Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nestee

Pokazcie jak wyglądałyscie na ślubie.?

Polecane posty

Gość 567yty
momika super zdjecia lepszych nie widzialam naprawde....sa takie naturalne...i swietny pomysl z ta plaza...tez bym takie chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
momika nie wierzę ze robiliscie fotki w dniu wesela jesteście w tylu roznych miejscach! toż to musiało pare godz trwać,a nikt w tym dniu nie moze sobie na to pozwolić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
ta, wyglądaliscie bardzo ładnie, ale zdjecia sa z pewnoscią robione po slubie :) ja tez takie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia z pleneru robilismy 3 tygodnie po slubie boe niestety nad morze mam 700 km wiec dopiero jak pojechalismy na podroz poslubna nad morze to zabralismy ze soba nasze stroje slubne i wtedy zrobilismy zdjecia w dniu slubu robilismy tylko zdjecia studyjne pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytkaaaa
piekne te historie az sie poplakala ja tez postaram sie wrzucic zdjecia i pokazac jak wygladalismy tego dnia pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulżul
mnie też ta historia ireth nie wzruszyła - to znaczy poruszyła mnie sprawa choroby i oczywiscie zyczę powrotu do zdrowia - ale historia poznania tamtego pana trochę śmierdzi zabawą w odbijanego i tez sądzę, że dla jego byłej laski nie ma w tym wszystkim nic romantycznego - jej facet , będac z nia w zwiazku , zabawiał się w pogawędki internetowe z jakąś babą , a na koniec dał się złapać przy pomocy kolacji ze świeczkami - ona właśnie tak to widziała; i to tuż przed ich slubem; muszę powiedziec , że bardzo bym była rozczarowana , jakby mój obecny mąż gawędził sobie wieczorami czy tam w pracy z jakąślaską przez internet , a jeszcze bardziej , jakby poszedł do niej do domu , niby to wyjasnic , dlaczego urwie kontakt , a na koniec tego spotkania byliby już razem; bardzo by mi się to nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulżul
momika , fajne zdjęcia , bardzo radosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss Hiltonn
ireth_oronar ---- Jestescie wyjatkowi naprawde śliczne zdjęcia przepełnione tak ogromnym uczuciem aż miło patrzeć na to i jeszcez twoja historja poleciała mi łezka :) Serducho troszke zaczelo mocniej bic bo teraz wierze ze jeszcze mnie moze spotkac cos dobrego ze jednak ten swiat nie ejst taki zły Pozdrawiam Was cieplutko życzę zdrówka oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss Hiltonn
mały blad przepraszam historia poprawiałm się hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za suknie zaplacilm 2460 zl i wlasnie w przyszlym tygodniu planuje sprobowac ja sprzedac jakbys byla zainteresowana to pisz na maila pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żulżul - wyjasniam. Przede wszystkim miała to być moja historia a nie historia dziewczyny, która była z moim niedoszłym wówczas mężem. Ale jeśli jesteś tak bardzo ciekawa, że aż wysuwasz krzywdzące i sprawiające mi przykrość wnioski, wyjaśnię Ci dlaczego tak się stało. Dziewczyna mieszkała w niewielkim mieście, z rodzicami i koniecznie chciala wyrwać się do Warszawy. W rodzinie nie układało się jej zbyt dobrze i szukała kogoś, kto by wyrwał ją stamtąd. Pojawił się Adam. Rozbiła jego związek trwający osiem lat i owinęła go dookoła palca. Adam długo się wahał, możesz wierzyć lub nie. Choć był z tą dziewczyną zaledwie DWA MIESIĄCE, chciał być w stosunku do niej uczciwy. