Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klau_dyn_ka

samotny piątek...

Polecane posty

Gość _Julia_
🖐️ ale sie rozpisaliście ;) chyba wszyscy się bawią na sobotnich imprezach :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
korniczku dokładnie wszędzie dobrze ,ale w domu najlepiej ;) a jak jest się samemu to już wogóle super :) mam takie malutkie pytanie :) czy cyfra przy Twoim nicku to Twój rok urodzenia ? :) tak chcę sie upewnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest całe 79 lat na karku ;) hihi zartuje 79 to wspaniały rok w którym się urodziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
wiem ,że żartujesz ...staruszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow staruszku ? no nie :P az tak stary jeszcze nie jestem ;) no do młodzików też już się nie zaliczam. Ważne na ile się czujemy... ojojo ale mnie w krzyżu łamie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
przecież wiesz ,że żartowałam ;) poszłabym sobie na jakąś imprezę :) a Ty małolacie :P czemu nigdzie się dzisiaj nie bawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spacer, potem na kawe, potem na.. jakis tetar jutor u mnie graja.. uliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
ja mam dzisiaj dobry humor ,siedzę sobie w domu ,odpoczywam od wszystkiego i wszystkich ...w przeciwieństwie do tego co było wczoraj ,dzisiaj jest o wiele lepiej :) lubię tak sobie posiedzieć sama w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem zaproszenie na imprezkę, ale hmm jakoś nie bardzo towarzystwo mi odpowiadało, a i jakiś taki skiśnięty jestem. W sumie to nic mi się nie chciało robić... ani wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie przez ten biomet niekorzystny ;) ale i takie chwile są potrzebne na wyciszenie po całym tygodniu. Spokojna muzyczka, pyszna herbatka ( której nie ma mi kto zrobić ) nogi do góry i odpływamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
poszłabym z przyjemnością na spacer :) lubię spacerować wieczorami ,ale nie mam z kim iść :( korniczku w tym wieku to już normalne ,że człowiekowi się nic nie chce ,że jest zmęczony i w krzyżu mu strzyka :P ok ,już nie będę taka nie gniewaj sie na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
korniczku to ja Ci zrobię pyszną herbatkę ,żebyś się na mnie nie gniewał ;) > Twoja herbatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja sie nie gniewam, przyjdzie kiedyś i na Ciebie czas... Też bym po spacerował ale wszyscy znajomi i znajome po wyjeżdżali albo na studia(poprawki) albo za granice do pracy... niedobraki zostawili mnie samego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
no już mi bardzo mało brakuje do Twoich latek :) moi znajomi też powyjeżdżali za granicę do pracy ,ale we wtorek przyjeżdża moja przyjaciółka na urlop to będę miała z kim pogadać :) nie ma cyjanku ,możesz pić spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble*
Ludzie no co Wy. Ja Kornik jestem co prawda młodsza od Ciebie, ale tylko o rok. Nie czuję się stara i zramolała. Nie wypisujcie głupot. Jesteśmy w kwiecie wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy gdzieś jadą, a mi tu dobrze w naszej Polsce, oczywiście mogło by być lepiej ale... nie mam na co narzekać :) mm pyszna ta herbatka ;> tylko taka delikatna smakowo ze nie moge rozpoznać smaku ;> pomożesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleble... no jasne że tak, lata są nieważne ważne jest jak się czujemy... a pożartować ze swojego wieku też czasem trzeba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
blebleble* ale my żartowaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
to jest herbata truskawkowa :) nie wiem jaką herbatę pijesz ,ale robiłam sobie właśnie tą herbatę to Tobie też zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
to ja przy Was to małolata jestem :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
a ja uwielbiam slodycze ,pochłaniam je w ogromnych ilościach :O korniczku czego teraz słuchasz? idę zrobić sobie jeszcze herbaty bo zimno mi , zrobić Tobie też ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
ja żartowałam z tym wiekiem ,dla mnie nie jest ważne ile kto ma lat ,jak wygląda itp. dla mnie jest ważne jakim kto jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi zimno i gonie po herbatkę musze się rozgrzać przed snem, słucham smentów, Enio Morricone, Katie Melua..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×