Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kokochanel

kiedy dziecko...

Polecane posty

Jak w temacie... ostatnio dużo nad tym myślałam. Mam dopiero 21 lat, mam chłopaka, z którym planujemy wspólna przyszłosć. Jestem na 3 roku studiów, po ich zakończeniu trzeba szukać pracy... później trzeba sobie wypracować odpowiednią pozycje,a póxniej to już będzie za późno... Kiedy najlepiej starać się o dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 19
no ja mysle ze jak znajdziesz prace nie musisz koniecznie wypracowac stanowiska przeciez pracodawcy to nie sadysci .. za 3 lata pewnie skonczysz studia nie? bo jestes na 3 roku no i plus 2 lata magistra to bedziesz miała 23/24 moze jak prace znajdziesz i popracujesz chodzby rok lub dwa to 26 lat to dla Ciebie za pozno?? Moja siostra po skonczeniu Technikum zaczeła prace w wieku 26 lat urodziła i mała jak juz nie ssała cyca poszła na studia zaoczne.. Było jej ciezko ale magistra zdała i ma lepsza prace.. marzy o dziecku nastepnym ale w nowej pracy dopiero jest 3 miechy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki topiku...to takie gdybanie...gdyby cos to cos, ja tez w twoim wieku gdybałam, wyjde za maz, w trakcie studiów remont własnego domu ..... skoncze studia, praca i dopero ok 30 dziecko ale teraz mam 25 lat studia skonczyłam, wyszłam rok temu za maz ...dostałam prace ...i na dziecko sie nie zanosi. to wieszanie sobie petli na szyi....zaraz by mnie zwolnili i tyle bym sie napracowała..... a dziecko mysle ze za 2 lata to bedzie dobry czas......w twoim wieku nawet nie pomyslałam o dziecku, to byłaby dla mnie tragedia....raczej musisałabym wziasc dziekanke bo dojezrza łam dosc daleko ..... na wszystko przyjdzie czas a wiek 26 lat na 1 dziecko jestw sam raz....wcale nie zap poźno...nic sie nie poradzi ze trzeba sie uczyc do 24 roku zycia...zeby mniec lepszą prace....takie są realia...masz czas...nie podejmuj pochopnych decyzji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest rodzic w czasie studiow wziac dziekanke na rok albo pojsc na zaoczne, prawda jest taka ze jak sie pojdzie do pracy to juz jest ciezko urodzic dziecko. A teraz to po studiach jest cholernie ciezko znalezc prace dadza ci w porywach 1100 zl pensji i zyj z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 lat i w tym roku w czerwcu urodziłam córeczkę kolejność była taka:studia magisterskie,praca (w ciążę zaszłam po 2,5 roku pracy,a po ponad roku po slubie), teraz juz niedługo wracam do pracy,za jakiś mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zgadzam się w 100% z tiss,że najlepiej urodzić dziecko w czasie studiów,bo potem ciężko zewzględu na pracę i niekoniecznie biorąc dziekankę oczywiście jeżeli warunki bytowe na to pozwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika998
ja tez sie zgadzam .W czasie studiow jest najlepiej.Ja urodzilam po 3 roku i teraz pisze magisterke a coreczka ma 20 miesiecy:) Skoncze studia ze spokojem a potem rok w domku i dopiero pomyle o pracy jak mała pojdzie do przedszkola.Potem byloby ciezej ,zaczac prace i od razu nie chcialoby sie isc na macierzynski ,wszystko sie odkłada az dobiłabym do 30 tki i to juz jak dla mnie pózno ,nie ma sie juz na wszystko tyle sily.Mam 24 lata i bez problemu wszystko godze ,studia dzienne ,na impreze mozna isc małą do babci ,na wakacje zagraniczne jezdzi z nami:) Wszystko sie samo układa jak dziecko sie urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×