Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corinne

Perfumy... jakie?

Polecane posty

Gość corinne

Mój brat chce mi kupić perfumy w Anglii i mam mu powiedzieć jakie chce... Tylko ja nie wiem jakie chce. Wszystko mi się znudziło. Ostatnio miałam Angel od Thierry Mugler, ale są chyba ciut za cięzkie jak dla mnie.. choć zapach nieoklepany-to trzeba przyznać. Wcześniej miałam True Star od Hilfigera, w sumie były fajne.. zastanawiam się czy się na nie nie zdecydować.. chociaż od Hilfigera fajne też są Tommy Girl.. I weź tu się zdecuduj...a wy co polecacie? Zależy mi na zapachu którym nie pachną wszyscy... Jestem aktywną 23-latką i potrzebuję raczej zapachu na co dzień a nie na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
ale cos mi sie zdaje ze to oklepany zapach... czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już lepsze i nie oklepne
są Miss Dior Cherry.....piękny zapach i na 100% nie spotkasz na ulicy na jakiejś byle małolacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie z angli dostalam gucci envy me strasznie mi sie podoba:):):) ale jest w moim guscie czyli pewnie bedzie za slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Diora Addict2 z lekkim zapachem limonki, Game albo Echo Davidoffa co do oblatanych zapachow na malolatach to ja nie mam jakiejs szczegolnej awersji do tych perfum. od kiedy na rynek weszly podrobki znanych firm to nie bedzie juz tak latwo pachniec inaczej niz wszyscy. jeli podobaja mi sie LANCOME Miracle to nie przestane ich uzywac tylko dlatego ze sasiadka uzywa Miraculum za 20zl. jesli chcecie pachniec oryginalnie to trzeba chyba wybierac najnowsze zapachy bo jest wieksza szansa ze nie wprowadzono jeszcze podrobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
wachalam te Miss Dior Cherie w perfumerii, rzeczywiscie ciekawe sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmellova
ja dostalam kilka dni temu DKNY - be delicious. Sa bardzo trwale i naprawde swietne, chociaz na do tej pory uzywalam lolity lempickiej , Angel lub lacoste- touch of pink...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
cos czuje ze ciezko mi sie bedzie zdecydowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYPNOSE Z LANCOME
jeszcze nie spotkałam dziewczyny, ktora nimi pachnie...śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ck
ja uzywam Calvin Klein Eternity Moment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
Carolina Herrera - 212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27 juz 29
miss dior cherie -diora mania- armaniego chance -channela miracle -lancolma jadore -diora tp moje typy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powaznie szkodzi
contradition CK nie sa oklepane i wszyscy mi mowia ze swietnie pachne ,do tego faceci ze zapadaja te perfumy w pamieci :D sa bardzo ładne i sama jak je pierwszy raz poczułam na znajomej to sie zakochalam w nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss dior jest swietny:) a do jakiego znanego zapachu jest euphoria podobna? slodka,gorzka czy jaka... a z innych polecam premiere jour niny ricii lub escada pacific paradise....nikogo nie spotkalam z takim zapachem jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Lacoste pour femme.. przyjechały do mnei też z anglii na początku nie podobały mi się za bardzo, ale sie przekonałam do nich bardzo je lubię. Co do miraculum. perfumy miraculum są polskimi perfumami i też nieźle pachną. Bynajmniej damskie. Sa tańsze bo są polskie.\"Cudze chwalicie, swojego nie znacie\" a polskie kosmetyki robia na zachodzie niezła karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brat z anglii przywiozl hugo boss deep red-znane ale naprawde piekne..a osobiscie polecam ci lacoste touch of pink i euphorie kleina jak juz ktos wczesniej wspominal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne perfumiki są z serii FM.są oczywiście to podróbki,ale są świetne i długotrwałe.Sama je uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku kupiłam sobie na lotinsku \'Ralpha\' Ralpha Lurena (to mo ukochany zapach) ;) i \'Echo\' Davidoffa Bardzo podoba mi się Davidoff \'Cool Water Game\' :) dużo fajniejszy niż poprzednik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×