Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drill

Mam dosc...

Polecane posty

Wiem,ze mi zaraz napiszecie,ze te topiki sa niepotrzebne albo ze mam zmienic chlopaka...,ale mam dosc tego ze traktuje mnie jak \"maszyne do sexu\".Odkad zaczelismy wspolzyc na codzien jest nie do zniesienia,ale jak tylko jestesmy w lozku,jest aniolem...Mam tego dosc!!Kocham go i nie mam sily zeby tak po prostu odejsc...Ale cierpie niemilosiernie...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wiele
z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu co czujesz. To nic miłego gdy czujesz że ma Ciebie tylko po to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozmawialas z nim o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Rozmawialam\"-on nie umie rozmawiac... Zawsze mowi,ze TO nie jest najwazniejsze,ale ja mam takie wrazenie...Zawsze jest okropny,ale w lozku...Ja nie zniose tego dluzej... Nie ma dnia zebym nie plakala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOFO FILIA
brawo - genialne rozwiazanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa teraz mam okres to dla niego bedzie celibat...Tylko tyle...bo potem zaraz czeka mnie bara bara...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień chłopaka*
po prostu, i tak potem przestaniesz go kochać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem,ale ja nie dam rady,on jets dla mnie wszystkim... nie umiem moze tego opisac slowami,ale ja zyje bo wiem ze on jest ze mna,jesli go nie bedzie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co go kochasz
??? za wygląd??? bo chyba nie za charakter :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co?wyglad nie ma znaczenia.kocham go za to jaki byl zanim zaczelismy to robic...wtedy byl boski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skąd tyle topiców o tym że \"chłopom nie staje\" ! ??????:o Chcą -żle Nie chcą -też żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl boski
ale nie byl szczery, bo w przeciwnym razie nic by sie nie zmienilo po tym jak zaczeliscie sypiac ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie mów ze chcecie sie
pobrać. Bo wtedy bedzie cie juz chyba bezceremonialnie gwałcił:( Naprawdeszkoda mi ciebie, tak bez zlosliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cciec-ok(ja tez chce,choc w mniejszym wymiarze),ale nie chce zeby nasz zwiazek to bylo samo bzykanko... Na codzien jest gburem ale,jak mowie,w lozku jak inny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazandraaa
kochanie znam to co piszesz.. dlaczego z nim wspolzyjesz ?moze za wczesnie ? facet jak t odostanie t ozawsze sie zmienia niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni epobrac nie,jestesmy mlodzi i mamy szkoly na glowie.On jest moim pierwszym partnerem,ja jego tez-myslalam,ze sex to bedzie dla nas cos wyjatkowego a nie wyznacznik spotkan i naszego zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazandraaa
po ilu latach chodzenia zaczeliscie to robić?to ważne ,.,..napisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy facet sie
zmienia po sexie, u mnie jest chyba teraz jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazandraaa
jezu czemu tak wczesnie z nim ropoczelas wspolzycie? ja zanim to zrobilam mój facet byl boski..adorowal .patrzyl w oczy i byl romantyczny..kochal sie w moich oczach i dłoniach..a po seksie wszystko sie zmienilo..na gorsze ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy facet sie
ale kiedys mialam juz podobny zwiazek do twojego i wiem ze nie warto sie meczyc.Masz byc z facetem szczesliwa, a nie plakac co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czulam ze go kocham,on mnie i chcemy byc razem...Zapewnial mnie ze zawsze bedzie mnie kochal...itp,itd... Na poczatku tez tak bylo-ZAWSZE sie za rece tzrymalismy,a teraz??NIGDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawdaaaa
niestety zawsze jak facet dostanie to co chcial sie zmienia na gorsze. potwierdzam to samo :( gdybys mu nie dala tego bylby dalej taki i naprawde dalej by cie adorował..ja tez zanim mu sie oddalam to trzymalismy sie za ręce ,bylo zajebsicie ..poprostu placze jak wspominam tamte lata teraz.. niestety nasz zwiazek sie rozpadł bo potem liczyl sie tylko seks i zadne czule gesty nei wchodzily w gre juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×