Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość portola

on zawodowka, a ja na studiach...czy to ma sens ?

Polecane posty

Gość herkules111111
ZAWODÓWCE, O I JA PO ZAWODOWCE ZAUWAZYŁEM BŁAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
najnowsze BMW kupują sobie ludzie z kompleksami zawodÓwki, tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herkules111111
MAGARYNKA, WEZ TO 6 ZŁ ZA GODZINE I KUP SOBIE LODA, U MNIE ZA GODZINE DOSTAJA 20 , JESTES KIEROWNIKIEM SZAFKI OD KLUCZY W BIEDRONCE I TAK SIE WYWYZSZASZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
mam pytanie - wolę swoją własną polską firmę niż mycie garów za granicą na cudzej łasce. bo coś mi się widzi, że ta twoja chemia to przerabianie kolejnych płynów do naczyć w barze i tu wyrzucasz z siebie złość na tych, co się ustawili w kraju. herkules - ciebie od tej pory ignoruję bo szkoda mi słów na takie zero jakim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
herkules......nie zauwazylem tych 6 zl :P hehehh faktycznie pani na Biedronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
margaryna >>> kazdy mozliwosci wedlug siebie ocenia hehehh to ze dla ciebie mycie tu garow to szczyt marzen to juz twoja sprawa :P skarbie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
haha pojechał karierę robić :D oj widzę, że chyba trafiłam w sedno :D zmywasz gary chłoptasiu marząc o BMW?????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
margaryna >> coz mylisz sie dziecinko :) ale wiem ze dla ciebie to kosmos i tylko zmywaki znasz na zachodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość du linka
Sorki ale chyba neipotrzebnei sie wypowiadałam, uznajcie moją poprzednia wypowiedz za nie była skoro uważacie ze facet po zawodówce to nieudacznik. Hm... a mój mąż ma tyle zainteresowań i znajomych profesorów, mgr i inzynierów, no ale ma tez znajomych z patologicznych rodzin to zresztą też moim znajomi, którzy często sa w naszym domu. no nie nie będę nic więcej mówic. Dla mnie człowiek to człowiek. A tylko głupiec myśłi tak jak wy. Moje dzici chodza do dobrych szkól a ze mieskzamyna wsi mają kolegów gdzie rodzice wiąża koniec z końcem, ojciec alkoholik. Dwa różne światy a znajdują język, bardzo szanuję tych rodziców, wielu z nas jest nasyzmi przyjaciółmi. Niektórzy nei mają nawet zawodówki. Kiedy przeprowadzałam się do nich wszyscy byli do mnie wrogo nastawieni bo nie dosc ze wykształcona, ładna to i bogata. A teraz ??? Żyjemy jak rodzina. I nie ma żadnych barier. matko co z was za ludzie. Żeby nie wierzyc w to ze kazdy człowiek to tylko człowiek, ze każdy człowiek ma serce po lewej, i po pięc palcy u rąk i nóg. A szkoła ?????? PAmiętajcie prawdziwa szkoła to życie i tą szkołę trzeba dobrze skończyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mimo wszystko powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuuka
ej facet, wyluzuj, wogole jak ty sie odzywasz do dziewczyny, chociazby dla pozorów poziomu meskiego gatunku, zachowalbys szacunek dla drugiej osoby z która rozmawiasz, tym bardziej jesli jest to dziewczyna, i niezaleznie jakie ma poglądy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
jak widac wniosek z dyskusji jest 1 Nie wiazac sie z nikim o nizszym ale tez wyzszym od siebie wyksztalceniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
"na zachodzie" :D jaki Ty światowy jesteś, kto by pomyślał :D a jak Ty się tam dogadujesz? bo z tego co wiem, to na takich wydziałach jak Twój języki znają na poziomie podstawówki :D:D:D:D:D:D miałam kiedyś na korepetycjach pannę z chemii z 4 roku to wiem co mówię hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piratka79
