Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LENA9999

smoktunowicz z lisem together???

Polecane posty

Gość LENA9999

Czy to prawda, że tych dwoje jest razem??? Rozczarowałm się ... miałam go za przykładnego mąża i ojca... Myślałam, że ona tez po rozstaniu ze Smoktunowieczem wreszcie odnalazła spokój... a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
kurwiszon z niej i tyle. Z jednym jej żle z drugim żle to przyjaciólce zabrała a Lis jak to lis......siano w głowie zamiast rozumu od tej kasy się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to właśnie Kinga Rusin miała kochasia a Lis nie mógł wytrzymać tych rogów. A Smoktunowicz to ich przyjaciółka, więc nie dziwne, że pomogła Lisowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehehehehehehehehehe
miala 11 a biedny Lis za kuchte robił. biedactwoooooooooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
Rusin nie miała kochanka dajcie spokój, to przyjaciółeczka hanka mąciła, i taka z niej pocieszycielka ze zajeła się męzem przyjaciółki zamiast byc z Kingą? jakoś nikt nie przyłapał Kingi a Lisa owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekendowa kleptomanka
jak widzę ją we wiadomościach Polsatu to mi się niedobrze robi. za taki skandal jej nie zwolnili a jak ktoś wystąpi w reklamie to na drugi dzień już nie pracuje. ot, Polska właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
ja natomiast jak patrze na nią to widzę jej myśli. "ciekawe co o mnie widzowie myslą po przeczytaniu dzisiejszej gazety w której widac mnie w bikini jak wsadzam rękę w majtki lisa- mojej przyjaciółki męza którego jej zabrałam, mysla o mnie dziwka?suka? ciekawe co, ale mi głupio, no ale musze udac ze wszystko jest jak nalezy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
kurwiszo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że
stara ku.... z niej. Zdania NIGDY nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna para
Na miłość nie ma rady. Może Smoktunowicz zakochała się w Lisie do tego stopnia, że to uczucie odebrało jej rozum. Może jestem romantyczką, ale wierzę w istnienie prawdziwej miłości. Może Lis będzie szczęśliwy ze Smoktunowicz, skoro z Rusin nie potrafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saab
stałam za nia w kolejce kiedyś w markecie - wiecie jaki z niej kurdupelek naprawdę myślę że nie ma 1,60. Ale nos ma wyskoko zadarty i jest niemiła. Córki też non stop musztrowała - a one takie fajniutkie rezolutne dziewuszki :) Poza tym Lis znany był w TVN z tego że przelatywał wszystko co na drezwa nie uciekało - szczególnie dotyczczyło studentek na praktykach - on był autorytetem i lubił to wykjorzystać :P Potwierdzi to Wydział dziennikarstwa na UW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
smoktunowicz stara cwaniara i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
z Rusin umiał przeciez. Z ta tez będzie umiał - do czasu jak nie przyjdzie jakas kowalska. Nie sądzę by Lis przelatywał praktykantki, no bez przesady ludzie, moze miał romans, moze był miły dla nich, moze delikatny , ale zeby od razu sex z kazda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saab
ja byłam tym zdziwiona ale wszyscy o tym w Warszawie mówili w środowisku dziennikarskim że lis powinien nazywać się pies - na baby... Oczywiscie to są newsy opowiadane pokątnie bo lisek jest dyskretny i był szefem Faktów... Ze zbyt welu żródeł to słyszałam więc chyba cos w tym jest. Kinga właśnie miała opinie przykładnej żony, matki - wszyscy jej współczuli męża któremu się poprzewracało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
nie wiem czy przeleciał praktykanki ale wiem ze to kawał chama sama kinga o tym mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENA9999
kurcze ja na ich miejscu bym się wyniosła na księżyc... jak tej smoktunowicz nie wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saab
a gdzie o tym mówiła - chętnie poczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENA9999
nie wiem jak jest... ale wydaje mi się, że skoro ona rozstała się ze swoim męzem( i jednym i drugom ), upolowała sobie lisa i to ona rozwaliła to małżeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
jasne ze ona to rozwaliła. pewnie i lisa rudzielca kopnie w tyłek. A kinga mówiła ze lis lubi kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupie jesteście
ale dlaczego nie miałaby byś z lisem a z kinga akurat może lepiej jej z nim/im moze tak lepiej i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
ta,,hance z kazdym jest lepiej do czasu. a potem ich zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
rusin ma nos jk kartofel, szeroki taki jak kulka. jakos dziwenie wygląda w tej fryzurze na policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saab
a co ma do tego wygląd???? Jest miłą i inteligentną kobietą. Lis nie jest jakimś adonisem, Smoktunowicz też jest mocno przeciętna :P - to a propos wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
ale i tak jest fajniesza os smoka smoktunowicza ta tak krzywi ryj jak czyta wiadomości, ze patrzec sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
hanka ma męski sztywny głos a rusin ciepły dziewczęcy, wole miłe głosy. Pzybylska ma tez ostry męski niby fajny al e jednak wole delikatne i ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×