Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madddinka

Priorytet MIŁOŚĆ, wierna,oddana,szczera - dodatek,urozmaicenie - sex.Nie inaczej

Polecane posty

Gość madddinka

Nie odwrotnie. Każdy daje z siebie tej kochanej osobie, a nie czeka co ta kochana osoba da z siebie. Jak tak bedzie robic każdy, to bedzie wśród nas o wiele więcej szczesliwych par. Wiem ,ze to ideał, moze i mrzonka. Ale każdy powinien zacząc od siebie i przekazać to w świat innym ludziom. Powinniśmy uleczyć świat z egoizmu i nauczyć sie dawać z siebie,przede wszystkim miłość, szczerość ,uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialnosć. A na końcu przytuleni i szcześliwi w miłości - kochac sie do biełego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madddinka
Oczywiście kochać sie z tą jedną, ukochaną osobą - której możemy wierzyć, ufać i czuć, ze kocha nas prawdziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc.
Myslisz ze zbawisz swiat swoimi wywodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madddinka
Nie chce zbawiać swiata, ale wniećś do niego troche czegoś pozytywnego. Wszedzie teraz tylko zdrady,kłamstwwa i egoizm. Masz mi to za złe, że o tym pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madddinka
Świat zbawił Jezus Chrystus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr19
maddinka, brawo! Popieram Cię zdecydowanie i cieszę sie bardzo, że miałaś odwagę wystąpić z tym obecnie niepopularnym zdaniem... Szkoda tylko, że cena za takie poglady jest wysoka - mam 19 lat i do tej pory nie było chwili, w której mógłbym powiedzieć, że miałem dziewczynę...:/ Ale cieszę się, że jednak są jeszcze na tym świecie porządne dziewczyny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×