Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __ona

opóżnić okres...jak??? pomóż jesli wiesz

Polecane posty

Gość __ona

wyjeśdżam na 10 do Włoch i przypada mi wtedy miesiączka, czy można brac tabletki dłużej np jeszcze 3 dni i potem dopiero zrobic przerwę, czy ma to jakies skutki uboczne, czy bedzie to w porzadku? biorę diane 35, dzis niedługo powinnam wziąć albo juz nie i nie wiem co robic, pomówżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja tak zrobilam, wbre temu co mowila mi ginekolog ze mam brac 2 opakowania pod rzad bez przerwy 5 dniiowej i tez wtedy wyjechalam. i wzialam w sumie 27 tabletek czyli o 6 tabletek wiecej z drugiego opakowania. no po odstawieniu miesiaczka przyszla normalnie spoznila sie jakies 1 dzien, i normalna w miare byla. no twoj to jest wybor nie wiem.. a jak dlugo bierzesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahakaaa
ja biore cale ato zawsze bez przerwy tak od maja do pazdziernika.nie chce miec wtedy okresu.czasami tez w ciagu roku 3 opakowania i okres.najbardziej to bym chciala caly czas brac ale po dluzszym czasie np teraz bola mnie juz piersi wiec robie sobie tydzien bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuttifrutti
wiem i ci powiem !!! mozesz jak najbardziej to znaczy jesli wzmiesz ostatnia tabletke z opakowania to nie rób przerwy i rozpocznij kolejne opakowanie przez kolejne 21 dni a po skonczeniu ostatniej tabletki z drugiego opakowania zrob 7 niową przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś innego
Pij ocet, opóźnia okres o 3 tygodnie przy piciu pół szklanki dziennie - ale tylko wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, normalnie to okres dostaje sie jakies 3-4 dni po odstawieniu, wiec moze nie musisz brac tych dodatkowych tabletek. no i wydaje mi sie ze lepiej 3 tabletki wiecej niz cale opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×