Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rurkaaaaa

gdzie moge kupic fajne spodnie RURKI????????????

Polecane posty

Gość Agaciorrrrrrrra
ja kupilam sztruksowe rurki w h&m za 120 zl :) byly tez materialowe biale, chyba za tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cross za 129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto ile jeszcze będziesz reklamować te beznadziejne skórzane ciuchy ??? one są straszne !!! I daruj sobie bo to już jest nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo seksowne
gdzie ty masz oczy? Ze ty nie masz figury czy mozliwosci noszenia takich, to nie znaczy ze inni nie moga! Bardzo seksowne i przyciągające wzrok spodenki! Ja jestem ZA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę rurki ale sorry to nie są rurki !!! Nie dość ze tandeta skoropodobna, wysokie az do pępka, to jeszcze szeeeroookie jak diabli ! Wzrok przyciągają że hej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie przecietna
moze akurat te sa takie srednie... ale rzeczywiscie nic tak nie przyciaga wzroku jak zgrabna laska w obcisłych skórzanych spodniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEwnie, ze tak. Problem w tym, ze takie spodnie muszą być nieco obcisłe, z obniżoną talią i zrobione z ładnej, mięciutkiej skóry... W tych wygladalabyś jak żona Harleyowca z lat 90tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dorwałam świetne rurki w Reserved za 59,90 :) Proste, bez zbednych ozdob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w....
Lee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bdsm: noski są juz nie modne! Dziewczyny kiedy wy to zrozumiecie? Takie czubki / noski są juz bardzo bardzo nie modne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to skóra jest wIECZNIE modna ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Siema fajne są Wrangler model Lia !!!!!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my nie byliśmy
No i niemodne sa juz biodrówki. Bardzo, bardzo niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dags
hej gdzie w wawie moge kupic fajne rureczki chodzi mi o mniejsze rozmiary.. dzieki wielkie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
a PROMODZIE jest na prawde duuuuży wybór!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena micia
goraco polecam firme ESPRIT. swietne tam spodnie maja, i do tego luzne bluzki, akurat pasujace do tego typu spodni. kupilam sobie ostatnio w z tej firmy (jak dla mnie sa to marchewy bo maja zwezany dol, a taki kroj pasuje do bialych nike'ow ;P) w sztokholmie i jestem bardzo zadowolona. sa jeansowe a na dodatek ze strechu, dlatego tez pozostaja obcisle tam gdzie maja byc, a nie rozciagaja sie. do tego firma perfumy ma o ladnym zapachu ;P pozdrawiam i zycze udanych zakupow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena micia
zapomnialam dodac tylko ceny. niestety ta firma sie troche ceni (w sumie ma racje, bo produkty sa bardzo dobrej jakosci). swoje spodnie kupilam po przecenie z 699 na 499 koron szwedzkich, czyli na polski przelicznik jakies z 300 zlotych na 210 zlotych. ale spodnie genialne. i swietnie leza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie kupiłam fajne spodnie w Levisie. I teraz mogę je zdejmowac bez odpiecia guzika nawet:O Myślę, ze jak na spodnie za 300zł sa wyjątkowo gównianej jakości. Na początku były dobre, to jest jakiś nieduży nawet rozmiar, taki średni, 27 na 32 chyba. I teraz leżą w szafie bo nawet po praniu sa za wielkie. W życiu tak mi sie żadne spodnie nie rozciągnęły, one są beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaacxha
Sklep Bershka zostal ostatnio otwarty w Wawie w Zlotych Tarasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dags
kupilam sobie spodnie w bershka sa cudne :D:D:D na dodatek 2 pary super :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w Tally weijl fajne ok 170 zł ale chodze w jich codziennie i mi sie jeszcze nie zniszcyły a mam je już dość długo więc polecam tam idż sobie zobacz!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w H&M, Wranglerze, Lee, Big Starze. Tam lubią mieć takie ciuchy. Raz dorwałam nawet rurki w House, ale nie było takich długich jak na mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA33333333
nie ma czegos takiego jak fajne rurki:( one sa beznadziejne! i tylko niewielu osobom pasuja,lepsze sa proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, zgadzam sie z przedmowczynia:) okropienstwo, nienawidze mody stylizowanej na lata 80te,przypominam sobie wlasnie, jakie obrzydliwe gacie w stylu obecnych leggisow- a fuj, i tych przekletych rurek-a fuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rurki z Kaapahla, H&M jak i Lee... niestety zadne nie leżą na mnie... tzn. mam rozmiar 36 , w tylku i na brzuchu leżą jako tako, zas na udach i w dol wiszą luzno zupelnie nie jak ten typ spodni... zas rozmiar mniejszy jest za ciasny u gory :O Nie wiem czy 86 ,85 cm w biodrach przy 172 cm to tak duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×