Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klau_dyn_ka

schronisko dla zwierząt czy dom dziecka????

Polecane posty

mam taki problem i jest on cieżki jak dla mie choć może wydawać się niepozorny oprócz wolontariatu w ośrodku dla niepełnosprawnych dzieciaków chciałabym w tym roku szkolnym podjąć jeszcze jeden wolontariat zasnatawiałam się nad pomocom dzieciakom z domu dziecka powiedzmy raz w tygodniu przez 1.5-2 h np w zadanu czy rozmowie to mogłoby wpłynać korzystnie na moje dalsze życie \'\'edukacyjne\'\' - ponieważ zamierzam w przyszłym roku studiować resocjalizację byłam juz pewna że wybiorę to lecz dzisiaj weszłam na stronkę miejskiego schroniska dla zwierząt http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/html/index.html gdy zobaczyłam te smutne miny piesków i innych zwierzaków to cos głęgoko we mnie pękło stwierdzilam że te zwierzęta potrzebuja choć odrobiny miłosci i zainteresowania dlatego nie wiem co począć.. co mi radzicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iegwdh
zalezy co wolisz dzieci czy zwierzaki, bo do dzieci trza miec cierpliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może
pół na pół-jeden wolontariat z dziekami , drugi ze zwierzakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iegwdh
to rob godz z dziecmi i godz w schronisku choc ja sama wolałabym zwierzaki do dzieci bym nie miała serca- chyba bym sie załamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesa
ło boże ja bym je wszystkie przygarneła kochane psiaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca w schronisku jest ciezsza, przede wszystkim pod wzdledem fizycznym., sprzatanie klatek, wychodzenie na spacery z psami, gotowanie, roznoszenie zarcia po klatkach, do tego smrod i jazgor kilkuset psow...ale co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×