Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marin

Najdroższa rzecz jaką sobie kupiłaś?

Polecane posty

Gość fajnie ze sa ludzie
którzy tyle zarabiaja ze moga sobie pozwolic na takie rzeczy (bardziej chodzi mi o ciuchy i kosmetyki, bo sprzet mozna kupic sobie na raty ;) ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
Czarne czółenka z intershoe za 185 zł za pierwaszą wypłate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Aldona....
Zarabiam 800 zł, mieszkam z rodzicami, którzy kategorycznie odmawiają pieniędzy, więc wszystko przepuszczam na ciuchy, buty, kosmetyki. Odkładam również co miesiąc pewną kwotę, ale mimo wszystko sporo wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
Aldona - jak można sporo wydawać przy zarobkach 800zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D E M E N T I Dziewczyny widzę, że troche tu nabroiłam :P rzeczy o których pisałam tu ,/i wiele więcej/ kosztują tyle a może więcej i jestem faktycznie ich posiadaczką, ale nigdy przy moich nawet niezłych zarobkach nie wydałabym na nie tyle pieniędzy. Mam taką prace, że często mam możliwość nabycia tych ubrań za grosze. Nie jestem pustą lalą, którą ma zdobić szata. Oczywiście, że w pracy czy na wyjeżdzie muszę dobrze wyglądać. Mam po prostu takie możliwości./po sesjach zdjęciowych,z wystawy trochę przykurzone i.t.d./ Wydaje mi się, że to Wy mając średnie zarobki wydajecie więcej na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Stoję w oknie... --> nie przesadzaj z wyjaśnieniami ;) 1200 za kamaszki to przerażające, ale 350 za dobrą spódnicę to normalna cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everything But the Girl
Dlaczego ludzie mysla ze jak kupujesz sobie xcos drogiego to albo ukradlas albo dajesz dupy?? Uwiezcie w koncu w to ze sa ludzie w naszym kraju ktorym sie dobrze powodzi i sa tacy ktorzy dlugo na cos oszczedzaja i nie lubia wydawak kasy na byle co. Ja kupuje rzadziej a cos markowego.Wole kupic jedna droga rzecz raz na jakis czas niz wygawac po 30 zloty na byle jakie bluzeczki, ktore porozciagaja sie po 3 praniach.Zawsze inwestuje w drogie kosmetyki i ciuchy. Najdrozsze jeansy : Diesel prawie 500 zl i Mexx 360zl Buty Gabor 800zl okulary sloneczne Mariella Burani (ok 500zl) sweter zimowy Joop! 490zl Topik benetton 250zl Garnitur benetton ok 800zl Tusz do rzes YSL 140zl Ulubione firmy odziezowe:Solar, Mexx, Zara, River Island, Morgan, Benetton Ulubione kosmetyki : Clinique, Givenchy, Elizabeth Arden,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mowa o ubranich, to najdroższa była kurtka zimowa, którą kupiłam sobie w ubiegłym roku 950 zł. Ale naprawdę było warto. No i nie potrafię odmówic sobie wody perfumowanej Sensi Armaniego 360 zł. Sporo kupuję na przecenach i tak np.upolowałam sobie sweterek Esprint przeceniony z 360 na 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdroższa rzecz jaką kupiłam to komputer i meble pokojowe. Jeśli zaś chodzi o coś do noszenia to kozaczki, za ktore dałam 400 zł. Jak dla mnie koszmar... ale żyje się raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna..
z ubrań ... płaszcz za 580zł :o z rzeczy ... komputer za 4 tys zł z kosmetyków ... perfumy za 350zł :o (po tym zakupie jednak wolę wody perfumowane:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
kurtka za 600zl niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa........
Z ostatnich wydatków to kozaczki za 530zł :) Raz się żyje. To więcej jak 1/3 pensji ale od czego są korepetycje :P A ostatnio dżinsy 270, ale to tak przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
a nie, jeszcze komp za 5tyś. :o w takim układzie, kurtka idzie w zapomnienie:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa........
o pardon, 8100 za studia podyplomowe, ale dopiero papiery złożyłam, jeszcze nie płaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola............
Najdroższe to mieszkanie poźniej samochód laptop meble - najdroższy z mebli to skórzany narożnik z kosmetyków: perfumy 150zł ale tylko 30ml (wiekszych raczej nie kupuję) podklad givenchy 150zł tusz 140zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja kupilam sobie
notebooka HP za 8500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Według mnie zabieg powiększania piersi za pomoca implantów jest bardzo bezpieczny, Ja sama mam zrobione piersi w taki sposób i nie było zadnych komplikacji , a przy tym bardzo ładnie wygladaja. Zabieg wykonywałam w klinice Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/ i polecam bardzo dobrych mają lekarzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najdroższa inwestycja w siebie to implanty piersi. Po ciąży zdecydowałam się na implanty Motiva, ale nie żałuję ani jednej wydanej złotówki - moja pewność siebie była tego warta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×