Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milana28

Zdradziłam chłopa przyznałam się o on mnie pobił

Polecane posty

Gość Wrom
---------->Piotr1979, mężuś Z kobietą można się rozstać i tyle. Pobicie człowieka jest bezsensowne i należy pamiętać, że są ludzie którzy nigdy takich rzeczy nie zapominają a po co komuś wrogowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają rację, kobiety będą bronić najgorszej a to ewidentny przypadek gdy to ta ściera zawiniła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
Piotr1979 ,mężus i tego pokroju faceci kaftany i domy bez klamek was ratuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogratulować wychowania
waszej mamusi....nie było was a teraz nagle wypłynęliście chyba z tej samej osoby...topi o dziewicach co?brzydale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->Piotr1979 Wróg? W świecie kapitalizmu pieniądź rządzi i za niego można wszystko kupić - również czyjąś krzywdę. Nigdy nie wiesz kim dana osoba może być w przyszłości i jak na jej psychikę wpłynie takie pobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
Piotr1979 to pryszczaty koniobij onanista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogratulować wychowania
psychole jebane...szkoda nerwów na takich kretynów..do końca życia powinniście być sami bo jeszcze jakieś kobiecie zrobicie krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogratulować wychowania
pod tym wszystkimi nickiem kryje sie ten sam idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
KURDE..MILENA-NIE SZANUJE TAKICH KOBIET JAK TY CHOC SAMA JESTEM KOBIETA I NIBY POWINNAM ZROZUMIEC INNA KOBIETE... SORRY MOZE JESTEM PIERDOLNIETA I NIECZASOWA ALE NIENAWIDZE ZDRADY-DLACZEGO ?BO SIE KURWA SZANUJE. CO DO POBICIA-SKORO JESTES AZ TAK POKANCEROWANA-CO NA TO TWOJA RODZINA???MAJA W DUPIE? JAKBY MNIE MOJ GRZESIO TAK ZALATWIL TO MOJ BRAT BY MU FIUTA WOKOL GLOWY ZAWIAZAL A STARY PODPALIL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
kobieta akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyśmy byli jedną osobą ile taka osoba komentarzy musiałby napisać zobacz że każdy ma kilkadziesiąt a facet o dziwo ponad sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koless ma 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koless ma 15
a pod reszta można pisać raz jeden raz ...raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam brata a mój ojciec choruje na serce bałabym się go do niego puścić, myślissz że dałby takiemu bykowi radę fecet 60 letni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
NO KURDE KOBIETA WLASNIE JESTEM...A CO DZIWNE BO NIE JESTEM ZA MILENKA? NIE JESTEM I NIE BEDE BO PIERDOLE PANIENKI KOKSIARZY KTORE NAJPIERW ZDRADZAJA A POZNIEJ PLACZA BO KOKSOM ODWALILO OD NADMIARU STERYDOW I SKASOWALI IM MORDKI. MA 28 LAT-ZANIM SIE PRZYZNALA MYSLALAM ZE TO HISTORIA 16 LETNIEJ BLACHARY . MOWCIE CO CHCECIE-KOBIETA ZE MNIE 100% I DUMNA Z TEGO ZE NIE ZDRADZA-BO JESLI JA NIE POSZANUJE WLASNEJ DUPY TO NIKT TEGO NIE ZROBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Nie wiem albo na policję albo zapomnieć, ale obdukcję sobie zrób gdyby jeszcze raz cię kiedyś pobił albo zgwałcił z kumplami gdzieś na mieście, to może być pomocne. Po takim typie to wszystkiego można się spodziewać, szczególnie kiedy poczuje się bezkarnie. Rodziny nie ma sensu mobilizować bo tylko kłopoty z tego będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była głupia ,ze w ogóle sie z nim związała ,ja tez nie popieram zdrady jak sie cos w związku nie układa to sie mówi pa ..ale katowanie 2 osoby to juz przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że Cie jeszze dorwą i wzystkie zeby powybijają, żadnego w wtedy nie zdradzisz bo nikt nie będzie cię chciał a jak zgłosisz na policję to naaapewno dostaniesz więc nie rób tego bo naprawdę możesz nie przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
MOZE TROCHE UOGOLNILAM Z TYM KOKSIARZEM PIOTRZE-ALE NIE O TO CHODZI-AUTORKA TOPIKU WIE Z KIM BYLA I WIEDZIALA PO 2 LATACH ZWIAZKU CZEGO MOZE SIE SPODZIEWAC..CZY NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja na bank ci nie pomoże
to ostatnia organizacja, od której możesz oczekiwać pomocy. Najlepiej wyjedź z kontynentu i zaszyj się gdzieś na południowej półkuli - nie wiem, może Australia? Wtedy będziesz bezpieczna. Twój problem to głupota - gdybyś myślała, nigdy byś nie wzięła gościa z siłowni - "karki" to zawsze sterydziarze, są agresywni, nawet bez zdrady prędzej czy później by ci wpierdolił. Po drugie, o zdradzie się nie mówi. Po trzecie, jeśli już się mówi, to przez telefon i z bezpiecznej odległości - a rzeczy zabiera się odpowiednio wcześniej, pod nieobecność faceta. Można też inaczej - zaczynasz się kłócić, być wredna - żeby tylko Cię sam już nie chciał. To najlepszy sposób na pozbycie się faceta bez strat własnych. Ale ty jesteś na to za głupia... Pewnie kolejna różowa panienka po zawodówce, która wzięła sobie karka z siłowni z tatuażami. Jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzicie co was czeka jak się
przyznacie do zdrady? nie bądźcie idiotkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqa
powinnaś dostać jeszcze raz w mordę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się zastanowi
zanim następnego zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowy
ja bym zrobił inaczej rozebrał Cie popieścił delikatnie do dzwi wejściowych zaciągnał i nagl eotworzył dzwi i byś stała na korytarzu...cierp jak Ci sie obcego kutasa zachcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
wszyscy macie coś nie tak z głowami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×