Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezapominajka567

Makijaz permanentny

Polecane posty

Gość trzymamn kciuki
dzwonilam tam na Ogrodowa brwi ok 800zl troche drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunieczkka
dziewczyny trzymajmy temat:) mnie tez interesuje zrohie takiego makijazu w Poznaniu :) najpierw brwi i kreska górna... pozniej pomysle nad odlozeniem na usta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miasto poznań
tez jestem zainteresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poz
ale myslalam ze brwi mniej kosztuja jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona ważka
Zrobiłam sobie makijaż brwi w zeszłym roku na Półwiejskiej- w tym budynku w którym jest Mango. Ładnie dobrano mi kolor i krztałteż jest ok, tylko jest mały problem, bo od czasu tatułażu mineło 1,5 roku, a kolor zmienił mi się na dużo jaśniejszy i taki brązowawy- a był grafitowy, taki jak moje brwi. Chciałam to iść teraz poprawić, ale niestety tego gabinetu już tam chyba nie ma, a chciałabym odnaleźć osobę, która mi to robiła, bo było super. Wtedy była promocja, bo był to nowy gabinet i za brwi zapłaciłam 450 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka567
A robilas tez kreski nad powiekami??Czy to nie wyglada sztucznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati721
Witam, poszukuję informacji na temat urządzeń do makijażu permanentnego chodzi mi konkretnie o maszyny i barwniki. sprawdzonych firm. Sama jestem zainteresowana wykonywaniem tej usługi w internecie ogłasza się sporo firm ale nie wiem która jest wiarygodna. Dziękuję za wszelkie info i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym polecić gabinet kosmetyczny ASPAZJA na strzeszynie greckim przy ulicy lukrecjusza 3. Długo zastanawiałam się nad wyborem miejsca , ale moje koleżanki które również korzystały z ich usług namówiły mnie i efekty były na prawdę rewelacyjne u każdej z nas. Mi zależało głównie na ustach ponieważ były niewyraźne i niesymetryczne. Teraz są pełniejsze i optycznie większe. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wyglądają bardzo naturalnie!!Na prawdę goraco polecam ten gabinet szczególnie dlatego, że do końca września jest tam promocja i ceny wszystkich elementów są tańsze o 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zdecydowałam się na makijaż permanentny oczu. Byłam w salonie kosmetycznym www.agnieszka-marosz.pl w Szczecinie i tam miałam wykonany makijaż trwały oczu, dokładnie kreski i brwi. Dzięki temu teraz mam piękne oczy i nie muszę ich malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Robiłam makijaz permanentny brwi w bardzo fajnej klinice ID Kosmetyka w Tychach ul. Batorego 5 . Bardzo ładnie mi zrobiono brwi są równe , ładnie wymodelowany kształt. Wcześniej miałam bardzo rzadkie i blade brwi. Z efektów jakie uzyskałam jestem bardzo zadowolona. Miejsce bardzo fajne i przemiła atmosfera tam panuje, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×