Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aliseeee

Czym najlepiej myć twarz??

Polecane posty

Gość wlaśnie bardzo subtelnie
ja nie mam problemów z cerą jeśli chodzi o wygląd (nie mam pryszczy itd.) jedynie skłonność do zaczerwienienia przez miejsca naczynkowe na policzkach, ale używajac żeli Eris i ten problem zniknął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam mydeł EKOSENSU...nie ma lepszych. Naturalne mydło, które nie wysusza, swietnie nadaje się do mycia twarzy - czasem nawet nie nakładam kremu po myciu. Gorąco polecam. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawa
Loreal i AA dobre sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło ekonsensu
a gdzie kupic ekosens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
hmmm...nad szarym mydłem się zastanawiam,ale kosmetyczka powiedziała mi,ze kazde mydło wysusza skóre twarzy i nie nadaje sie do mycia twarzy , ma inne ph. Moze kupię jakiś zel w aptece?? Ale jaki jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam mydełka z zielonej glinki, super oczyszcza, nie wysusza, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam cos dziewczyny
to zalezy z ta mineralka. jak mam makijaz to idzie wiecej, jak jestem bez oudrow to niewiele. nie sa to butelki, nie przesadzajmy. uzywam w niewielkch ilosciach pianki do mycia twarzy, wiec duzo piany nie ma. do 10 "garsci"bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam cos dziewczyny
a moja skora z dnia na dzien pieknieje. w zyciu nie mialam takiej ladnej, no moze jak bralam diane 35 i bylam na wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justaaaaaa 82
czesc dziewczynki ja polecam zel do mucia buzki z firmy Vichy. Wiem jego cena jest wysoka ale naprawde dziala. Doglebnie oczyszcza pory a skora po umyciu jest naprawde czysciutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie używam wody do mycia twarzy. Od pewnie 10 lat albo więcej twarz myję tylko mleczkiem i tonikiem, nie moczę wodą, chyba, że sporadycznie - wtedy od razu mi czerwienieje, robią sie jakieś plamy, mam uczucie napięcia i suchości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghgghggg
a jaki żel,mydlo nie ma w swoim skladnie SLS ? ? bo jakas dziewczyna tu na forum mowila,ze po tym robia sie pryszcze i polecala tez krem babydream ktory sobie kupilam i okazal sie super :) polecala tez zel do mycia tej firmy ale nie moge go nigdzie dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Płynem do higieny intymnej z kory dębu. Moze byc z Bielendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można nie używać wody
mleczko tez powinno sie zmywac wodą to tak jakby się umyło naczynia płynem i nie spłukało (słowa kosmetyczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-ja
mam bardzo suchą i delikatną cerę i jedyne co jej służy do mycia to kostka Dove. Wypróbowałam już różne żele do mycia ,które przeznaczone były do mojej skóry /AA, Eris, J&J, Sebamed/, ale po myciu nimi twarzy wciąż czułam sciągnięcie i wysuszenie,jedynie po Dove jest jako tako, wciąż jednak szukam tego idealnego. W przypadku mojej suchej cery mycie mleczkiem byłoby najlepszym rozwiązaniem, ale niestety nie lubię takiego mazgania - czuję się niedomyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIAJA OLIWKOWA
ten żel jest rewelacyjny - bardzo delikatny, a przy t skuteczny, bo zmywa nawet makijaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd przestałam używać kranówy do mycia twarzy, cera znacznie się poprawiła. Mleczko+tonik, do zmywania maseczek, peelingów - mineralna. Tak zalecił mi dermatolog. Wczesniejsze rewelacje polecane przez kosmetyczki na niewiele się zdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIAJA OLIWKOWA
a ja od zawsze zmywam twarz wodą i żelem do mycia twarzy i buźkę mam gładziusieńką i bez zarzutu:) a po tym żelu to już cud, miód i orzeszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pogratulować, bo ja ze swoją miałam problemy, na ktre nie pomagały kosmetyczki ani przerózne kosmetyki. Co lekarz to lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIAJA OLIWKOWA
Jak widać dla każdego coś innego:) raczej nie nalezy sugerować się tylko tym co ktoś napisze na forum, a samemu szukać tego co najlepsze dla cery. W moim przypadku mydła dla dzieci tylko wysuszają mi cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam: Eau Thermale Avène -Cold Cream Gel nettoyant surgras peaux sensibles sèches et très sèches -żel-krem do mycia twarzy dla skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia22
Z polecenia przyjaciółki używam emulsji EM Cetaphil, jest rewelacyjna! Używam jej rano i wieczorem, skóra jest nawilżona, nie zapycha , nie robią się zaskórniki. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Żelem do mycia twarzy, płynem micelarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2dziestka9
przez prawie cale dorosle zycie szukalam idealnego kosmetyku myjacego i teraz kiedy dobijam 30 chyba w koncu znalazlam :) http://www.yoskine.com/pl/product/1392/japonska-alga-zel-detoksykujacy-do-mycia-twarzy/ ,rewelacyjne oczyszczanie skora jest promienna, nie sciagnieta gladka, pory ladnie pozamykane. moj problem polega na tym ze caly czas mimo wieku pojawialy sie u mnie problemy tradzikowe, mniejsze lub wieksze wypryski a od kilku lat pierwsze zmarszczki, rowniez dlatego ze dlugo uzywalam mocno przesuszajacych preparatow na tradzik, porazka. poki co od kilku miesiecy uzywam tego zelu yoskine i mam spokoj. mysle ze cala seria jest warta uwagi, testowalam tez peeling szafirowy i bylam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka28
Ja używam mydła afrykańskiego z dodatkiem miodu. Używam od trzech miesięcy dwa - trzy razy w tygodniu i efekty są bardziej niż zadowalające, skóra na mojej twarzy nie jest już taka sucha i szorstka jak kiedyś. Optycznie również prezentuje się o wiele lepiej :D Link do mydła: https://ichemia.pl/717,dudu-osun-mydlo-afrykanskie-150-g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płynem do higieny intymnej lactacyd sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×