Kurcze, ludzie, co wy wyprawiacie?? Nie wstyd wam tak sie klocic i ponizac!!?? Przestancie wariowac z tymi tytulami! To miala byc konstruktywna dyskusja z "za i przeciw", z tym, co kazdy mysli i uwaza, a nie ublizanie i ponizanie sie nawzajem! Czy juz na zadnym topiku ludzie nie potrafia dyskutowac?? Nie ma znaczenia czy ktos ma wyzsze wyksztalcenie czy zawodowke. liczy sie przede wszystkim czy jest dobry i kulturalnym czlowiekiem, czego tutaj o wiekoszsci nie mozna powiedziec!! Wstydzcie sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie...
Wasza dyskusja jest po prostu żałosna. Zero jakiejkolwiek klasy...Proponuję nowy topik pt. Ja mam doktorat, a ona tylko magistra. Czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
hakuuka...uczono mnie ze z kazdym trzeba rozmawiac w jego jezyku skoro panienki maja maniery kloszarda z kompleksami to ja sie dostosuje...na tym inteligencja polega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe kredki
moi rodzice jak się pobierali to moja mama po studiach, a mój tata bez matury, jakoś to było, ale potem mojemu ojcu zycie dało w kosc i pamietam jak miałam 12 lat pisał mature :P a teraz juz jest po doktoracie i zarabia więcej od mojej matki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
dobry topik, nie sie chemik tam przeniesie. to on zaczął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
coz margaryna .......debilko do wkadratu :P na chemii dziecko nawet praca mgr zmusza do korzystania e zrodel angielskojezycznych bo nikt juz nie publikuje po polsku bo nie ma to sensu mam nadzieje ze ci poszerzylem horyzonty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
mówi się anglojęzycznych buraku cukrowy :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
rodzice wiedza......ja chcialem zapytac o cos.....poczytaj sobie raz jeszcze topik bo widze ze nawet u humanistow czytanie to zapomniana sztuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
no i zobaczcie chemika-doktora jak on sie wyraża? tylko same obrażliwe epitety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
o margaryna widzisz ja tez sie naucze czegos polska sierotko heheheheh:P co nie zmienia faktu ze jestes NIKIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość du linka
A do wypowiedzi o kompleksuie zawodówki, lepiej mieć zawodówke i mić BMW 9 bezpieczne, wygodnie i klimatyzowane - komfort jazdy ) niz być po studiach i nie miec na bilet na tranwaj. Same studia ci jeść nei dadzą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
ale za to jest ANGIELSKOJĘZYCZNY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
jak on sie wyraza heheheh....do kretynek z ledwo skonczonymi studiami to w sam raz jezyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuuka
wiesz uczyc cie mogą róznych rzeczy..., ale to jak ty sie wypowiadasz to juz świadczy tylko o tobie. jezeli sie juz tak wywyzszasz, to po co 'znizasz' sie do poziomu o którym wskazuja twoje wypowiedzi. widac lubisz równac do 'nizszych'. i to jest wedlug ciebie inteligencja ? to marnych miales nauczycieli inteligentnie bys sie zachowal pozostawiając wrażenie po sobie jako po facecie z dobrym smakie,i szacunkiem dla drugiej osoby. a widac z tym u ciebie ciezko... a szacunek to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
dla mnie to Ty jesteś nikim, małym, zakompleksionym wypierdkiem z wydziału nieudaczników życiowych którzy nie mieli co ze sobą zrobić to poszli przelewać z próbówki do próbówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
oo twoje mierne wyksztalcenie moze pojsc w kat nie :P bo czlowiek sie pomylil wooooooow zagielas doktora :P opowiedz to znajomym z biedronki nie wueirza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
margaryna >> lepsze to niz poganianie sprzataczek w biedronce P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie...
Jeszcze jeden wniosek chemicy niech się wiaża wyłącznie z chemikami (bo tylko oni będą w stanie sprostac ich wymaganiom i zrozumiec sens chaotycznych wypowiedzi) humaniści z humanistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×