Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onyks

Guzki w pachwinach

Polecane posty

Witajcie! Może ktoś z Was spotkał się z czymś takim albo sam to miał. Otóż jakieś dwa lata temu wyczułam w pachwinie guzek. Od razu pokazałam go lekarzowi, a potem, dla pewności, następnemu. Orzekli, że to po postu węzeł chłonny w takim kształcie. W niedzielę zaczeło boleć mnie w pachwinie i po sprawdzeniu wyczułam kolejne dwa guzki, a tym jeden bolesny. Wczoraj byłam u lekarza, stwierdził, że nie wie co to może być i skierował na badania krwi. Jutro mam zgłosić się z wynikami, ale cały czas zastanawiam się skąd mi się to wzięło. Może ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne co moze przyjsc
do głowy to ze jest to nowotwór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nowotwór ponoć nie, bo guzki są tylko w jednym miejscu. A to właśnie od razu przyszło mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowotwor to nie jest na pewno, nie boj sie. A nie swedzi cie to? Ja kiedys dawno temu mialam cos takiego i to byla jakas alergia czy cos takiego, ale mnie nie bolalo, tylko swedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie swędzi, tylko boli przy ucisku. Te guzki są pod skórą i da się jej wyczuć tylko przy dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie guzki ale na
szyi. Poza tym u mnie pojawiają się one jak palę. Jakiś czas temu rzuciłam palenie i już po kilku dniach było ok. Ale u Ciebie nie wiem niestety co to może znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i na szyi i w pachwinac
i zyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×