Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie rozumiem...........

Brodzik, Cielecka, Kożuchowska, Olszówka, Bujakiewicz-czemu nie moga ułozyć sobi

Polecane posty

Gość pachnąca pianka do kąpieli
czyli stara panna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodzikowej żaden porządny
facet nie chce bo ona lubi sobie wypić, niestety nie zna umiaru w tym,a nie każdemy odpowiada holowanie żony do domu ! kożuchowska ma faceta, cielecka do chyry też z braku laku wróciła, a bujakiewicz to już stara panna niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
przybylska jest rozwódką a nie stara panną.była zona dominika za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
Kto u licha wrzuca Foremniak do tego towarzystwa? Kobieta ma męża ( i to już nr2), młodego kochasia oraz trójkę dzieci (dwoje adoptowanych)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
nikt nie wrzuca jej do starych panien, poczytaj uwaznie w jakim sensie było uzyte jej nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
pzrybylska miała męża? nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
foremniak ma anoreksję i odbija mężów innym kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
cytat brodzikowa to chyba ma faceta-wilczak kozuchowska tez ma jakiegos olszowka sie niedawno rozstala cielecka tez [ 12:31 córka Sindbada żeglarza taaaaaa mają. tak samo jak foremniak ma maseraka, kazda ma ale jakos zaden sie niechce z nimi żenić chodziło o to ze nie ze stara panna tylko ogólnie kazda z aktorek niby ma a tak naprawde nie ma:) tak samo chyra ma cielecką jak foremniak maseraka czyli resumując nie ma. czyliz wiązków nie ma bo jest tylko romansik, raz jest raz nie ma.takie zabawy. A tu chodzi by miec faceta i zenić sie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
kto by tam chciał aktorkę za zone? głupek jakis chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrado
Kto by chciał? A po co ludzie tak garną sie do TV i tego innego świata. Kobiety z TV bardziej niedostępne są bardziej interesujące dla mężczyzn. To wyzwanie i chyba tego drogie panie sie obawiacie pisząc o nich mało życzliwie. Niestety, powtórzę, poza zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza.
która z was q..wa zabrała mi nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza.
chyba zartujesz ze my im zazdrościmy a niby czego? kozuchowskiej braku ust i beznadziejnej fryzury i tego ze jest stara panna bez szans na dziecko, bujakiewicz wielkiej dupy i kartoflanego nosa i tego ze rozmawia z kukułką od zegara i hoduje kaktusy? a moze brodzikowej zazdrościć jej oponki która sie pojawiła od jakiegos czasu? a moze zazdrościć jej ukochanego przepieknego wilcxzaka ?jego bym niechciała nawet kijem dotknąć. szczęki cieleckiej mamy zazdrościć? osobom samotnym i brzydkiem jak one sie nie zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
a moze tego ze nikt ich nie chce i ze sa starymi pannami nie ma czego zazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrado
Hahahahahahahaha. Rozbawiłaś mnie niesamowicie. Dzięki :-D Kobiety są rewelacyjne, a już te w necie..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrado
Aż mnie skręca, że nie mogę ujrzeć cudownego oblicza. Cielecka i Brodzik odpadają..................................... Net, nasz wspaniały net! Pozdrawiam panie i życzę miłego wieczoru. Hahahahahahahahahahahaha Skarby narodowe się marnują. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka
Dajcie już spokój z tymi dziećmi. Najlepiej każdą kobietą uszczęśliwiałybyście na siłę, a kto wie może któraś nie chce dzieci?? Tak trudno to zrozumieć. Ja mam faceta, z którym jestem szczęśliwa, nie rozmnażamy się i tak jest nam dobrze. Seks to dla mnie przyjemność, a nie prokreacja. Cielecka czy Bujakiewicz nigdy nie wspominały, że chcą mieć dzieci. Agnieszka Warchulska, to już w ogóle nie chciała potomstwa, ale wpadła i nawet się do tego przyznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie sklada ze
cielecka ma dziecko(syna dokladnie) wychowuje go jej matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×