Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gibon

NIE no juz zglupialem ... rok szkolny ...

Polecane posty

U mnie w liceum rok szkolny zaczyna się 4 września ... a tu słyszę od kolegów, że mieli już dzisiaj, albo, że dopiero będą mieć 4 września ... Czy Giertych nie zarządził, że rok szkolny rozpoczyna się 4 września? Mam do tego coraz większe wątpliwości - na TVP Regionalnej była właśnie inaugracja roku szkolnego ... :( Jejku - jaki bałagan !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHMMMM
co z ta Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co macie do afrykanczykow
ja tez mialam dzisiaj i nie jestem z Wadowic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszcie mnie o__O 4 wrzesnia jest rozpoczecie roku i koniec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że mam 4 września tylko dziwi mnie fakt, że nie wszyscy w Polsce mają rozpoczęcie tego samego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojego dziecka
w szkole 4 wrześmia. Naprwadę niektórzy mieli dzisiaj? Pan minister zarządził przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co macie do afrykanczykow
u mnie bylo z tego wzgledu ze bylo otwarcie nowego pawilonu dolaczonego do szkoly i byla telewizja i dziennikarze;)chociaz i tak nie moge sie polapac dlaczego nie mogli tego w poniedzialek zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez na początku nie chciałam wierzyc ze jest przesuniete bo zawsze rozpoczecie było 1 wrzesnia (nie liczac łikendów oczywiscie) no ale skoro mówią tak we wiadomosciach... myslałam ze to dla podsawowek gim. i liceów ale starsi tez mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×