Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pije sam...27

dlaczego??!!

Polecane posty

Gość pije sam...27

Co byscie zrobili...gdyby sie okazało ze podczas zwiazku...Twoja dziewczyna zdradziłaby Cie z Twoim najlepszym kumplem...? ja nie moge tego pojac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat jest okrutny
to bym ci powiedziala ze ta dziewczyna nie jest dla ciebie. To jest okropne!!! Ja bym nie chciał miec z taka nic wspolnego. Poczekaj na odpowiednia.... napewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat jest okrutny
"nie chciala miec nic wspolnego" tak miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
po prostu moze cie nie kocha tylko kocha tamtego. nie ma odwagi ci ego powiedziec bo jest jej ciebie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikiciiii
a kumpel tez niezly..oboje nie warci Twojego smutku...wiem ze to trudno..ale glowa do gory...a tak w ogole to chetnie napilabym sie z Tobą..tez nie mam ciekawej sytuacji..pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcfd
Odpowiedz mysle ze jest prosta;nie kocha Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
niby wszystko wiem...ale nie dociera to do mnie... ciezko cos takiego przyswoic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
smutne... ale co zrobic...w zyciu chyba nikomu ufać nie można...chyba, że tylko sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
prawie 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlugo...widocznie nie byla Ciebie warta ...a to na 100% pewne ze zdradzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
niestety tak... ale wszyscy mowia, że nie byla mnie warta...ale ja ją kocham to najgorsze jest...:/ k.urwa bez sensu jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijem stobom
pijemy sem zyfca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ona naprawde zaluje i Ty ja tak kochasz to moze bedziecie jeszcze razem...ale to trudno przewidziec czy bylibyscie szczesliwi razem bo pewnie calyczs by sie to za wami ciagnelo...eh trudna sytuacja ...na sa zczescie nigdy w tkiej nie bylam i nie wiem co Ci poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
wszystko moge wybaczyc..ale nie to... najlepszy kumpel i Twoja dziewczyna... nigdy w zyciu... jeszcze kiedys bedzie płakała jak jej "wymarzony facet" ja zdradzi..wtedy sobie przypomni, że byl kto taki kto kochał tak jak nikt inny... ale wtedy bedzie za pozno... ale to juz jej strata nie moja...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
ja sam pije finlandie... zaraz koncze i ide spac, mam nadzije ze padne odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
ale dzieki ze pijecie ze mną...nawet ta mineralna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
wiem, że nie mam innego wyjscia... jak tylko najszybciej zapomniec.. ale mimo wszystko nie bedzie to łatwe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade...trzymamy kciuki...juz niedlugo bedziesz mowil co wogole robiles z taka dziewczyna...a przyjaciel to tez niezly ...szkoda gadac...:(...pozdrawiam ide juz nie pij za duzo ... szkoda na nich zdrowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
dzieki :) ale mimo to wszystko...boli...i to bardzo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije sam...27
dobra ide spac...mam nadzieje ze jak sie obudze to troche mniej bedzie to bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich rzeczy sie nie robi, nie ma wytlumaczenia ani usprawiedliwienia, to wielkie swinstwo i juz. Niestety czasem zycie daje nam w d... :O Bardzo mi przykro. Na pocieszenie dodam, ze bol zmaleje z czasem i ze istnieja tez uczciwi ludzie na tym swiecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie pije bo nie ma sensu..
mam nadzieje, że zmaleje...bo teraz mi serce krwawi... dlaczego?! umie ktos odpowiedziec na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
z premedytacją podcięto Ci skrzydełka. tylko, że one zrastają się po czasie. tak naprawdę wdepnąłeś w gówno. obmyj się z niego i idź dalej. po tym doświadczeniu będziesz uważniej wybierał kobiety swojego życia. ciaou!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×