Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aliseeee

Czym najlepiej myć twarz??

Polecane posty

Gość uliuliulijula
Ja jednak płyn do higieny intymnej zostawiłabym do higieny intymnej. Twarz myję żelem do twarzy. Mam wrażliwą skórę, więc wolę nie eksperymentować. Kosmetyki kupuję w aptece, bardzo mi podchodzi seria enilome z doz pl Np. żel do mycia twarzy i płyn micelarny do demakijażu. Nie ściągają skóry, nie wysuszają, no i co najważniejsze nie podrażniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twennne
Dokładnie, sama rownież nie wyobrażam sobie tym myć twarzy.... Oj nie. Aktualnie przekonałam się do mycia twarzy olejkami. Przetestowałam ich kilka, jak na razie najlepiej odpowiada mi olejek od Olivia Plum: Zapach przyjemny Nie jest taki tłusty tak więc łatwo jest go usunąc, sama używam zwilżonej ściereczki, alemozna i bez Skóra po demakijażu u mnie jest matowa, miękka i kosmetyki idealnie się wchłaniają Nie miałam żadnego wysypu, nie zapycha Skora jest w dobrej kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMallwyna
Ja zamawiam z doz kosmetyki botame face, świetnie się sprawdzają. Zadowolona jestem z ekspresowej dostawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGo
Floslek, uniwersalna rzecz na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiele kosmetyków przetestowałam i najlepiej na moją twarz działa pianka oczyszczająca z serii Atopis 🙂 ma bardzo fajny skład 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

 

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez konkretnych produktów, bo uniwersalnych moim zdaniem nie ma.

Ale polecam mycie przynajmniej 2-etapowe. Dla szczęśliwców bez skłonności do zapychania opcja olejowa + kosmetyk na bazie wody. Raz na jakiś czas mydełko laurowe nie zaszkodzi.

Ważne, żeby kosmetyki były bez slsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja wszystkie kosmetyki zamawiam z doz online, mam zaufanie bo to apteka. Najbardziej mi się sprawdza Enilome. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Płynem do higieny intymnej, najlepiej hypoalergicznym.Mydło Arko kremowe białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żele wysuszają.  Isana z Rossmana może coś robi do mycia twarzy.Mam zaufanie do żeli Isana  z Rossmana do mycia ciała.Nie wysusza i nie swędzi ciało jak po innych żelach.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten  Mus do mycia twarzy z Bielendy z linii Blueberry C-TOX jest znakomity. Super konsystencja , delikatna a jak pachnie. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy mam więcej czasu to myję twarz olejami (mieszanka jojoba i rycynowego), na szybkie mycie stosuję żel do twarzy Basic Cleaner z Organique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to 

jest wiele czynników aby produkt spełniał Pani potrzeby,np w jakim wieku Pani jest,czy tarczyca ok.

Do skóry suchej na pewno produkty delikatne w konsystencji pianki lub mleczka.

Jesli szukalibyście kosmetyków specjalistycznych, polecam zerknać sobie na linię kosmetyków do twarzy od Selvert https://sklep.kosmoprof.pl/ - szczególnie warto jest zwrócic uwagę na ich składy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mydełkiem dla dzieci. Mi jeszcze pasuje Arko kremowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×