Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

jak to jest???chude vs.pulchne

Polecane posty

Gość ane_czka
a dlaczego gruba nie może zeszczupleć? nie byłoby dylematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
bo nie moze ...A jesli nawet to rzadko kiedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie zdanie na powyższy temat:): to jest tak, że dziewczyna [niezależnie od rodzaju objętości (chuda, pulchna)]jeśli tylko jest - komunikatywna, ma poczucie humoru, zna sowją wartość, jest uśmiechnięta i życzliwa zawsze \"wygrywa\" z otoczeniem innych smutnych, nie posiadających o sobie dobrego mniemania, zakompleksionych, humorzastych, mniej bystrych, zdołowanych kobiet. A faceci do tych pierwszych lgną, bowiem rzadko kto lubi się z tymi drugimi umartwiać. Oto cały sekret. Pozdrawiam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_czka
nvert-----może!!!ja też schudłam.Wystarczy odrobinę samozaparcia i mniej użalania się nad sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczooo
chude jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytron
Jesli wazysz 83 kilo, to musisz miec chyba ze 3 metry wzrostu. Albo wyraznie klamiesz, ze ktos na ciebie zwraca uwage. Bo policzmy, przecietny wzrost kobiety, to 1.65. Wyliczajac BMI wychodzi 30. Czyli zajebista nadwaga. Mowiac wprost, lepiej przeskoczyc niz obejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytron
Moja wypowiedz byla skierowana do pyza--ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubym mówimy stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie glupoty
moj chlopak jest szczuply i wysportowany.. modnie sie ubiera i czesze.. ja mam o dobre 10 kilo za duzo a mimo tego to on zaczal ze mna znajomosc.. dlugo sie zastanawialam co on takiego we mnie widzi kiedy ja nic w sobie nie widzialam.. zwykla szara myszka.. a on sie zakochal i od tamtej pory jestesmy ze soba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłopotka dobrze piszesz usmiech przede wszystkim dla mnie nie ma nic bardziej pociagajacego niz usmiechajaca sie szeroko i szczerze dziewczyna to czy jest za chuda czy zbyt pulchna - w granicach zdrowego rozsadku oczywiscie - nie ma wiekszego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubym mówimy stanowcze NIE
No własnie w granicach zdrowego rozsadku... ...Opasłym tułściochom mówimy stanowcze nie ... i wyp***ać :classic_cool: Brutalnie ale prawdziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak- niech mili hakerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłopotka - o takie odpowiedzi wlasnie mi chodzilo... szkoda tylko,z erestza jest tepa i nie potrafi prowadzic konwersacji na poziomie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wy ale ja widzę
żałosny topik i żałosna autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×