Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynaaaaa

czy praca jako DEKORATOR WNĘTRZ jest opłacalna? Odezwijcie się i poradźcie mi...

Polecane posty

Gość tyna1232
W sumie zawód dekoratora jest ciekawy, szczególnie że uprawnienia można zdobyć już w 10 miesięcy. Opłata też jest niewielka, bo osiemdziesiąt parę złoty miesięcznie. Ja chodziłam do Żaka w Krakowie i jestem zadowolona. Teraz robię jeszcze rysunek i malarstwo. Polecam :) http://krakow.zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/formularz-zgloszeniowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem artysta plastykiem po akadem we Wrocławiu .Specjalizacja architektura wnętrz i wzornictwo przemysłowe.Pracuje w zawodzie 17lat . Żeby zaistnieć na rynku np.robic projekty dla firm deweloperów i gmin musisz założyć działalność gospodarczą i musisz płacić ZUS ,podatek dochodowy ,wat nikogo nie obchodzi że jesteś artysyą zawód piękny ale bardzo trudno z niego wyżyć szczególnie ostatnio kiedy wszyscy zajmują sie projektowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVACE
Dekorator wnętrz projektuje i aranżuje wystrój wnętrz różnego rodzaju. Dekorator ustala szczegóły zlecenia z klientem, biorąc pod uwagę jego indywidualne preferencje oraz przedstawia klientowi projekt wraz z kosztorysem jego realizacji. Czesne PROMOCJA! WPISOWE 0 ZŁ! Nie czekaj zapisz się już dziś! Liczy się kolejność zgłoszeń! Nova Centrum Edukacyjne Oddział w Poznaniu ul.Półwiejska 20/7A Poznań Tel: 61 307 03 36 , 535 307 035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Blue Education Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVAPŃ
Zostań specjalistą  już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr  TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, dekorator wnętrz, filologia angielska  i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul.Półwiejska 20/7A, tel. 535- 307-035 , mail: poznan@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja9898
ŻAK to najlepsze z możliwych wyborów. Chodziłam właśnie na kierunek, o którym piszesz i mało tego, że znalazłam pracę bezpośrednio po nauce, ale zyskałam wiedzę z różnych dziedzin. Były tam poruszane podstawy psychologii i biznesu. Kadra nauczycielska bardzo na plus, z każdym można pogadać i się DOGADAĆ, atmosfera 10/10. I po ukończeniu pełne portfolio, niezbędne do tego, aby znaleźć miejsce swoje na rynku pracy. Z całego serca, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Wiesz co, ja zostałam dekoratorem kończąc kurs jednoroczny w ŻAKu, wiec zastanów się ile naprawdę chcesz poświęcić lub inaczej ZMARNOWAĆ czasu na naukę teorii. My ją dość szybko przerobiliśmy i od razu przeszliśmy do praktyki, bo wiadomo, jak rok szybko zlatuje. Musze przyznać, że naprawdę dużo wyniosłam z tych zajęć i jestem zadowolona i z podejścia do słuchacza i z umiejętności które nabyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×