Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaa______

Szukam sponsora !!!

Polecane posty

Gość onaaaaaaaa______
o pierwsza madra sie odezwala z prowokacja, holdy Tobie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do po czesci opetanej
znalazlas juz swojego pana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
mi az tak na samej kasie nie zalezy.....dlatego moge wybierac i jak jakis jest cham to niech spada.....tamten pan był serio bardzo miły a kasa była troszke potrzebna jak pisałam na wyjscia małe prezenty hotel jedzonko.....sponsor nie sponsor ( bo róznie to ludzie nazywaja) mi sie podobało ....nie wiem jakby to wygladało gdybym dostawała gotówke lub na konto i nie wiem co bym musiała robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
straszny cham --> z mojego regionu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po części opętana
chyba Pana? :P kwestia wciąż w toku...ale mam faworyta;) Pożegnam się już-bo obowiązki wzywają straszny cham >> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po części opętana
miało być; pożegnam się już - bo czas popracować GŁÓWKĄ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
sorki starszy chamie:) ale ja nie musze tego robic dla pieniędzy...pieniadze maja słuzyc nam obojgu by było bardziej przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po części opętana
:D:D:D:D "nam obojgu by było bardziej przyjemnie":D:D:D spadłam z krzesła:D:D jaka szkoda, że muszę iść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
a moze nie??/ co mi tylko z sexu gdzies w czyims mieszkanku? ja chce gdzies wyjsc wyjechac...zjesc kolacje w extra knajpce:) na to tzreba kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
straszny cham --> nawet mi przez mysl nie przyszlo by pytac cie czy szukasz mlodej kolezanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
ja sie nie wycofuje...wyraznie pisałam o co mi chodzi...i ze róznie ludzie to nazywaja ....dla jednych sponsoring to płacenie gotówki a dla innych wystarczy jak facet płaci za wyjscia czy kupi czasem drobny prezent:) gdybym napisała ze szukam pana do towarzystwa...przyjaciela i takie tam ale chce by płaci za hotel i inne wygody to bys cie czepił ze nie nazywam tego po imieniu --sponsor:) co za róznica , wyraznie napisałam zcego i kogo ja szukam i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
ja kolegow tez i sie tym nie chwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
straszny cham --> powiedzialam tylko co inni mowia ;) skopiowalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
ja pieke ;) wiec siedze tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Nie szkoda wam dziewczyny tak fantastycznej sfery erotycznej tracić za kasę ???? To jest coś wyjątkowego, co warto sprzedać ale... za miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
ok , bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Wasza sprawa, ale z tego co napisałyście zaczynacie dopiero lub jeszcze nie życie erotyczne. Dla mnie upakarzające byłoby brać pieniądze za usługi erotyczne Zwłaszcza na ciuchy, jedzenie w hotelikach etc. Jest takie brzydkie słowo które to określa... Gdyby brakowoało wam na na chleb, może (MOŻE !!!) potrafiłabym was zrozumieć, ale teraz ??? Choc może dla modnych ciuchów i solarium warto tracić tożsamość sypiając z kimś bez uczucia ale za to za kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to jest prowokacja
a Wy dalej to samo?:O nie ma takich glupich lasek, a jesli sa to na pewno nie pisza o tym na forum:O to prowokacja:D a wy sie dajecie nabrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
alegros ---> nasze zycie i to co robimy. ja juz troche doswiadczenia w tych sprawach mam wiec nie zaczynam z takimi ludzmi. chlopaka nie mam, gdybym miala nawet bym o tym nie myslala. dziewica jestem i nie zamierzam tracic cnoty z sponsorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh hua
smieszny ten wasz topic, kurde ja bym nigdy tak do sprawy nie podeszla, ale uwazam iz jesli wy sie z tym czujecie dobrze to chyba nie innych problem was krytykowac... tylko czy naprawde warto? kiedys poznacie tego jedynego, wyjatkowego i ... ta przeszlosc moze byc duza przeszkoda w waszym 'powaznym' zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
to co robilo sie w przeszlosci wcale nie musi wyjsc na jaw w przyszlosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
no wtedy trzeba zastosowac motto : bylo minelo i nie musze o tym mowic bo nikt nie pyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
straszny cham --> patrz jak my sie dogadujemy , coraz lepiej i podobne zdania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli któras z Was jest z Wrocławia to moge podać Wam namiary na sponsorów...Jesli jestescie zainteresowane to piszcie na maila bo wiecej mnie na tym temacie nie będzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
Szkoda ze ja ze slaska gornego a nie dolnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
straszny cham --> podobno mam ale jak dotad slabo ujawniona :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna jakich wiele
nie chcesz tracic dziewidztwa ze sponsorem??? to przepraszam ze pytam...co bedziecie robic???:) facet chce sexu....tym bardziej jezeli bedzie Ci płacił....jasne ze na poczatku jak dobrze trafisz bedzie przytulanie i takie tam ale potem najnormalniejszy w swiecie sex i nie licz na to ze on bedzie płaci a Ty sie mu nie oddasz:) przeszłość nie musi wyjsc na jaw.....ale baaaaaaaaaardzo zcesto jakos wychodzi i co powiedz facetowi którego pokochasz ze chciałam fajnie wygladac i sie troszke pobawic ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
zazwyczaj ludzie sponsorzy ktory placa sa dyskretni i umawiaja sie tez dyskretnie i potem kazde idzie w swoja strone i nikt oprocz nas o tym nie wie wiec jakim cudem ma wyjsc na jaw ? a sa tacy ktorzy nie szukaja seksu, a jesli taki nie umie uszanowac tego ze ja jestem dziewica to do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mądrala
to jest Twoje zycie i moze ja jestem glupia, ale dla Ciebie to będzie praca - tak praca, bo faceci nie są tacy glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa______
straszny cham --> troche juz zyje , chodze po roznych stronach, troche ludzi znam i wiem ;) nie udawaj takiego doroslego ktory wie tyle o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×