Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdalenka21

cos naprawde skutecznego na wypadanie włosów i przetłuszczanie

Polecane posty

Gość gość
czy ktoras z was zna jakies wcierki rownie skuteczne jak jantar czy woda brzozowa, ale za granica? W Niemczech? Ew. W Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech woda brzozowa dostępna jest w każdym rossmannie czy też dm: są nawet dwa rodzaje, z czego jedna to Garnier Birkenwasser czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama używa tego grzebienia http://nplink.net/PYAmXd9b i włosy nie tylko jej nie wypadają (a już miała prześwity na czubku głowy) ale i rosną jak na drożdżach, z łojotokiem grzebień też sobie radzi, ale już z łupieżem niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEffka
te dwa zadania załatwia za jednym razem revita - bardzo dobrze wpływa na porost włosów, może nawet zahamować łysienie u mężczyzn, a dodatkowo zmniejsza łojotok, odżywia i w ogóle nie szkodzi ani włosom ani skórze głowy, używam od mniej więcej roku i nie mam dosłownie żadnych problemów (a wcześniej masakra na głowie), szukałam czegoś nowego, ale patrząc po składzie nic się do tego szamponu (konkretnie tego http://nplink.net/68gVE2z2) nie umywa nie ma nawet połowy tych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Moja oferta jest taka, żebyś spróbował kupić sobie Hair Medic. Produkty dostępny na www.hair-medic.eu. Działa na porost, ale ma też inne pozytywne cechy – radzi sobie z łupieżem, nadmiernym sebum i przetłuszczającymi się włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam produkt, który wyleczył mnie całkowicie. po roku stosowania moje włosy są mocne i nie wypadają. Odrosty niesamowite. więcej na loleki100@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberrybellini1
Dziewczyny polecam serdecznie castor oil na moim blogu http://strawberrybellini1.blogspot.co.uk/search/label/beauty jest obszerna recenzja. Borykalam sie z wypadaniem wlosow i z przesuszeniem skalpu, juz po pierwszym uzyciu zauwazylam zdecydowana poprawę moich włosów:) wloy dużo szybciej rosną i staja ię grubsze:) Odżywka bedzie do wygrania w konkursie bo wiem ze trudno o jej dostepnosc:( wystarczy wejsc na blog strawberrybellini1.blogspot.co.uk i dolaczyc do obserwatorów :)zapraszam bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie molekularny suplement na wypadanie włosów i po sprawie. W UK wszyscy go stosują, babki i faceci bo nie zawiera hormonów a jest przetestowanym środkiem opracowanym przez naukowców z Oksfordu. Mnie to przekonało i biorę kapsułki już parę miesięcy. Włosy rosną jak opętane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super na włosy działa biotyna - ja ją biorę w postaci leku biotebal. Wystarczy jedna tabletka dziennie i po kilku tygodniach włosy naprawdę odzyskują dobrą kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha96
Mogę Państwu polecić serum przeciw wypadaniu włosów firmy Kosswell.Stymuluje aktywność komórkową u nasady włosów,zwiększają ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszają liczbę strat w fazie wypadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko olej kokosowy! Miałam podobny problem co Ty i była to moja zmora. Od kilku miesięcy stosuję maski z oleju kokosowego (1 w tygodniu) + 2-3 razy na noc wcieram go w skórę głowy. Włosy przestały wypadać, są lśniące i miękkie i zaczęłam myć głowe co 2-3 dni (wcześniej było codziennie a już na wieczór smalec... Także warto spróbować, stosuj tylko dobry zimnotłoczony olej http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-900g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problemy z włosami warto zadziałac od srodka, przez odpowiednią suplementację. Polecam RevitalHair od Aliness. Włosy są zdecydowanie lepsze po takiej kuracji(min.2-3miesiące).http://aliness.pl/pl/p/RevitalHair-x-60-LICAPS/26. Podobnie paznokcie są wzmocnione i mniej łamliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiekcosiek
gorąco polecam odżywki z greatlengths mega dobrze wzmacniają włosy i je odżywiają, sama miałam straszny problem z cienkimi włosami, a teraz jest dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demulgator
te odżywki są serio super... http://greatlengths.pl/ można je nawet zamówić w sklepie internetowym i nie trzeba szukać po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o coś niezbyt drogiego przeciwko wypadaniu włosów to polecam Ci KÉRASTASE Fusio Dose Booster Densifique. Zagęszcza trochę włosy i sama go używałam więc mogę Ci polecić . Kosztuje maksymalnie 20 zł , chciaż w necie jet pewnie tańszy , ja go kiedyś zamówiłam na trena.pl i kosztował chyba 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tego kosmetyku z trena.pl - jak długo go stosowałaś, że już widziałaś różnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamiętam , wiem że chciałam zamówić coś żeby przetestowac ten sklep trena.pl i jest całkiem ok. Teraz używam olejku rycynowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep trena.pl to chyba jakaś nowość , bo jakoś o nim nie słyszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana88
Dobrze szybko i skutecznie ( bo o to chyba nam wszystkich chodzi) ;) działa skrzyp polny z pokrzywą w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną (oczywiście Regularną aktywnością) :) Sama brałam miesiąc biosilicę uzupełniona o ćwiczenia z Chodakowską.. i muszę przyznać, że włosy odzyskały dobrą formę a i ciało tez mam niczego sobie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla moich włosów po porodzie, kiedy większość mi wypadła okazał się biotebal, który zawiera dużą dawkę biotyny. Włosy po kuracji tym lekiem przestały wypadać, a potem nawet zaczęły pojawiać się baby hair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo stosowałaś ten biotebal, zanim pojawiły się pierwsze efekty. Ja jestem załamana ile mi już włosów wypadło :( Może też powinnam zacząć go brać, bo wcierki nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy polecił mi lek ------> http://www.piloxidil.pl na wypadanie włosów. Miałem z tym problem, ale ten lek szybko i skutecznie sobie z tym poradził. Teraz go mogę polecać każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRODUKTY PSZCZELE - maja WSZYSTKIE mikro- i makroelementy oraz witaminy! i sa w 100% przyswajalne. te trucizny sprzedawane w aptekach nie tylko sie nie przyswajaja, ale jeszcze odkladaja w zatokach i stawach. po latach to wychodzi :o poza tym takie tabletki sa powleczone kolorowymi, o slodkim smaku, trujacymi substancjami, ktore jeszcze bardziej zatruwaja nasz organizm! produkty pszczele nie maja sobie rownych. jedzcie pylek pszczeli, pierzge, miod, mleczko pszczele. to samo ZDROWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×