Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko dla ciebie*

czy jest tu ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą??

Polecane posty

Gość sloneczko dla ciebie*

potrzebuje zadac kilka pytan takiej osobie, jesli moze mi ktos pomóc to podajcie swoj adres e-mail albo numer gg wysle pytania i prosilabym o odpowiedzenie na nie. Prosze o pomoc 8i dziekuje z góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja wrzucam pytania:) 1. czy mogałby pani opisać swoją drogę zawodowa? 2. czy mogałby pani podac motywy które sklonily pania do rozpoczęcia wlasnej dzialalnosci gospodarczej? 3. w jaki sposób sytuacja gospodarcza kraju wplynaela na pani decyzje 4. jakich cech charakteru wymaga, wedlug pani praca na wlasny rachunek? 5. czym rózni sie praca etatowa np. w instytucji panstwowej od prowadzenia wlasnej firmy? 6. ktory z tych 2 rodzajów dzialalnosci jest w pani opinii bardziej satysfakcjonujący i dlaczego? 7. jakie zalety a jakie wady posiada praca na wlasny rachunek? 8. co w pani mniemaniu znaczy okreslenie \'czlowiek przedsiebiorczy\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę odpowiedzierć bardzo króciutko, bo oglądam mecz i nie chce mi sięrozpisywać, a jest 1:1 1. nie 2. niezależność, zmiana miejsca zamieszkania, korzyści finansowe 3. minimalny 4. pewność siebie, zdolność przewidywania 5. niezależność w podejmowaniu decyzji, itd 6. to zależy od innych warunków 7. nienormowany czas pracy, samodszielność 8. potrafiący zadbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogłaś napisać od razu że
prosisz o pomoc do magisterki czy czego tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×