Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdalenka21

cos naprawde skutecznego na wypadanie włosów i przetłuszczanie

Polecane posty

Na wypadające włosy świetna jest Silica, tylko trzeba być cierpliwym. Wiele innych informacji i opinii o suplementach czy kosmetykach na wypadanie włosów jest tu https://www.znamlek.pl/ można poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_32 Rzeszów
Stosuję od roku Insight Loss Control Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów , jest to produkt włoski dostępny w salonach fryzjerskich. kosztuje około 60 zł za 1000ml. Bardzo wydajny o bogatym składzie. Warto o nim poczytać w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo pomogła mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Miałam bardzo zniszczone włosy zabiegami fryzjerskimi, plus doszło do tego złe odżywianie. W karboklinice wykonałam ogółem 4 zabiegi. Bardzo mi pomogły, odżywiły skórę głowy oraz włosy. Nie wypadały mi garściami jak dawniej, tylko tak normalnie, naturalnie. Również staram się jeść zdrowo i ograniczam używania nawet suszarki do włosów ;) Czuję różnicę, więc uważam że idę w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zaczęła od zrobienia badań krwi i oceny czego brakuje w organizmie. Najczęściej są to witaminy ale bywa rożnie, mogą wystąpić inne powody. Ja na podstawi badań miałam jasność co powinnam brać. Pomogły mi tabletki biotebal, dzięki którym włosy przestały wypadać i zostały odpowiednio wzmocnione i odżywione biotyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calculated
Ja straciłam prawie wszystkie włosy po chorobie i osłabieniu organizmu. Pomogła dopiero kuracja Prosalon med od Chantal, która przywróciła mi poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywianie. Na mnie podziałał Elastabion z Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyskansa
Mi nie pomagały żadne leki i kurcaje, dlatego zastosowałam zagęszczanie włosów mikrowłóknami. Zastosowałam kosmetyki z serii kmax od Luciano i jestem bardzo zadowolona z efektów http://lucianohair.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od osoby, każdy włos ma inne potrzeby i nie na każdego coś zadziała. ja stosuję koxidil z kosswella, stan moich włosów znacznie się poprawił, włosy przestały wypadać, są odżywione i sprężyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też zgłosić się do lekarza i sprawdzić przyczynę wypadania. Mi dermatolog poradził kosmetyki z Pilfood, najpierw stosowałam ampułki na największe wypadanie. stan włosów poprawił się zdecydowanie :) teraz tak na wszelki wypadek używam szmponu i suplementu też z pilfood, bo zimą i tak organizm jest osłabiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryśka30
Mogę polecić to co sama stosuję od kilku miesięcy - Biotebal. Zawiera najwyższą dawkę biotyny, zmniejsza wypadanie i łamliwość włosów oraz pobudza wzrost nowych. Na efekty trzeba poczekać kilka tygodni i oczywiście systematycznie stosować ten lek, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja używam szamponu i odżywki biotebala - też jest w składzie biotyna i jeszcze żeńszeń. Widzę poprawę - włosów wypada mniej i się bardziej błyszczące zrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwankowa7
Faktycznie skład szamponu Biotebal jest super :) bo oprócz działania przeciw wypadaniu włosów, pobudza wzrost nowych, a zawarty w nim pantenol nadaje miękkość i połysk. Ma jeszcze w składzie kompleks regulujący aktywność gruczołów łojowych, więc jak dla mnie to mały ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozia9
może Vitapil? Mi i mojej mamie bardzo pomógł na wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ogromne problemy z wypadaniem włosów i to się tak naprawdę nasiliło jakoś zaraz po ciąży. Powiem szczerze, że początkowo trochę bagatelizowałam temat i po prostu zmieniłam szampon i zaczęłam jeść suplementy, ale to się okazywało jednak na nic. Dopiero przez koleżankę trafiłam na mezoterapię i gabinet pani doktor Agnieszki Ledniowskiej. Polecam, już po pierwszym zabiegu był efekt, a po kolejnych włosy zupełnie przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nikogo któremu nie pomogłaby kompletna kuracja preparatmi z Pilfood. ja wybrałam lotion do wcierania w skórę głowy na przemian z ampułkamii po jakimś 1,5 miesiącu różnica była zauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esrerciawsx
Mi pomogła zmiana diety i odżywiania. Wcześniej jadłam byle jak w sumie to nie przywiązywałam uwagi do tego co jem bo byłam osobą szczupłą także było mi to obojętne. Kiedyś przypadkowo robiłam badania i wyszły takie oo lekarz mi właśnie doradził żebym zadbało o siebie w sensie żywieniowym i po miesiącu zauważyłam właśnie poprawę kondycji włosów i skóry zresztą na stronie adamed.expert czytałem też dużo takich porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesst
Drażliwym tematem jest dla mnie łysienie, ale na szczęście już zamkniętym. Zdałam się na mezoterapię u dr Agnieszki Ledniowskiej i polecam. Wie jak taki zabieg wykonać, żeby faktycznie był efekt. Powiem szczerze że już po pierwszej sesji zauważyłam, że włosy jakby w połowie mniejszej ilości wypadają, a potem przestały już w ogóle wyłazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje premium collagen 5000 i bardzo mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź spróbuj Hairvity w kapsułkach lub suplement Gelacet. Minimum 3 miechy. Stosuj łagodne szampony bez sls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarajewko9
Po nieudanej wizycie u fryzjera moje włosy wyglądały jak pobojowisko musiałam ściąć 3/4 włosów i czułam się okropnie. Próbowałam z wcierkami i jakoś nie specjalnie było widać efekty dopiero Vitapil poprawił kondycję włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impresss
Szampon Elastabion Floslek. Jedyne co mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×