Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka_007

Czystość do ślubu - dziwactwo?

Polecane posty

Niedawno podjęłam decyzję o zachowaniu dziewictwa do ślubu. Powiedziałam o tym koleżance. A ona mnie wyśmiała...powiedziała, że nie zamierza być \"cnotką niewydymką\" i będzie korzystać z życia. Co Wy o tym myślicie? Warto czekać do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czystość do ślubu- dziewictwo
a nie dziwactwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
Koleżanka ma rację... Trzeba korzystać z życia... To już nie są czasy komuny gdzie dopiero w podróż poślubną dymano się... Peace V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony długopis
I tak cię jakiś fagas wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram się w pełni, bo uważam że 17 lat, to nie jest absolutnie wiek na życie seksualane. będziesz miała na to jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to jest jeszcze tak, że przesuneła się granica brania ślubów. o ile nasi rodzice często pobierali się średnio w weiku 20, 22 lat, o tyle teraz w wieku 20 lat żadko jakaś para decyduje się na ślub. często czeka się do skończenia studiów, albo jeszcze później. także jest różnica czekać do 20 roku życia czy np. do 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matke ma się jedną
dzizas ty masz 17 lat dopiero - do książek marsz za 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiiiiiiijjjjjjjjaaaaaaaaa
Nie słuchaj głupich rad, żeby "korzystać z życia" itd. tylko żyj tak jak uważasz. Nie prawda ,ze tak wiele tracisz będąc narazie dziewicą a takie gadanie to tylko taki wykwit tej całej rewolucji seksualnej. Najważniejsze żebyś była w zgodzie sama ze sobą i nie warto oddawać swojego skarbu jakiemus kretynowi - który go nie doceni, a potem bedziesz słuchała jaką to kurwą jesteś ,bo już nie dziewica. Bądz głucha na opinie i nie pytaj o nie.Miej swoje zdanie i żyj według swojego systemu wartości a nie kogoś innego. Ja co prawda nie jestem już dziewica ,byłam z kimś długo straciłam z nim "cnotke", ale po paru latach zdradził mnie i zostalam sama. Ktoś by mi powiedział ,ze powinno mi byc teraz wszystko jedno i powinnam korzystać z zycia, ale czekam na kolejną, moze bardiej udaną miłosc i nie sypiam z każdym z kim sie spotykam. Przyznam ,ze od czasu jak sie rozstałam z tamtym, którego kochałam - nie uprawiałam sexu i w sumie nie żałuję. Poczekam na kogoś kto bedzie wart uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że najprzystojeniejsi panowie robią tak że najpierw się wybawią a później powiedzą takiej niedziewicy że na żonę się nie nadaje bo używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne dziwactwo
ja do slubu byłam dziewicą,wcale nie dlatego że nas nie korciło....jak diabli.Wytrzymalismy.MM miał wtedy 26,ja 22.Dla nas obojga był to pierwszy raz.Jesteśmy po ślubie 18 lat i dalej jesteśmy zakochani.A dzieki tamtemu doświadczeniu wiem że mogę na nim zawsze polegać.W czasie małżeństwa też zdarzały się miesiąće wstrzemieźliwości...nigdy nie było z tego problemu...tak musiało byc.A w łóżku jest nam fantastycznie.Życzę tego wszystkim.A przede wszystkim Tobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiiiiiiijjjjjjjjaaaaaaaaa
Tylko czy powinno nam na takich facetach zależeć. Pomyśl, wrażenie pierwsze jest fajne : przystojny, ale kim on musi być skoro traktuje kobiety instrumentalnie. Miałam do czynienia z takimi przystojnymi panami, tzn. umawiałam sie a to na kawę a to na małe piwo i ci panowie rzeczywiście, bardzo chętnie by sie zabawili. Rezygnowałam z takich "znajomości". Cenię panów "męskich", ale nie muszą być przystojni - fajnie natomiast jest jak mają poukładane w głowie i widzą coś więcej w kobiecie niz tylko obiekt użycia seksualnego. I własnie takimemu panu jesli kiedyś bede tak czuła oddam serce i swoje ciało. Oczywiście nie każdy przystojny - to zimny drań i odwrotnie ;). No ale jedno jest pewne , nigdy nie warto "kochać sie " bez miłości, bez względu na to jak sie o tym nie trąbi i jakie plusy sie tego podaje - takie jest moje zdanie. Autorko ceń siebie ale też wybieraj odpowiednio.Na pewno nie takiego co to sie wybawił a potem z potrzeby egoistycznej na żonę potrzebuje dziewicę ,żeby sie dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiiiiiiijjjjjjjjaaaaaaaaa
To wobec ciebie byłoby niesprawiedliwe. "żadne dziwactwo" - gratuluję, to wspaniałe wiedzieć ,ze jest sie dla siebie jedynymi i wyjątkowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr19
dotrzymaj swojego postanowienia - na pewno tego nie pożałujesz! PS. A gdyby facet, któremu się oddałaś Cie rzucił, to potem byś kiedyś temu jedynemu nie mogła powiedzieć, że jesteś dziewicą - to jeden z wielu argumentów (jeden z najgłupszych, ale taki mi przyszedł do głowy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem Cie
podjęłaś decyzję. po co trąbisz o tym na forum? po co pytasz koleżankę? wiesz.. z doświadczenia Ci napiszę że te co trąbią o tym wszem i wobec zazwyczaj robią inaczej :o Ja też tak sobie postanowiłam ale nikogo nie pytam o zdanie (poza moim chłopakiem - razem tak postanowiliśmy) bo i po co? to Twoja decyzja a nie ludzi z kafe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem Cie
Swoją drogą to nie piszcie ludzie jak to wspaniale jest być wyzwolonym i "korzystać" z zycia :o Czystość przed ślubem uczy cierpliwości, miłości i szcunku do drugiej osoby. Po prostu wolimy ten czas poświęcić rozwijaniu bliskościu duchowej :) No i mamy spokojniejsze głowy ;) a poza tym chcę aby moje dziecko było od początku kochane i wyczekiwane a nie z "wpadki" :( Jasne, że czasem jest ciężko, nawet bardzo ale warto :) No i nigdy nie przyjdzie mi myśl do głowy, że "on jest ze mną tylko dla sexu" :) poza tym jeszcze milion powodów :) życzę wytrwałości bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcer
a ja mam 23 i jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topiku
Dobrze robisz,życzę wytrwania!nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa85
kiedys chcialam, wrecz bylam pewna ze zachowam dziewictwo do slubu, pozniej uleglam, teraz zaluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiatko22
a ja mam prawie 23 latka i tez zamierzamy z chlopakiem ze stosunkiem seksulanym czekac albo do slubu, albo do czasu, kiedy bedziemy mieli odpowiednie warunki do tego, aby pomyslec o powiekszneiu przyszlej rodziny. Moj facet ma 23 latka i jest bardzo odpowiedzialny za mnie. Jestesmy juz prawie 5 lat ze soba, za rok konczymy studia, nie pracujemy. Czasem naprawde tysiac roznych mysli przychodzi do glowy, ale robimy to bezpiecznie, czyli nie typowy sex, a naprawde brakuje wiekszej bliskosci i chcialabym wiecej. Chlopakowi to wystarcza jak narazie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×