Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankaa_20latekkk

zamawiał ktoś z was przez internet soczewki kolorowe???

Polecane posty

Gość Ankaa_20latekkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa_20latekkk
można prawie na kazdej stronie wpisz w gogle soczewki kontaktowe i ci znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kolezanka zamawia z tego sklepu soczewki kolorowe www.soczewki.net.pl, ma ladne, jasne niebieskie oczy. za to ja zamawiam u nich pojedynczo soczewki, bo mam rozne wady. polecam, bo maja ceny konkurencyjne i mnie sie akurat oplaca bo nie musze kupowac dwoch opakowac, choc wiem ze juz sklepy sprzedaja np tylko pare i to rownych wad, ale jednak ceny sa wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa_20latekkk
3 a nie boisz sie tak zamawiać zawsze dostajesz???? z jakiej strony zamawiasz???? i zamawiasz jaki rodzaj soczewek?? ja chce kolorowe bo są tu tansze niz u optyka i korygujące a ty jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jesli kolor moich oczu to ciemny braz , to np niebieskie soczekwi zmienia mi kollr na niebieski ? tzn wizualnie :) bo sie martwie ze jesli zamowie , okaza sie niewypalem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa_20latekkk
ja mam jasne zielone oczy i dzis wzielam do domu z optyka probke z jonsona brązowe i mi całkiem nie zmienilo:(:(( a ja chce brązowe i podobno z freshlooka zmieniają całkowicie?? miał ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa_20latekkk
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa_20latekkk
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Kiedys zamawiałam, juz nie pamietam z jakiej strony. Cena faktycznie była nizsza. Jednak kiedys dostalam soczewke, której uplynał tremin waznosci. Co prawda zosatal ona wymieniona.. jednka trwało to baaaaro długo i mialam problemy z jej wymiana. i zrezygnowalam... z reszta kupowłam 3 miesieczne, a teraz po namowie okulisty przezucialm sie na miesieczne Iwear'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
może ktoś jeszcze? mnie tez bardzo interesuje bezpieczne kupowanie soczewek przez internet, od sprawdzonych i rzetelnych sprzedawców. jestem bardzo ciekawa Waszych doświadczeń. i jeszcze: czy ktoś może wie, jak jest z kupowaniem soczewek kontaktowych w Wielkiej Brytanii? słyszałam, że są z tym jakieś ceremonie i problemy... czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×