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak boli takie zawieszenie w próżni! Decyzję o rozstaniu z tamtą dziewczyną podjął wtedy, kiedy okazało się, zupełnie przez przypadek, że flirtowała jeszcze z innymi mężczyznami z owego portalu. W razie czego... Wystarczy, czy chcesz więcej szczegółów? Nie dorabiaj własnej ideologii do historii innych ludzi, bo możesz kogoś zranić. Dziękuję Wam za wszystkie miłe i pełne ciepła słowa. To bardzo podnosi na duchu. Pariss Hiltonn, może to frazes, ale każdemu pisane jest szczęście :) KAŻDEMU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dajcie już spokój, dobrze? Zaczynam żałować, że się tak bardzo otworzyłam :( Nigdzie nie napisałam, że się oświadczył dziewczynie z forum internetowego - napisałam, że chciał się z nią żenić. CZYTAJ uważniej :( I dość już na ten temat! Zbyt natrętne i ciekawskie panie proszę, aby zajęły się swoimi sprawami i swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Wy wiecie
Stop! Koniec! Co wy właściwie wiecie o Ireth i Adamie?? Ja ich znam i wszystkich czepialskich i wścibskich użytkowników zapewniam: Historia jest prawdziwa a oni są najwspanialszą parą, jaką znam!!!! Nigdy nie widziałam tyle milości i oddania!!! Do dziewczyny, która czepia się wyglądu: czy na prawdę uważasz, że ktoś kto nie jest szkieletem nie ma prawa do sczęścia? Dobrze Wam radzę: dajcie dziewczynie spokój. Takimi beznadziejnymi wypowiedziami psujecie tylko cały Topik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słyszałyście przekupy
KONIEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, a miał byc fajny topik i co? cholera z czego to wynika?nie potrafimy słuchać?mam wrażenie że jeżdżenie po ludziach niektórym sprawia frajde, bo co innego własne zdanie a co innego inwektywy. DAJCIE SPOKÓJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajesli
:-) przychylam sie do w/w wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie może
gdzie sie pisze moderatorowi żeby skasował temat? chetnie bym ten podała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie może
trzymajcie sobie te zdjęcia, jesli nie chcecie żeby ktos miły z was kpił, wyzywał i sie nabijał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to ulatwi sprawe ale chce oswiadczyc ze znikam z tego topicu.. zegnam...a temat jest fajny wiec..bawcie sie dobrze..ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze co jak co ale na kafe to ja bym nie miała odwagi zdjęć rzucić,wolałabym isc walczyć na arene z bykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją też wycieli,przecież ja nic takiego nie napisałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia ireth_oronar sprawiła ze temat całkowicie sie zmienil:) Życze wam duzo szczescia i mam nadzieje ze do konca wyzdrowiejesz. Taka para jak wy musi zyc dlugo i szczesliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elelelelelelel
Ireth historia ładna nawet bardzo, a co do tego obarczania Cię winą za rozpad poprzeniego związku Adama to: 1. Nie był ten związek sformalizowany więc nie rozbiłaś rodziny i nie skrzywdziłaś osoby która byłaby w 100% przekonana że to z tym facetem będzie całe życie 2. W końcu to przeznaczenie Was dobrało, tak miało być i niech tak zostanie...w szczęściu i miłości!W końcu jesteś jego żoną! A tak w ogóle to życzę Ci powrotu do zdrowia....mając tak wiele miłości masz chyba dużo wiary w powrót do zdrowia...nawet jeśli byłoby to realnie nie możliwe...wiesz przecież że takie cuda się zdarzają....bo czy to nie cud spotkać w tak wielkim świecie takiego wspaniałego człowieka???Wiec, wierz, walcz i KOCHAJ!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz pracy
tamte wpisy usunięte to z okazji tego , że nie na temat ? czy z okazji tego , że nie wpisywały się w te ckliwą bajeczkę z happy endem ? bo jeśli pierwsze , to proszę o konsekwencję i usuwanie każdego wpisu nie związanego z tematem , również tych wazeliniarskich moich zdjęć ze slubu chyba nie chcialibyście oglądać :P bośmy go zorganizowali w stylu dość codziennym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×