Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ło matko świnta

-------czy wy też mieliście jakieś -schizy- po obejrzeniu danego filmu

Polecane posty

jadąc samochodem z kina po filmie \"oszukać przeznaczenie 2\" przede mną jechała ciężarówka wypełnioną balami drewna... czułam, że za chwilę wszystkie spadną na mój samochód... ach ta wyobraźnia :-) dla niezorientowanych dodam, ze w filmie tez była taka ciężarówka, linki się poluzowały i belki stoczyły się na drogę, jedna z nich przeleciała na wylot przez samochód jadący za tirem, który przwoził te belki i wiadomo co z ludzi zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss Hiltonn
Osttanio zaprosilam kolezanke na horror i musialam ja odprowazdac do domu bo poprostu sie bała sama wracac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam podobnie jechalam
autobusem a przede mna tez ciezarowka z drewnem i od razu przypomniala mi sie ta scena z filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na nocnym seansie \"egzorcyzmy emilly rose\". film moze nie taki straszny ale bylam sama z kolezanka i na dodatek wczesniej troche popaliłyśmy marihuane;) jak wyszłyśmy to wydawało nam sie że ludzie na ulicy mają wykrzywione twarze...kazdy cień wydawał sie nas atakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedem zyczen
taaaak.moja siostra,po obejrzeniu Ringu.do dzis przesladuje ja ta dziewczynka;siora sie w nocy budzi i widzi ja siedzaca na łozku,hiehie.nie wolno przy niej wspominac o Ringu,ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych belkach do dzisiaj mam schizy, do tego pojutrze- wyszlam z kina i panicznie balam sie chmurek, 28dni pozniej- cieszylam sie ze ludzi widze, silen hill-te syreny aaa.moja kolezanka boi sie doslownie kazdego kiczowatego horroru, trzeba jej puszczac epoke lodowcowa zeby sie uspokoila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze bałam sie ciężarówki z belkami drewna, jak jeszcze tego filmu nie było. Po SILENT HILL każda odrapana sciana wydawała mi się podejrzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po tym badziewiu
nie mialam zadnych schiz. Tylko smiech mnie ogarnial - takie to tandetne ze hej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko świnta -> mam to samo, a wiesz że gdzieś nawet o tym czytałam? To nie było jakoś strasznie szczegółowo zaplanowane (chociaż horrory bazują na lękach i je wykorzystują) ale podobno strasznie dużo ludzi po tym filmie boi się belek :D. Był otam jeszcze kilka przykładów ale nie pamiętam.. jak sobie przypomnę to napiszę Egzorcysta- fakt że jak go oglądałam wtedy to miałam z 8 lat ale panicznie bałam się całą noc po tym filmie :D. Brrr, te żółte oczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepowiednia
taki stary film.... w dodatku na poczatku napisane, że na faktach.... brrrrr żona gościa ginie w wypadku, była chora na raka, mąż znajduje jej zeszysty z dziwnymi czarnymi aniołami.... zaczyna szukać, okazuje się że więcej ludzi widziało coś podobnego.... najczęściej przed jakąś tragedią.... podobno złe wydarzenia kumulują energię.... i niektórzy wrażliwsi ludzie mogą zobaczyć tę energię..... brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam przepowiednię. Bardzo mi się podobało ale czego się tam bać? ;). A schizy innego rodzaju miałam po 'requiem dla snu', brrr, powinni to w szkołach puszczać zamiast gadek o narkotkach ;). Cały dzień miałam po tym conajmniej melancholijny nastrój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po ringu jak zostałam sama w ciemnym pokoju to myślałam, że ta dziewczynka otwiera drzwi i wchodzi, bałam się odwrócić od drzwi bo myślałam, że zaraz mnie dotknie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepowiednia
