Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

jak to jest???chude vs.pulchne

Polecane posty

w jakich momentach dziewcyzna grubiutka ma szans ewygrac z chudiznka??badz szczupla laska... wiem ze zalezy to jeszcz ewod wygladu buzi i charakteru...ale mimo to faceci czesto (ci plytcy) wybieraja tepe modelki....a ci co suzkaja zorzumienia(byc moze sa za malo dowartosciowani) te grubsze... dajcie mi w koncu szczera prawdziwa odpowiedz..bo zastanawiam sie nad tym i nie moe mi to da cspokoju... kogo wolicie?? brzydka szczupla,ladna gruba,szczupla glupia czy gruba madra???? hehe...ale namotalam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem niunka...twe wypowiedzi jak i innej plci pieknej tez mile widziane ::PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwu
baablabalbalablabalabla - nastepny topik o klanach. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakich klanach.... nie mas zna tyle rozumu by zdanie sformulowa ci odpowiedziec na pytanie to sie nie wtryniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nev
Co za durny stereotyp. Szczupla to odrazu glupia. Bo o siebie dba to musi byc glupia? Zastanow sie troche. I to, ze wole szczuple oznacza, ze jestem plytki? Swietnie oceniasz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie zawsze..
szczupłe = tępe a grube = inteligentne :P:P to zależy od charakteru i gustu człowieka :) wiadomo że na początku zwraca się uwagę na wygląd ale potem to już schodzi na drugi plan ;) tak poza tym chyba każdy jednak woli ZADBANĄ kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj uwaznie temat a potem dopiero sie czepiaj.... no wiadomo,ze zadbane najlepsze....ale ktora ma wieksz eszanse stojac ramie w ramie kolo siebie i facet na przeciwko.... ktora jest przegrana na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nev
Gruba jest przegrana na starcie. Sory za brutalnosc ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwu
Dzielisz ludzi na klany - brzydkich, szczuplych, madrych itp. Nie rozumiesz co to jest klan? Pytasz sie idiotycznie: "kogo wolicie" - wybacz, ale ile ty masz lat ze tak dzielisz ludzi na gorszych i lepszych? Zal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiwu nie oceniaj mnie bo mnie nie zhnasz....skad wiesz ze oceniam??soryy ale to ciebie jest zal..bo nie rozumiesz tematu...i sie wypowiadasz... jakbym zadala ci pytanie-kogo bys wolal,kaleke czy sprawnego..to tez sie czepniesz ze ludzi na grupy rozdzielam?? pomysl facet..nie umiesz prowadzic konwersacji to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
ja jestem facetem Jestem przeciw szkieletom oraz kobietom ważącym 100 kg Mimo to wszystko zależy od charakteru..Jesli dziewczyna mi sie podoba to wybiore nawet taką która jest gruba czy szkieletowata.. Wole srednią masę ..Chodz maksymalnie chude wydają sie być lepszym wyborem niz grube jak świnia... Dla ,mnie liczy sie czlowiek ,a nie jego masa ,o czym sie przekonałem..Mozna sie zakochac w każdej.. Najbardziej aseksualne jest nie nadwaga ,ale ogromna nadwaga ,gdy tłusz wylewa sie z danej osoby.. Równiez aseksualne ,ale mniej ,są kobiety kościste bez piersi jak modelki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_czka
nvert...czyżbyś czepiał się kobiet z małym biuścikiem??;-) mój nie jest za duży,ale kompletnie nie czuję się asexualna!!! Najważniejsze jest to jak kobieta czuje się sama ze sobą.Wtedy emanuje z niej piękno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
to zalęzy od kobiety. Biust sam mały jako tako jest aseksualny ,ale jesli należy do kobiety ,ktora jest w moim typie to stanie sie atrakcyjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_czka
wiesz,słyszałam teorię,że nieważna jest wielkość,tylko kształt. Nie mam dużych piersi,ale są jędrne i sterczące:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_czka
to tak,jakby powiedzieć,że facet z małym penisem jest asexualny,ale to nieprawda!wielkość nie jest ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsds
twierdze ,ze rozmiar A jest mniej kręcocy niż B,C czy nawet D.. ,ale tylko na manekinie Jesli dziewczyna ma to cos to nie stanowi problemu..Nie mam namysli małych biustów ,ale takie ekstremalnie małe jak A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_czka
OK,zgadzam się:-) na szczęście mój jest większy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_czka
(swoją drogą,dziwnie bym się czuła z większymi piersiami...one po prostu do mnie nie pasują!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
wiesz nie musi być jakis ogromny,ale taki jak u faceta to troche mnie odrzuca bleh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_czka
cóż...nie dziwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
to jest chyba modelka..TAk czy inaczej aseksualna postać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza--ta
ważę 83 kilo, faceci szaleją na moim punkcie, są zdziwieni że taki grubas jest takim świetnym rozmówcą ma swoje zdanie. Po 20 minutach impry ja jestem najbardziej oblegana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_czka
bo w tym temacie nie ma reguł...są tylko stereotypy:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale dlaczego
uważacie że mądra i dająca zrozumienie moze być tylko gruba baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza--ta
Oczywiscie wszystko to dzieje sie w swiecie mojej nadzwyczaj rozwinietej wyobrazni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTerazJa
zadam pytanie idac Twoim tokiem: Kogo wolicie?? ładna szczupla,brzydka gruba,szczupla madra czy gruba glupia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza--ta
dlaczego nie ma ładna głupia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTerazJa
Bo autorka zwraca uwage tylko i wylacznie na tusze ;) a ladna moze byc szczupla jak i gruba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×