Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdalenka21

cos naprawde skutecznego na wypadanie włosów i przetłuszczanie

Polecane posty

Gość gość
Przetłuszczanie i wypadanie często bywa powiązane ze sobą. Na pewno też zawsze warto skonsultować się z lekarzem. Ogółem to na necie można się natknąć na sporo mitów odnoście wypadania, przez które dziewczyny tylko opóźniają rozpoczęcie leczenia, dlatego polecam śledzić np. fanpage https://www.facebook.com/zbytpieknibylysiec/, gdzie można znaleźć rzetelne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczny sposób to pojęcie bardzo względne, bo na jednego coś działa a na drugiego nie . Musisz testować. Zobacz ile jest róznych sposobów na walkę z wypadającymi włosami http://na-wypadanie-wlosow.pl/ ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogł ten produkt http://track.easyprofits.com/1d919b jest na prawdę rewelacyjne . Borykałam sie z tym problemem ładne kilka miesiecy aż wkoncu poleciła mi go znajoma . Nie zmienie juz go na żaden inny . Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapi34
dla mnie najskuteczniejsze są tabletki Biotebal. posiadają w swoim składzie największą ilość biotyny ze środków dostępnych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogaranka89
Też polecam Biotebal :) a szczególnie szampon i odżywkę, bo hamują wypadanie włosów i je odżywiają. Ale również regulują pracę gruczołów łojowych, więc stopniowo zmniejsza się przetłuszczanie skóry głowy. Oczywiście na efekt trzeba kilka tygodni poczekać, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja znalazłem taki sposób, daj***ardzo szybko efekty, polega na kupieniu dziegdziu brzozowego - taki olejek z kory brzozy można kupić za parę złotych na allegro jak kupiłem ukraiński, i dodaniu paru kropel do szamponu i olejku do masażu który wcieram po kąpieli oraz odżywki do włosów. Nie dawać za dużo tego olejku bo ma bardzo intensywny zapach. polecam też msm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomaga szampon i odżywka biotebal. Włosy już tak nie wypadają i bardzo się wzmocniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich z problemem brzydkiego zapachu skóry głowy lub włosów, wypadania włosów, przetłuszczania się! Polecam myć włosy i skórę głowy wyłącznie tym płynem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt ,210276,femina-intimea-emulsja-ochronna-do-higieny-intym nej-z-kwasem-mlekowym-i-ekstraktem-z-rumianku.html Mi pomógł ten płyn. Skład ma idealny! Stosuję go do całego ciała. Wyrzuciłam z łazienki wszystkie szampony! Po myciu nakładam na chwilkę maskę na końcówki włosów. REWELACJA! Dzielę się w wami tą informacją, bo walczyłam z problemem przetłuszczających się włosów 2 lata. Stosowałam najdroższe szampony. A pomógł tani płyn z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkoczescczolem
Na wypadanie włosów tylko firma dermastic i ich plastry.. Są mega skuteczne, włosy nie łamią się nie wypadają. Odkąd spróbowałam aż miło mi rozczesywać włosy, bo nie boje się że wyłysieje XD Na prawdę warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elastabion Floslek, jedyna rzecz co mi pomogła. Miałam prawdziwą depresję na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna90
Ja używam plastrów firmy Dermastic, od niedawna, do tego szamponu z ich serii. Widzę bardzo dużą różnicę w kondycji moich włosów ;). Fajne też wygodne, zakłada się na noc, dokładnie nakleja, rano ściąga, nic prostszego w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sceptyczna23
Wiadomo, ze dieta jest bardzo ważna, ale śmieszy mnie postawa niektórych, ze wolą jeść naturalnie niż "sztuczne tabletki". Musicie wiedzieć, że przecież warzywa/owoce teraz są bardzo pryskane chemią, a poza tym często są wyjałowione. :/// A propo, czy ktoś testował VitalHair? Znalazłam tylko parę wzmianek o nim w necie i ciągle się waham czy zamówić, tu np. http://na-lysienie.pl/jak-leczyc-lysienie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StSt7
Cała seria Elastabion Floslek, kosmetyki pięknie odbudowały moje włosy, nawilżyły i wzmocniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selsun 2,5 zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem pod wrażeniem tego jak mi włosy odrosły po kuracji serum Hair Medic. Nie nastawiałam się na jakiś super postęp bo to już któreś z kolei moje podejście do różnych terapii i zazwyczaj ta skuteczność była symboliczna. Tutaj w końcu włosy mi zaczęły się wzmacniać, zostają na swoim miejscu i dodatkowo widać ewidentny wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest bardzo dobry środek na łysienie Hair Medic. Jeśli ktoś ma problemy związane z genami, albo przechodził chemoterapię i wtedy stracił włosy to ten środek powinien pomóc. Mi pomógł. Oczywisćie ważna jest regularnosc i wyrobienie w sobie pewnego nawyku dbania o włosy, bo jeśli naniesie się serum raz na jakiś czas a potem na 3 lata o nim zapomni..no to sorry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdź sobie ofertę jaka jest dostępna za pośrednictwem  kv1.pl/. Mają sporo różnych preparatów, więc bardzo możliwe że dla siebie coś odpowiedniego będziesz w stanie wybrać. Jest tego na rynku ogólnie sporo więc można szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 25.09.2019 o 15:38, Gość gość napisał:

Sprawdź sobie ofertę jaka jest dostępna za pośrednictwem  kv1.pl/. Mają sporo różnych preparatów, więc bardzo możliwe że dla siebie coś odpowiedniego będziesz w stanie wybrać. Jest tego na rynku ogólnie sporo więc można szukać.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juczuklama

Na wzmocnienie włosów mi bardzo to pomogło doz.pl/apteka/p135248-Phyto_Phytodensia_serum_wzmacniajace_wlosy_30_ml mega dobra kuracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia

U mnie świetnie się sprawdziła odzywka do włosów z kozieradką i tatarakiem od Bielendy z serii botanic spa rituals. Bardzo dobrze oczyszcza włosy i przede wszystkim redukuje wydzielanie sebum. Fajnie wzmocniło również skórę głowy, przez co włoski mniej wypadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com 

znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra po ciązy miała okropny peoblem z wypadaniem włosów. Używała chyba wszystkich wcierek, odzywek, szamponów a nawet ampułek po 200 zł i efekt był słaby. Dopiero na Bemowie w dermedicus doradzili jej jakas terapie i ma już pelno baby hairow. Aż smiesznie wygląda jak jej wystają takie bejbki spomiędzy włosów :D ale jest zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×