Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Motyl25

........ TANI JUBILER ........

Polecane posty

POLECAM TANI SKLEP JUBILERSKI. W INTERNECIE IE MA WSZYSTKIGO POKAZANEGO ALE PIERŚCIONEK ZŁOTY Z BRYLANTEM MOŻNA KUPIĆ JUŻ ZA 199 ZŁ !!! www.eliza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek771
A ja ostatnio żonie kupiłem gustowny drobiazg, który gdzieś widziała na szyi jakiejś aktorki. Srebrny naszyjnik zamówiłem na jubilerteresa.pl za niecałe 50 zł i po 2 dniach był u mnie. Aha, to nie z jakiejś konkretnej okazji, ot tak po prostu kupiłem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_R
@Maciek771: Sprawdziłam ten sklep i rzeczywiście dość interesujące drobiazgi posiada. Trochę casu zajęło mi upolowanie czegoś dla mnie ale opłacało się. Kupiłam sobie przepiękny pierścionek z szafirem, który dotarł już na drugi dzień. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że Maciek przesadza ale rzeczywiście na www.jubilerteresa.pl znajdują się ciekawe i niedrogie drobiazgi, przynajmniej w porównaniu z wszelkiej maści sieciówkami reklamującymi się w TV. Wczoraj zamówiłam komplet złoty dla chrześnika na komunię. Mam nadzieję, że niedługo będzie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoooooowa
@Motyl25: Brylant za 119 zł?! A mikroskop do niego dołączają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paradoks, jubiler nie moze byc tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre ceny biżuterii mają w www.rzeszowski-jubiler.pl . Kupiłam tam złote łańcuszki i pierścionek na prezenty dla chrześniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bransoletę z srebra na rękę sobie zamawiałam parę tygodni temu przez stronę www.savicki.pl Mają bardzo elegancką biżuterię i też podoba mi się tutaj, że wszystko jest dobrze opisane, zdjęcia są wyraźne i dokładne. Wysyłka szybka, kurierem, z tego co widziałam to większość rzeczy mają dostępnych w magazynie, więc można liczyć na to, że faktycznie produkt szybko dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja

 

Mam sprawdzony sklep Anka Biżuteria, dostarczają rzeczy szybko, są porządnie zapakowane, zabezpieczone, jeszcze nie musiałam niczego odsyłać, wymieniać i tak dalej. Szczególnie podobają mi się ich kolczyki (tutaj widać co mają na stanie – ankabizuteria.pl/kolczyki). Złote, srebrne, z kamieniami, jest z czego wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Kupiłam ostatnio na promocji w Aparcie złotą zawieszkę z diamentem i topazem za 153 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×