Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nestee

Pokazcie jak wyglądałyscie na ślubie.?

Polecane posty

\"elelelelelelel\" - dziękuję :) co do osób, które \"obarczają mnie winą\", to głęboko im współczuję. Muszą być głęboko nieszczęśliwe w swoich związkach, skoro chcą podobną zgryzotę \"sprzedać\" ludziom zczęśliwszym od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyb atomowy
piszecie nie na temat , ireth sama zaogniasz sytuacje - po prostu juz przestań , to nikt nie bedzie do tego wracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibryla
Kolego/koleżanko, gdzie ty tu widzisz zaognienie i tak już przykrej sytuacji? po co wrzynasz się do wątka, którego nie znasz? A sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia piękna. ktoś tutaj napisał,parę wpisów powyzej,że \"to był związek niesformalizowany\",więc poprzednia partnerka Adama nie była w 100% pewna czy chce z nim spędzić całe życie. jak to rozumiec? autorka tej wypowiedzi,według mnie, w ten sposób potępiła związki niesformalizowane, jako nieprawdziwe,niepełne itp. to krzywdzące stanowisko!! tak naprawdę nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRETH Zglosialm swoj topic do skasowania. To tyle. Nie chcialam Urazic Ciebie ani Twojego meza. Odnioslam sie tylko do wypowiedzi, ale juz nawet nie zamierzam sie odzywac. Jesli zrobilo Ci sie przykro - to sory- nie bylo to moim celem. I jeszcze jedno- NIE PISALAM do Ciebie ZADNYCH wiadomosci. Zycze szczescia. Sytuacja urosla do tak absurdalnych rozmiarow ze az trudno mi w to uwierzyc. Gdybym wiedziala ze jedno moje zdanie wywola taka burze to bym sie wogole nie odzywalam. Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze DUUZO szcescia i zdrowia. Przykro mi ze niewiele osob zrozumialo o co mi chodzi,ale w sumie nie musi. Bardzo fajny pomysl na topic jest tu wiec PROSZE wszystkie zlosniece o zakonczenie czczej gadki na tematy nie zwiazane. Zegnam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też maczałm palce w tej dyskusji,więc też pozwolę sobie zabrać głos i nie uważam,ze ta\'\'zawierucha\'\' była do końca bezuzyteczna jakie kafe jest każdy widzi.przebywają przerózni ludzie i co za tym idzie jest milion opinii ireth fakt opisałaś historię jak podkreślasz kilka razy na prośbę jednej forumowiczki ale wgląd do niej mieli wszyscy,i tak dla jednych historia była przepiękana,romantyczna dla innych ckliwa i wzruszająca a jeszcze inni dopatrywali się \'\'drugiego dna\'(ja?)\'-moze i na siłę ,tego nie wiem wiem,poczułaś się głęboko urazona,ba ,myśle nawet ,ze już się tak nie otworzysz...,no ja znając realia kafe ja tego bym po prostu nie zrobiła, toteż uważam ,że wiedząc ,ze nie jesteś na pogaduchą z przyjaciółką,która cię bardzo dobrze zna ale TU !! nie możesz być zła tylko na nas ,niestety jak w zyciu ludzie są różni(o tych meilach nie wspomnę,to zwykli kretyni)i nic nie poradzisz ,ze nie wszyscy zgodnie przyklasneli Twojej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja...nie wygrasz z ludzmi ktorzy nie potafia sluchac ( czytac) lub nie rozumieja tego co widza lub czyaja . podobno 70 % ludzi ogladajacych wiadomosci nie rozumie nawet polowy z ich tresci. Nie wygrasz z nimi zreszta szkoda nerwow. Ja sobie darowalam . Zapraszam na drinka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3309812 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajeśli🖐️ale my szantrapy,hihi w tym sęk ,ze ja się wcale a wcale nie denerwuję,,moich \'\'oponentów\'\'traktuję z ogromnym przymróżeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
JAk ja lubię zimę...:-) Wklejajcie zdjęcia, nie kłóccie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) gdzie jakies zdjecia jeszcze? My też uwielbiamy zime, a jeszcze bardziej jesien, tą smutną, szarą :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś nie mogę zrozumieć
megaan co Cię pcha do tego żeby tak wyflaczać swoje życie prywatne i pokazywać osobiste zdjęcia i jeszcze żądać żeby je oceniono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verghesse
ireth_oronar jesteś wspaniał kobietą i zyczę Wam szczęścia na całe życie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadLady
no to wkleilas... link nie dziala, a raczej dziala ale nie ma pod nim zadnego zdjecia.. :-~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt
trzeba skasować i zdjęcie widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt
miało być : trzeba skasować br%20 i zdjęcie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia27
anett widze ze Wy tez robiliscie plener w skansenie :) gdzie jesli mozna spytac ? podkarpackie forum slubne http://forum.slub.az.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt
Edzia 27- Wszystkiego najlepszego i duuuużo szczęścia Wam życzę. Skansen znajduje się w Puszczy Kampinoskiej; miejscowość -Granica. Jest to mały skansen- kilka domków. A gdzie Wy robiliście zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×