no tego czego nie znamy... świadomości nieszczęścia byłam sama w domu mieszkamy koło takiej tamy, jakby pękła to 20 m wysoka fala by była tak kiedyś pisali w gazecie (taka ciekawostka niby).... wyobraziłam sobie że zaraz coś takiego zobaczę i zachwile nas wszystkich zaleje.... a ja byłam sama i bała się dosłownie odwrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :). Może jakbym mieszkała przy takiej tamie też bym tak miała ;). Dla mnie najstraszniejsze filmy to takie o których można powiedzieć że mają \'trującą atmosferę\', gdzie głównym motywem jest takie czyste zło, jakieś demony, diabły i inne cholerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepowiednia
a ja się właśnie diabłów jakoś bać nie potrafię.... po prostu nie wierzę w nie.... największą schizę wywołuje u mnie to co jest prawdopodobne.... :) ciekawe.... jak to różnie ludzie reagują, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osczędna
Ja, po obejrzeniu "Teksanskiej masakry pila mechaniczna", wylaczylam wibre w telefonie na noc, bo brzeczenie komorki przypominalo mi odglos pily i wydawalo mi sie, ze to ten Leather Face podkrada mi sie do lozka, zeby mnie zdekapitowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffffffffffffffffffffffff
a mysałam zetylka ja mam schizy po horrorach , dlatego nie ogladam bo np pozniej sie boje sama spac albo boje sieisc do piwnicy brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jednym odcinku\"Archiwum X\" , o takim facecie , co zjadała watroby i potrafił się robic taki płaściutki.Siedziałam z nogamio podkulonymi na fotelu i bałam się zejść, bo przeciez mógł przypełznąć do mojego mieszkania:oA byłam juz dobrze po 20 roku zycia.Do dziisaj mi wstyd , jak to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava 🖐️ :D Mialam dokladnie to samo! Balam sie tego goscia strasznie i to przez bardzo dlugi czas. Wyobrazalam sobie ze wpelzl pod lozko, wanne, szafe itd I siedzi tam sobie swiecac tymi swoimi zoltymi oczkami. Przez jakies pol roku nie moglam zasnac, o ile razem ze mna w pokoju nie spal pies :O Niech szlag trafi scenarzyste! :P Teraz jestem juz troche starsza, ale i tak wszelkie horrory mocno na mnie dzialaja. I dlatego ringi, klatwy, widma i inne omijam szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa
kiedys uwielbialam horrory i opowiesci o duchach,ale od jakiegos czasu staram sie ich unikac. Najbardziej przerazaja mnie te opowiedziane na faktach...brrrrrrr Bardzo balam sie po Ringu, chyba jak kazdy! Okropnie balam sie tez po ,,Znakach" - te ufoludy byly wstretne! Ogólnie prawie po kazdy horrorze cykam sie troche. Nie dalam rady obejrzec calych egzorcyzmów E.R. i Bleair W.P..... Taki ze mnie tchórz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analina
nie ogladam horrorów i już, ale ostatnio obejrzałam "zejscie", myślałam ze to thriller:( zejscie to film o kilku laskach, które schodza do jaskni, w której mieszkają krwiożercze bestie. te potwory są ślepe, ale mają dobry słuch, więc ja sie teraz boję hałasować w nocy:( buu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak obejrzałam Ring
miałam niezłą schizę.Ale..... Kilkanaście(!) lat temu widziałam kanadyjski film "Zemsta po latach".Do tej pory siedzi mi w głowie.Chciałabym go jeszcze raz zobaczyc,ale nie mogę go znaleźc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bałam sie strasznie spac
po filmach "koszmar z ulicy wiazów" i "To"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka24
Mi w czasie Ringu zadzwonił telefon i nigdy nie zapomne miny swojej Kumpeli zreszta ja też miałam nie ciekawą :-p a podczas Ringu 2 sytacja sie powtórzyła tylko wtedy oglądałam go ze swoim chłopakiem i on miał straszną radoche bo nie chciałam odebrać:-p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×