Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mogę cos napisac

ile kosztuje farbowanie wlosów u fryzjera?

Polecane posty

Gość mogę cos napisac

chodzi mi o przyblizoną cenę...3 mies temu zrobilam sobie balejaz-blond a ze mam naturalne ciemne wlosy to bardzo szybko bylo widac odrosty,teraz chcę pomalowac calosc na kolor zblizony do naturalnego-ciemna czekolada...muszę to zrobic w salonie bo boję się sama eksperymentowac na wlosach. Ile to moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktorka super
50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę cos napisac
naprawdę???? to nie dużo. Za balejaz ze strzyzeniem zaplacilam 90zl na wlosach sięgających za ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 zł? a gdzie? bo u mnie to tyle kosztuje podcięcie krótkich włosów ;) cena farbowania zależy od długości włosów, miejscowości, renomy salonu... w niektórych zapłacisz i 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Gdzie taki fryzjer, co za 20 zł farbuje? Ja takiego nie znam. Minimum 60 zł. Ale jak coś to najlepiej zadzwonić i zapytać tego konkretnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasgdchuvb
Zaplacilam 70 zl z podcieciem,wczesniej byl balejage a teraz mam jedmnolity kolor,ciemny kasztan.jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos dopisze_________
nie wiem gdzie mieszkasz ale moje farbowanie włosów wraz ze strzyzeniem kosztowało 150 zł. włosy mam do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze strzyżeniem,farbowaniem i modelowaniem kosztowało 200 zł.W salonie Erica Stipy czy jak mu tam.Było to jakieś 2 lata temu. Osobiście odradzam,naiwnie uwierzyłam,że jak pójdę do firmowego salonu to zrobią mi jakieś cudo na głowie....ale młoda i głupiutka byłam.Chociaż musze przyznać,ze wymodelowane miałam bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio farbowalam i podcinalam wlosy do ramoin, chcialam balejaz blond z brazem, wyszedl zolty z czerwonym zamiast brazu, wtedy bylam chora, bolala mnie glowa i poszlam po 9 godzinach pracy przemeczona z temperatura, jedyne o czym myslalam to jak najszybciej znalesc siew domu... nigdy wiecej nie pojde to tej fryzjerki, zaplacilam ze strzyzeniem 89 zl, powinnam wcale nie palcic, ale nie bylam w stanie myslec o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie farbuj, to jest banalnie proste. Kup porządną farbę (Biokap), wykonaj testy alergiczne i jeśli wszystko wyjdzie w porządku to postępuj zgodnie z instrukcjami. Sama zobaczysz, że to jest o wiele bardziej opłacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za płaciłam 200 zł...miało być farbowanie nowoczesną metoda flamboyage...efekt trójwymiarowy, światło we włosach...tymczasem wyszłam z szarymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat z flamboyage to nie jest tak łatwo. Dodatkowo fryzjer fryzjerowi nie równy. Do tego trzeba naprawdę doświadczonej osoby. Możesz sobie zobaczyć na czym polega technika flamboyage http://portalfryzjera.pl/technika-flamboyage/ i w sumie od drobiazgów zależy końcowy efekt. Także, następnym razem idź do sprawdzonego fryzjera a będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jakiej farby użyjemy i u jakiego specjalisty wykonamy nasz zabieg. Pewne techniki koloryzacji są naprawdę świetne, ale też wymagają pełnego profesjonalizmu. Chałturnik, po prostu tego nie wykona, bo się na tym nie zna. Ja osobiście polecam koloryzację techniką Illumina. Jest to dość kosztowny zabieg i dlatego powinno się go wykonywać w sprawdzonych salonach, które się na tym znają. Bo wydać powiedzmy 200 zł i wyjść z szarymi włosami to żadna przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwawa, mogła byś coś więcej napisać o tej technice bo nie bardzo wiem na czym ona polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w skrócie jest to zabieg koloryzacji, który ma za zadnienie chronić płytkie włosa przed zniszczeniem. Pochłania płytki metali z łuski włosa dzięki czemu nasze włosy unikną uszkodzenia wynikające z tradycyjnej koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę to skomplikowane i pewno osiedlowa fryzjerka do której chodzę tego nie wykona. Na co dzień mieszkam w Gdańsku, ale raz w tygodniu jestem też w Warszawie. Macie dziewczyny jakieś sprawdzone salony w tych miastach gdzie taką koloryzację przeprowadzę bez zbędnych powtórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowanie 60, 70 zł nie wiem czy znajdziesz fryzjerkę gdzie zapłacisz taniej, podcięcie 30 zł kosztuje najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyna, skoro bywasz w Warszawie to zamów sobie wizytę w salonie Gnatyshyn znajdującym się na Ursynowie. Naprawdę jak chce się mieć dobrze wykonaną koloryzację to warto skorzystać z ich usług. Masz do nich nr tel. 884049480. Ja zawsze zapisuję się do Patrycji, dziewczyna zna się na rzeczy i potrafi dobrać odpowiedni odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej iść do sprawdzonego salonu bo może wyjść inny kolor niż chciałaś, ceny różnie są różne najtaniej 60 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są różne od 60 zł do 300 zł w profesjonalnym salonie fryzjerskim,lepiej nie idź do nie sprawdzonego bo z tymi kolorami są problemy, popytaj znajomych, czasami ten tani fryzjer dobrze zrobi kolor i fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolo 70 zl, dorzuc do tego jeszcze jakies podciecie i stylizowanie wlosow, do 100 zl powinnas sie zmiescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płacę średnio 70-80 zł za jeden kolor za włosy za ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w tym salonie Gnatyshyn na Ursynowie, który Joanna poleciła. Super kolorek mi stylistka zrobiła, zapłaciłam 140 zł, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde polecam salon Studio fryzur w biurowcu Herebowo wiec na pewno własnie jesli chodzi o o polecenie tego odpowiedniego to jest to ten fryzjer którego z całą odpowiedzialnością polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na koloryzację włosów zawsze chodzę do http://fryzjeranna.com.pl/ na Bielanach, w salonie fryzjerskim mają lepszej jakości farby, wykonują zabieg tak, że włosy nie są zniszczone po nim, tylko bardzo ładnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja farbuje wlosy zawsze w Black Pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×