Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam gorąco

Czy jest tu Ktoś , kto jest po studiach a pracuje w sklepie???

Polecane posty

Gość witam gorąco

Dostałam ofertę pracy, niestety nie jest to praca moich marzeń :O Nie wiem co robic , iść do sklepu i dalej szukać czegoś w swoim zawodzie (jestem po studiach ekonomicznych) czy Ktos ma podobna sytuację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja pracowałem w sklepie, z tymże był to mój własny sklep komputerowy, a wcześniej też z kawiarenką internetową :) Było fajnie, no i w CV dobrze wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko
wszystko zależy od branży sklepu, bo ja jestem po studiach i nie poszłabym pracować do takiego mięsnego, ale branża odzieżowa lub kosmetyczna może być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po studiach ekonomicznych, ale zaczynałam pracę jeszcze w innych czasach (10 lat temu). Teraz wracam do pracy (nowej) po długiej przerwie (dzieci). Nie było łatwo przebić się przez tłum, w moim przypadku przeważyło na moją korzyść wieloletnie doświadczenie. W sklepie nigdy nie pracowałam, ale sądzę, że każde doświadcznie się liczy. Na twoim miejscu przyjęłabym tę pracę i szukała czegoś lepszego. Szukaj w urzędach (nie powiem których, bo nie chcę zdradzać ich tajemnic), bo płace są niskie i osoby z doświadczeniem szukają czegoś lepiej płatnego. Sama złożyłam ofertę w jednym urzędzie a jak mnie poproszono na rozmowę i zaproponowali stawkę to oniemiałam. A potem już będzie łatwiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×