Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość córka Sindbada żeglarza

miss world

Polecane posty

Gość h.e.j.
No Lotyszka taka ma twarz (jedna z najbrzydszych i meskich na tym konkursie) http://www.mw2006.pl/index.php?bio=99 ale wzrost tylko 165 cm. Za to niejedna z nich ma 180 cm lub ponad? Hm, ale sa tez faceci o takim wzroscie, wiec...(165 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
szukałam w goglach tranwescytek miss ale nie wyswietla się. kiedys pokazali i kazali zgadnąc która jest facetem.trzy z nich.zgadłam jedną , ale tej japonki czy hinki nie zgadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najepsze jest to
ze wloszka wyglada na polke..a polka jak wloszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.j.
Japonka jest sliczniutka dziewczynka (jak na Japonki), ale figurke ma jak 10-letni chlopczyk :/ Widac na zdjeciu w kostiumie kapielowym. Moze i byla przeriobiona z chlopczyka na dziewczyne w wieku nastu lat, choc to trudno zgadnac. W koncu Azjatki nigdy bioder nie maja, ale takie chudziutkie udka to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to
miom zdaniem transwestyta ..jest CZARNOGÓRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
nie, z tego co ja wiem to nie. no chybaze jeszcze jest jakiś ale o tym prasa nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.j.
Wg tawrzy tak, meska szczeka. Ale figurka b. kobieca -- zenskie hormony facetom nie daja chyba az takiej talii i bioderek, no i nie wszczepila sobie silikonow. A transwestyci to robia zawsze - operacja piersi obowiazkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.j.
Wg mnie Chorwacja to pomylka na tym konkursie i wcale nie dlatego, ze ma krociutkie wloski, ale jakas malo kobieca i nie piekna. Najwyzej oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
i dostanie się do pierwszej 10tki zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
kambodza jaka brzydka, thaiti tez. i te niektóre świńskie blondynki, pomijam juz te murzynki niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Miss Japonii ma ładną twarz ale bioderka takie wąskie - mało kobiece. Aż trudno mi uwierzyć, że transwestyci zdobyli te tytuły :O Ale po azjatach to nieraz ciężko poznać płeć - przypomina mi to prawdziwą historię o związku 2 mężczyzn, gdzie 1 azjata udawał kobiet a 2 się nie zorientował przez długi czas i nawet uprawiali seks. Potem pojawiło się dziecko - niby owoc ich miłości :-) Był o tym film z Jeremy Irons"em ale nie pamiętam tytułu (chyba Madame Butterfly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to
tez widzilam ten film.......ale juz nie pamietam za bardzo o coc chodzilo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
wenezuelka jak zwykle ladna, indie i filipiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.i.
Boliwia to tez kandytat/ka na transwestyte no i 180 cm wzrostu, hehe. Operacje plastyczne wiele moga no i make up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemm
Egipt - bardzo meska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba
Czeszka.Jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsf
zgadzam sie z przedmowczynia. miss Egiptu to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewqta
Wiecie, że w tych wizytówkach na polskiej stronie miss world są kłamliwe informacje o misskacj? Nasza miss ma podobno 176 cm. a we wczorajszym wywiadzie powiedziała, że miała kompleks na punkcie swego wzrostu ale w końcu go zaakceptowała, "bo 170 cm. to dobry wzrost dla kobiety"... No i widać, że mierzą je w szpilkach;) w takim razie ja mam 179 cm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora na słowa
we jakim wywaidzie dziewczynio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze zazdroszcze
ale numer, to ja przy moim ponizej 170 cm tez moge mowic, ze mam 175 cm wzrostu, bo przewaznie nosze buty i klapki na obcasie 8 cm!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewqta
A w takim co to go w "Oku na miasto" wczoraj puszczali, był króciutki wywiadzik z Marzeną C., jak to jej wysoki wzros przeszkadzał, ale doszła do wniosku, że 170 cm. to akurat tyle ile trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm prosto wrocilam z takiej imprezy na bulwarze miss garden:P dziewczyny sadzily drzewka.... coz nie wygladaly tak zabojczo jak w tv(z make-upem:P) niektore dosc niskie...mi najbardziej spodobaly sie Miss Mongolii,Angoli czy Argentyny:p oraz Barbados...Miss Anglii tez byla sliczna choc szybko uciekla do samochodu...zrobilam pare fot ale zwyklym aparatem,wiec ze wzgledu an brak skanera ich tu nie wrzuce :( Bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie nasza miss.miala fajną kraciastą bodajze sukienke i wygladala na ladniejszą niz na zdjeciach... niektore rozdawaly autografy ludziom...po ok.20min wskoczyly do luxusowych wypozyczonych limuzyn i jechaly do hotelu nadmorskiego...pomachalam paru:P jedna mi nawet Hi odkrzyknela:P jak zresztą niektorym machającym tez:P szkoda,ze mi sie film w aparacie skonczyl i nie dalam rady zrobic fotki tej dyrektor MW ,Morley czy jak jej tam.... Heh bardzoo zaskoczylo mnie to,ze moj 21letni sasiad studencik informatyki byl akredytowanym fotografem i robil misskom zdjecia ,gdy sadzily drzewka...jednej nawet (miss Chorwacji) oko puscil:P Pod hotelem nadmorski gwar...zastawiony autokarami e.tc... a caly hotel do 1.09 zamkniety:P to by bylo na tyle z mej relacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan wytrącalski
heh zazdroszcze ci furious tyle fajnych kobitek widziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się podoba Indyjka i Rosjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alma ata
No to zdjontko niewyjsciowe -- jej twarz na nim wyglada koszmarnie! Jesli to transwestyta to bym sie wcale nie zdziwila, chociaz cialo ma kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×