Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek czekolady

spodnie DZINSY - za ile, jakie, gdzie

Polecane posty

Gość kubek czekolady

Ja jak dotąd kupowałam po 50-120zł, mam i z bazaru i ze sklepu(takiego zwykłego). Teraz naszła mnie ochota na jakies lepsze np. z diversa. A wy gdzie kupujecie - w jakich sklepach i za ile? Aha jeszcze jakie... ja kupowałam dośc szerokie, takie jakby szwedy z wysokim stanem. Ale teraz bedę polować na obcisłe biodrówki, coś w takim stylu: http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10051_10901_290222_-1_12261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz
a nie lepiej kupć Ci jakieś takie w miare porządne np. wrangler, lee diesel ?? Do 300 zł sie wyrobisz, ewentualnei Levis, ale tu ceny dochodzą nawet do 500 zł, ale w promocji tez mozna kupic poniżej 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooooo
a gdzie to, gdzie to takie tanie firmówy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
teraz powinny być w sklepach wyprzedaże i firmowe dżinsy kupisz za mniej niż 200 zł. ja juz wyrosłam z bylejakich dżinsów za 100 zł, bo żadna to oszczędność: po pół roku noszenia wyglądają jak szmaty, za stara jestem, żeby takie nosić, więc trzeba kupować nowe, za kolejne 100zł. rok temu kupiłam Lee, na wyprzedaży własnie, za 180zł bodajże - i pomimo intensywnego uzytkowania, bo ogromnie je lubię i świetnie leżą, nie ma na nich śladów znoszenia. lada dzień wybieram się na zakupy po kolejną parę Lee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tzw outletach mozna
kupic switna firmowa odziez za np za 50%, 25% ceny tlyko wlasnie czasem mozna trafic na dziurki itp wiec trzeba sobie obejzec ciuch przed kupieniem mam mnostwo ciuchow z takich sklepow i jestem bardzo zadowolona po co mam zaplacic 300 zl za spodnie lee skoro moge kupic je za 100 zl i wtedy mam 3 pary porzadnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
ja kupuje levisy za 149zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×