Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy SPF6 z prekursorem ceramidów-Dermika

Polecane posty

aha dodam że ten krem jest głównie dla młodych kobiet, tak przynajmniej jest napsiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla
21 latki tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna 56
wątpię...:o) dziewczyny, jak jestescie młode to nie bierzcie sie za profesjonalne kosmetyki dla dojrzałej cery. Używam dermiki, ale jak chcialam cos kupi dla nastoletniej corki to nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu
jakie jest dzialanie tego kremiku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe, że nic nie znalazłaś, bo Dermika ma np. całą serię matującą oraz serię Dermika Preventi dla osób ok. 25 r.ż., to tylko 2 przykłady. słabo szukałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, nie są to bynajmniej kosmetyki profesjonalne, tylko mass market, profesjonalne to te stosowane w gabinetach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta234567
Dermika to nie masmarket, bo nie ma jej w carefour itp , jest to srednia półka cenowa, absorbująca do wyższej ( mają kremy tez po 250 zł) polska firma, ktora chce trafić w kieszeń nabywców. wiek na kremie podaje sie orientacyjnie, jednak to nie wiekiem się kierujemy dobierając krem, szkoda ze mało osób zdaje sobie z tego sprawę. Ja np. jako 20 latka miałam zawsze cerę bardzo suchą, nigdy tłustą i nigdy z tradzikiem. Potem po naduzywaniu solarium, musiałam siegnąć po preparaty silniejsze aby ja zregenerować. Wszystko pod okiem kosmetyczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×