Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loster

90-60-90 a ubrania

Polecane posty

Gość loster

zastanawia mnie dlaczego producenci ubrań, nie biorą pod uwagę faktu, że istnieją kobiety o figurze klepsydry. jestem szczupła osobą z całkiem sporym biustem, wcięciem w tali i zaokręglonymi biodrami i szczupłymi nogami i szlag mnie trafia jak mam cokolwiek kupić. z reguły muszę brać większą górą i mniejszy dół. podobnie z bluzkami, mnieszje nie dopinają się na biuście, albo rozchodzą się, a więszke są za szerokie w ramionach. największą zmorą jest jednak kupowanie dżinsów. jak w nogach leża idealnie to nie ma szans, ze się w nich dopnę, a jak wchodzą 'na kufer' to nogawki są szerokie jak worki na kartofle. wszędzie przeważają ubrania na kobiety o figurze linijki. mega dłuuuuuuugie nogi, wręcz nienaturalnie długie, brak biustu, wcięcia w pasie i bioder. a co z resztą? podobnie rzecz ma sie z bielizną. do rozmiaru b biustonosze sa rózne różniste, do wyboru, do koloru, a od miseczki c to co się nawinie. jeszcze problem, zeby dostać odpowiedni rozmiar.....w większości sklepów rekacja na d70 taka sama--->niee, takich rozmiarów to my nie mamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrooowka
Masz dużo racji w tym co piszesz.Producenci robią badania rynku i wychodzi, że najwięcej osób ma rozmiar 38 (buta też), że dziewczyny nie mają mocno wciętej tali, biust standardowy B i biodra ok 95 cm. Niestety spodnie w większosci sklepach są robione na wzrost ponad 170... a standard to ok 162-167...mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm tak sie zastanawiam
A ja myślałam, że takie kobiety mają rewelacyjnie;) Ja mam zupełnie inna figurę. U mnie rzecz ma się troszkę inaczej i też jest średnio łatwo szczególnie ze spodniami własnie. Mam 168 cm. Z biustonoszami faktycznie rewelacja, do wyboru do koloru - noszę rozmiar 75 B, ale spodnie??. W biodrach mam 89 cm, w pasie mam 75!! i tu zaczyna się problem. Przestawiłam się na spodnie biodrówki, bo takie do talii odpadają, spódnice też niższe., jednak takie spódniczki kostiumowe generalnie zbyt wąskie w pasie i zbyt szerokie w biodrach. Ogólnie noszę rozmiar 38/40, choć tak fantastycznie są numerowane ubrania, że mam też 36 (gorę) i 42 dół:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 latka z Poznania
ubrania sa robiona na 165cm ja mam 175cm jak wiekszosc kobiet i wszystkie spodnie mam za krtokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorzej jak są zaniżone
rozmiarówki. 90 cm w biodrach to już dla niektórych sklepów bardzo dużo. No, ale u dziewczyny 1,60 wzrostu faktycznie nie jest to 36, ale u kobiety 20 cm wyższej to wygląda zupełnie inaczej. Mimo tego powinnam być jeszcze szczuplejsza, jak patyk bez bioder, co osiągnęłabym tylko poprzez spiłowanie kości. Bo często jak się dopinam w spodnie 38, to tyłek wystaje mi jakbym miała tam dodatkowe miejsce na pampersa. Zgrabny tyłek nie pasuje już do tego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w biodrach pasują to w pasie za szerokie :( moja sąsiadka - krawcowa ma dzięki mnie co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wzroście 170 też mam problem z długością rękawów np. przy żakietach - większość jest na wzrost 165 cm szyta... a niestety muszę się \'mundurować\' do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
kto mi wytlumaczy 60/90/6-0 w jakim miejscu jest dany rozmiar gdzie to 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuu
mysl troche nie 60/90/60 tylko 90/60/90 1 liczba to biust 2 liczba pas 3liczba biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 170
Nie mam talii,więc problem ze spodniami,jestem ogólnie szczupła,ale niestety duzy biust i znów problem.Poza jeansami dochodzi problem długości spodni,wszystko za krótkie,wiec namiętnie obcinam wszystkie nogawki i pozostają 3/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
a gdzie sie liczy pas? boze nie widzialam jeszcze takiej osoby ktora bymiala 60 w pasie i 90 w biuscie to jest chore wiec jak sie liczy pas tutaj gdzie jest wciecie czy nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
w takim razie moje rozmiary to 90/75/90 nie wiem jak mozna miec w pasie 60!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przy pozustalych 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatata
ja mam w biuscie 90 a w pasie 60:P, no i bioderka tez90:P Z ubraniami mam tez problem, szczególnie bluzeczki wszystkie sa za małe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatata
co do wzrostu to mam 170 a waga 54kg z tym, że uprawiam namietnie sport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
to wklej zdjecie bo nie wierze jak mozna miec 90 /60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem ze spodniami.. Zawsze- jak już dobiorę do bioder- w pasie ogromnie odstają... Zanim kupie spodenki- schodzę mnóóstwo sklepów... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haujdhdhshs
mozna miec 60 w pasie....przy sylikonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie mam wymiarow 90-60-90 poniewaz cierpie na plaskopiersie ale tez mnie twoj wpis dotyczny. Bo mam spora roznice miedzy pasem a biodrami i gdy chce kupic spodnie z wyzszym stanem to one mi ODSTAJA Z TYLU nad pupa. No wiecie kurde jak to komicznie wyglada kiedy spodnie ci z tylu nad tylkiem odstaja?? Kiedys mi zlosliwa kolezanka ponapychala w spodnie papierkow jak zesmy siedzialy a ona byla za mna i ja mialam na sobie spodnie z wysokim stanem i byla u mnie wlasnie taka luka miedzy spodniami a plecami;P W ogole niby to ladnie gdy roznica miedzy pupa a pasem jest duza, niby to jest modne, niby na topie, wiele osob uwaza to za cos pieknego, ale ja wam powiem ze z takimi wymiarami to jest niewygodnie jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
a gdzie niby pisze ze ma takie wymiary ? i jaaks rozciagnieta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie podają
ale zwykle jej wymiary mieszczą się właśnie w tej granicy. Dla mnie czymś normalnym jest 60 cm w pasie, bo sama tyle posiadam przy 1,77 cm. W biodrach mam 90, ale już w biuście mam 88, dlatego dobrym przykładem nie jestem. To nic nienormalnego. Dziwnym jest, jak dziewczyna w ogóle nie posiada wcięcia w talii, bo przez całe wieki właśnie ono było symbolem kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×