Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cycolinaa

PIERSI

Polecane posty

Gość z dużym biustem
vikusia---> głupia jesteś i tyle, pewnie masz zwykły przecietny biust a nie duży wrrr jak mnie wku....ają takie przemądrzałe idiotki co nic nie wiedzą nie ma staników na taki biust, no chyba że za 200 zł to owszem i obślinianie się starego, pijanego, zasmarkanego faceta nie jest fajne idiotko komentarze dojrzewających gowniarzy popisujących się jedni przez drugimi też nie! nie masz dużego biustu ściemniaro wic nie pisz bdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod biustem wiemy że masz
dlatego ODCHUDZANIE polecam na cycków ZRZUCANIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dużym biustem
niby tak, ale moje zawsze będą duże, choćbym ważyła 30 kg i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia to jestes TY 75 DD to moze dla ciebie mały :] i nie za 200 zł tylko 20 wystarczy sie przejsc na jakis bazar czy targ ale jak ktos woli chodzi w jednym to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dużym biustem-chyba nie wiesz co mówisz?A jeśli dyskusja ma zejść do poziomu poniżej zera to dobranoc.Wyzywanie od idiotek świadczy,że stałaś tylko w jednej kolejce...a i to wyłącznie przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75C - my dream
Obecnie pod biustem mam 80 cm a w biscie 97 cm, rozmiar stanika jaki nosze to 75DD lub 75E. Jestem dosyć wysoka 174 i waze 67 kg, ale i tak biust za bardzo rzuca sie w oczy. Nie chce mieć ogromnych balonow, a ladne piersi. Jedynym sposobem jest schudniecie, ale nie chce wygladac jak szkielet....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, nie zawsze schudnięcie jest sposobem na zmianę wielkości piersi :o zależy z jakiej tkanki głównie się składa :p jak z tłuszczowej - się zmniejszy :) ale jeśli masz jak ja "przerost tkanki gruczołowej" to efekt odchudzania może zaskoczyć... wcześniej nosiłam 75 F obecnie 65 h! :o : 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×