Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prof eugeniusz

Czy filologia rosyjska ma teraz przyszlosc?

Polecane posty

Gość oczywiscie ze ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno ruski i chinski to jezyki przyszlosci. angol, franc czy niemiec to juz przezytek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry bardzo
jezeli juz, to rosyjski, nie ruski a przyszlosc ma znajomosc jezyka studia filologiczne - nie bardzo, chyba ze w ramach rozwoju wlasnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inetersuja mnie opinie ludzi, ktorych praca sie z tym wiaze, badz sami sa na takich studiach, jakie maja plany po zrobieniu magistra itd... Bo ja jestem troszke niepewny co do tych studiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, Rosjanie mowia o swoim jezyku ruski, wiec nie ucz ksiedza pacierza :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry bardzo
tak sobie mysle, ze jesli studiowalabym teraz, wybralabym kierunek ekonimia lub handel + jezyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. ale czy na studiach nie poznaje sie tego jezyka? sa tam rowniez takie przedmioty jak podstawy tlumaczenia itd.. oczywiscie same studia to moze byc za malo, jednak ciekaw jestem czy to dobry pomysł na przyszłość i czy moze zaowocowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry bardzo
Ashley, nic nie mam przeciwko sformulowaniu "russkij" - tak, mowia... u siebie tu "ruski" jest kojarzony z matolstwem, wiec... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Dla mnie \"rosyjski\" brzmi sztucznie a ruski(j) tak swojsko, dlatego wole ta opcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... czyli moze sie to w przyszłości opłacić... cały czas mecza mnie wyrzuty sumienia, czy dobrze zrobiłem, czy może jest to pudło i brak widoków na przyszłość.. widac nie jest tak źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory hooop
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za informacje.. cały czas tylko nie bylem pewny zapotrzebowania na ten jezyk.. a jest tu może ktoś kto ten kierunek studiuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×