczywiście że nie jesteś obrzydliwy. Jakbyś miał 39 albo 40 to wtedy byś był. tylko że mnie trochę bardziej natura obdarowała niż Ciebie i dla mnie facet z numere 45 to trochę za mało :) Tak ze 48, 49 byłoby idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
jestes niemozliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajce lasce spokój
widac ze sie tu małe krasnale wypowiadaja! ma prawo napisac czego chce od faceta ! kapitalna szczerze to na forum z facetów siedza same niedojdy albo ostatnie ćwoki. tu prawdziwego faceta nie znajdziesz niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh matko naturo czemu tak mnie pokarałaś...przegrałem życie przez stopy...czy długość paznokci może nadrobić braki? P.S.jeżeli jest to tzw. prowokacja to kapitalna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
milosc a mozesz napisac ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
kapitalna ,a wysoki wzrost u kobiety to Twoim zdaniem jaki ? czuje ze przegralam zycie bo nie bede miescila sie w granicach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to kobieta może być jaka tylko chce. Może mieć nawet 150 cm wzrostu i rozmiar buta 35. To nie robi! Ale od faceta z kolei się więcej wymaga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn.
Jeszcze nie widzialem kobiety z 47 nr buta. Trochę "tyczkowata" musisz wyglądać. A jakie masz wymiary tzn.: piersi, talia, pupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jesteś z Puław? Ja mam 188 cm stopy spore ale raczej normalnej wielkości. Pierwszy raz spotykam się z takimi kryteriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×